Ilcsi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina, az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A sokféle gyógynövény összekomponált hatóanyagai olyan serkentőleg hatnak a bőrre, hogy az éveket fiatalodik, szépül. Minden bőrproblémára áldásos hatású, használata után a bőr bársonyos, feszes, fiatalos lesz, még a ráncos bőrt is gyönyörűen kisimítja. Bőrmegújító hatása a különböző kezelési kombinációkkal lehetővé teszi a legmakacsabb bőrproblémák gyors és eredményes megoldását. Fokozza a vér- és nyirokkeringést, ezáltal jelentősen elősegíti a kezelés folytatásaként használt további hatóanyagok felszívódását, így többféle pakolással is társítható.

Ár: 7500 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Posta
Ilcsi Aha biológiai hámlasztó és Esemény Előtti Pakolás
Ár: 1900-3000 , Eladó: Ginger55
Állapot: Új , bontott, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyesen vagy előre utalás után foxpost vagy postán maradó csomagként küldöm

bymboo

2016. november 14.

Az AHA savas párjával használva tényleg csodaszer.Minden dícséret elhangzott már róla.A max.10 percig tartó csípő érzés a végeredmény tekintetében apró kellemetlenség.Állandó helye van a polcomom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

ronicic

2016. november 12.

A kozmetikusom beszélt rá egy kúrára, az AHA savas pakolással használom, kb. 50 percet hagyom fent őket, utána pedig Rozi szérummal bekenem az arcomat. Eddig két alkalmon vagyok túl, és csodás sima, bababőr érzés van utána, legszívesebben simogatnám az arcomat. :) A csípős érzést szerintem könnyen meg lehet szokni, abszolút túlélhető, a második alkalomnál pedig már nem is csípett annyira. A pirosság nekem kb. 30 perc után elmúlt, pedig nagyon fehér, érzékeny bőröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 12.

taevi

Korcsoport: >54
2016. augusztus 27.

Most rendeltem először a neten.. Elsőre jól vizsgázott, szuper kis termék, már egy használat is látványos eredményt hoz.
Könnyű felkenni, a csipés egyáltalán nem borzasztó, meg lehet szokni. Este csináltam, így reggelre teljesen rendbe volt az arcom, pirosság elmúlt, csak a pozitív hatás látszott. Kisimult, üde, szép bőr. Egyenlőre 5 csillag, érdemes volt beszerezni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

hannq15

2016. augusztus 21.

nagyon szeretem évek óta az arcápolási rutinom alapja!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

nagyon szeretem évek óta az arcápolási rutinom alapja!!!

Chrissy

2016. július 24.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Zselés állagú, így könnyű felvinni. Felvitel után csípni kezd, én megszoktam, nem kellemetlen. Vérbőség alakul ki, s a vér feltölti a ráncokat. A bőr gyönyörűen kisimul. Közben a savak teszik a dolgutat, megszabadítanak az elhalt hámsejtektől, felszínre hozva az egészséges bőrt. A lemosását követően az arc erősen piros marad ott , ahová a pakolást kenjük, ennek kell legalább fél óra, hogy elmúljon. A bőr friss lesz, sima és üde. Ilyenkor érdemes még hidratálással kényeztetni, akár pakolás, akár krém formájában, mert sokkal jobbannak felszívódnak.
Csillagos 5-ös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

Csillagos 5-ös

Dzsingiszkan

2016. július 3.

Én is az Aha peelinggel együtt használom minden héten egyszer és látványos az eredmény!
Hogy még hatékonyabb legyen felkenem őket és folpack-kal fedem le, természetesen nem az egész fejemet, hanem külön kivagok egy-egy darabot a homlokomra, a pofikra és az államra.
Így még intenzívebb a hatása!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

Így még intenzívebb a hatása!

Azziz

2016. május 15.

Az AHA peelinggel együtt használtam, csak együtt tudom a két kencét dicsérni. Csodaszer, én nagyon meg vagyok elégedve vele, a problémás bõrömmel csodát tesz egy kúra. Sajna külföldön élek, csak akkor tudok venni, ha néha hazautazom. Látszik is most a bőrömön, hogy már rég elfogyott.tavasszal, nyáron nem használom, mert foltos leszek a naptól, de ősztől bababőr garantált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

autumn90

2016. április 25.

Többször újravettem, nagyon hatásos. Elég vékony a bőröm, ezért több órával a használat után is piros maradt, így este szoktam alkalmazni, főleg ha gyulladtabb a bőröm. Szépen eltünteti a bőrhibákat, nagyon jó gyulladáscsökkentő, szépen kisimítja a bőrt, összehúzza a pórusokat. Csodaszer:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

csibehusi

2016. április 20.

Imadtam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 20.

Imadtam!

agen

2016. április 14.

Csodaszer. Tényleg érdemes pár órával hamarabb megcsinálni, mert olyan vérbőséget okoz, nekem van hogy 1 óra után is piros a fejem :) nekem szó szerint kivasalja a bőrömet, nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.