Ilcsi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina, az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A sokféle gyógynövény összekomponált hatóanyagai olyan serkentőleg hatnak a bőrre, hogy az éveket fiatalodik, szépül. Minden bőrproblémára áldásos hatású, használata után a bőr bársonyos, feszes, fiatalos lesz, még a ráncos bőrt is gyönyörűen kisimítja. Bőrmegújító hatása a különböző kezelési kombinációkkal lehetővé teszi a legmakacsabb bőrproblémák gyors és eredményes megoldását. Fokozza a vér- és nyirokkeringést, ezáltal jelentősen elősegíti a kezelés folytatásaként használt további hatóanyagok felszívódását, így többféle pakolással is társítható.

Ár: 7500 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Posta
Ilcsi Aha biológiai hámlasztó és Esemény Előtti Pakolás
Ár: 1900-3000 , Eladó: Ginger55
Állapot: Új , bontott, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyesen vagy előre utalás után foxpost vagy postán maradó csomagként küldöm

Myrtle

2017. augusztus 25.

Zseniálisan jó kence! Borzalmas állapotban volt a bőröm, amikor először próbáltam, így nagyon látványos eredményt értem el vele. A hámlasztójával együtt kentem fel, 15percig rettenetesen csípett - féltem is, hogy irritált lesz a bőröm, mikor leszedem róla. Kb. 25 perc alatt száradt meg. Lehúzni sajnos sehogyan sem sikerült, ezért első alkalommal csak lemostam. Másodjára kicsit vastagabban kentem, mondjuk ekkor sem jött le könnyen. Lényeg, hogy egyáltalán nem marta ki az arcom, viszont látványosan összehúzta és kitisztította a pórusokat, és a már kialakult kis pattikat is rohamtempóban kezdte leszárítani. Kiadós krém, sokáig elég lesz, és nagyon megéri az árát (bár én igazán baráti áron jutottam hozzá itt egy kedves hölgytől, de teljes áron is meg fogom venni, ha ez elfogy).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Barbara678

(!)
2017. augusztus 1.

Én nem pont véleményezni szeretném de ha bárki tudna segiteni a beszerzésébwn azt nagyon nagyon megtudnám köszönni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

SSSAAA

2017. július 30.

A hámlasztójával együtt használom, szuper!!!
A lángolás 1-2 percig tart, de nem vészes. Utána sokkal szebb a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

A hámlasztójával együtt használom, szuper!!!
A lángolás 1-2 percig tart, de nem vészes. Utána sokkal szebb a bőröm.

Miaaa

2017. július 27.

Pattanások miatt kezdtem bele az AHA kúrába ami annyit tesz, hogy Ilcsi AHA + Esemény előtti egyszerre alkalmazva. A csipő égető érzést még nem sikerült megszokmon de megéri

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

Kincspapp

2017. június 25.

Nagyon szeretem, eleinte megijedtem a pirosodastol meg a csipestol, de meg lehet szokni. Viszont nem szabad tul gyakran hasznalni, mert megszokja a bor

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Barbarusz

2017. június 2.

Rendkívül problémás bőrömre az egyetlen látványos javulást ezt hozta, imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Rendkívül problémás bőrömre az egyetlen látványos javulást ezt hozta, imádom!

bareszko

2017. május 7.

Szép leszek tőle, semmi kétség! Hetente egyszer használom, majd csipkebogyó habkrémmel zárom a szépitő szeánszom. :) Csupán egy technikai kérdés. Ti hány percig hagyjátok fenn? Amit nem értek, felkenem és 45 perc után a maszk 90%-a teljesen megszáradt, a homlokomon pedig olyan, mint amikor felkentem. Homlokon nem szárad??? :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

PaNel95

2017. április 29.

Minden arctisztításos kezelésnél felrakta a kozmetikusom. Szerintem tűrhető az az égő érzés, amit okoz, főleg ha már szembesülünk a hatásával.
Nagyon nagyon jó pakolás, azonnali eredménnyel. (Nem véletlenül esemény előtti.)
Sajnos nekem a bőröm állapota miatt anno télen-nyáron használni kellett, és nyáron 2 napig nem mehettem napra vele, mert már rövid tartózkodás után is leégett volna az arcbőröm, és valóban komolyan kell venni. Szoli is kizárva, természetesen.
Szóval ezzel vigyázni kell, mert baromira erős pakolás. Itthonra nem is vettem sosem magamnak, viszont nagyon megköszönte az arcbőröm a havi egyszeri alkalmazást (főleg, ha az AHA-ssal volt kombinálva).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

lenip

2017. április 7.

Fiatalabb koromban az "Ilcsis" kozmetikusom tette fel gyakran a kezelések (tisztítás) alkalmával az amúgy nem különösebben problémás bőrömre. Máig emlékszem a felkenés utáni első 5 perc érzésére, amikor is lángolt a fejem és kerülgetett a hányinger, így addig néma csendben tűrtem, ill. magamban számoltam a perceket és vártam a későbbi hatást. :) Szerintem úgy felpezsdítette az arcbőrömet, hogy talán hamarabb múltak el az esetleges sebek és szebb lett a későbbi összhatás, miután persze lement a vérpezsdítés okozta piros szín. Aki még nem próbálta, annak mindenképp ajánlom, főleg a kezelések keretében, de vigyázni kell, mert lehet, hogy valaki nem fogja bírni az erős csípő, vérpezsdítő érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

DobreiA

2017. április 6.

Iszonyat jó!!! Kétszer volt már szerencsém használni, utána sminkelni isteni, előtte viszont alapos arctisztítás kozmetikus által elengedhetetlen, különben tényleg csak esemény előtti lesz! Arctisztítás után hamarosan én is elkezdem hetente használni, kíváncsi leszek az arctisztító eredményre, hogy mennyire lesz tartós, szóóóval ... később jövök újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.