Ilcsi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina, az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A sokféle gyógynövény összekomponált hatóanyagai olyan serkentőleg hatnak a bőrre, hogy az éveket fiatalodik, szépül. Minden bőrproblémára áldásos hatású, használata után a bőr bársonyos, feszes, fiatalos lesz, még a ráncos bőrt is gyönyörűen kisimítja. Bőrmegújító hatása a különböző kezelési kombinációkkal lehetővé teszi a legmakacsabb bőrproblémák gyors és eredményes megoldását. Fokozza a vér- és nyirokkeringést, ezáltal jelentősen elősegíti a kezelés folytatásaként használt további hatóanyagok felszívódását, így többféle pakolással is társítható.

Ár: 7500 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Posta
Ilcsi Aha biológiai hámlasztó és Esemény Előtti Pakolás
Ár: 1900-3000 , Eladó: Ginger55
Állapot: Új , bontott, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyesen vagy előre utalás után foxpost vagy postán maradó csomagként küldöm

juditkaa70

2016. március 27.

Néhány éve használtam,és a csipő ,bizsergető érzés ellenére tényleg széppé,egyenletessé teszi a bőrt. A bőrhibákat eltüntenti,halványtja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 27.

gojibogyo

2016. március 25.

A kozmetikustól kaptam ( AHA pakolással együtt), hogy csináljak végig egy kúrát. 3x három naponta utána 4 naponta, majd amennyi marad hetente.
Először égetett rettentően, de a szép bőrér meg kell szenvedni :) Pattanásos, miteszeres volt a bőröm. A kúra után a pattanások eltűntek, a bőröm simább, élettel telibb lett.
Amikor később visszamentem a kozmetikába, megdicsért a kozmetikus, hogy milyen szépen egységes lett a bőröm. Ennek már lassan két éve. Azóta nem is kellett használnom.
Én nagyon szeretem az Ilcsi termékeket, ha a kozmetikus által javasolt módon használjuk, csodákat művel az arccal

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Lale

2016. március 3.

Bemásolom ide azt amit az aha-hámlasztóhoz írtam, mivel a kettőt együtt használom, így nem lehet külön értékelni:-):
No, hát akkor lassan a kúra vége felé gondoltam én is pontozok. Mindenki már szinte mindent leírt a termékekkel kapcsolatban, és én a pozitív véleményeket abszolút meg tudom erősíteni. Ha valaki akármilyen hámlasztáson gondolkodik, szerintem minden szempontból ez a legjobb választás. Persze számít, hogy kinek mekkora a fájdalomküszöbe, de én is úgy vagyok vele, mint ahogy már többen is írták, hogy tulajdonképpen élvezem! :-D Annyit még hozzá tennék az előttem szólókhoz, hogy nekem nem annyira vészes a bőröm - 26 évesen még azért előjön néha egy-két rondaság, de főleg a régi ragyák után visszamaradt hegek vannak túlsúlyban -, de a kozmi mégis 10 alkalmas kúrát javasolt. Én kétszer vettem 3-3 dkg anyagot, ami még ennél is több alkalomra elég. Most van rajtam tizedjére, és ahogy elnézem, még legalább 2 alkalomra elegendő van a piklikben. Szóval amit mondani akarok - bár ezt is említették már -, hogy sajnos valóban előjöhetnek a kúra közben kisebb pattik, akár több is mint amennyi normál esetben kijönne. De emiatt tényleg senki ne hagyja abba, hanem szigorún csinálja végig, mert ezek hamar el fognak múlni, és csak azt mutatják, hogy a bőr mélyéről is feljönnek a problémák. Ez normális folyamat. Nekem úgy az ötödik után kezdtek jobban előjönni, szóval lehet hogy nem minden esetben elég a 6 alkalom, aminek ki kell tisztulni az tisztuljon ki rendesen! Bár először én sem akartam ilyen sokáig csinálni, végül beláttam hogy igaza van a kozmetikusnak, úgyhogy mindenki fogadja meg a szakember tanácsát mert ő az első pillanatban látja hogy mi a szitu. Hát ennyi. Természetesen 5 csillag :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

almamaga

2016. február 25.

háméasztóval együtt a legjobb. én kifejezettem szeretem ezt felrakni, mert érzem, hogy valami történik. picit drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

nikolett

2016. január 27.

Három csillagot adok rá, mert csak az arcom egy kis részére kentem belőle a másik, "darabos" pakolással együtt, ahogy kell, de azon kívül, hogy jól kipirosították az adott helyen a bőröm, nem csináltak semmit, még csak nem is csípett.
Mivel lentebb valahol (vagy ez- vagy pedig a másik pakolás véleményeinél) egy kozmetikus krémmániás lány mondta, hogy még akár el is színezheti a bőrt, inamba szállt a bátorság és nem alkalmazom többé. Nekem egyszer már elrontotta egy bőrgyógyász az arcom, vaderős szaliciles "lemosót" írt fel nekem és rojtokban lógott rólam a bőr... szóval köszi, ennyi nekem elég volt a kísérletezésből.
Kap három csillagot, mert egyszerűen nem tudom hova tenni a lángvörös kezelt bőrfelületet és azt, hogy ez mindenféle látszat nélkül múlt el - lehet, hogy szerencsémre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

galagonyanya

2016. január 24.

Elkezdtem az Ilcsi kúrát, AHA+Esemény előtti történet, hát... EZT ÉREZNI KELL!!!!!

Maga a szituáció is kabaréba illik. Itt ülök, képemen Ilcsi néni kertjének színe-java, gézmaszkkal megspékelve, és azon imádkozom, csak a férjem be ne jöjjön a fürdőszobába, mert tuti, hogy rosszul lesz, esetleg megkérdezi, az új magyar horrorfilm szereplőválogatására készülök-e...

Isteni cucc. Mindkettő. Mivel a két termék nálam kizárólag duettet játszik egymással, szólót sohasem, ezért a róluk szóló véleményemet sem tudom igazán különválasztani egymástól. Kiegészítik egymást, mint Starsky és Hutch... Most van rajtam negyedik alkalommal a fenti kombináció. Igen, égető érzés, de ki lehet bírni. Én kimondottan élvezem, amilyen mazochista vagyok... de most komolyan. Közvetlenül használat után picit kipirul a bőröm, de nagyon szép, friss, puha, tiszta, amilyennek évek óta nem láttam. A harmadik alkalom után figyeltem meg, hogy előbújtak rondaságok, pattanások, de erre figyelmeztettetek is - tudom, elmúlik majd. Összességében az egyik legjobb döntésem arcápolás terén ez a két Ilcsi termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Durcimokus

2016. január 20.

Ilcsi AHA-s Biológiai Hámlasztó Peelinggel és a Ilcsi ROZI Liposzómás Géllel használtam együtt, 3-4 naponta, és végigcsináltam a kúrát. A mitesszerek nagyon a felszínre jöttek, eleinte csúnya is lett, meg másik nap szokott nagyon feljönni a dolog. kb. 9-szer használtam az esemény előtti pakolás után gézt raktunk rá, és úgy száradt 40-45 percig, utána leszedtem a maszkot, lemostam, és bekentem vékonyan a Rozi géllel. :)
Maradt még néhány mitesszer, de azokat könnyű kinyomkodni, illetve reggel és este használok micellás vizet. Így egyre vékonyabb a felső réteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

adamirita

2016. január 3.

AHA-s hámlasztóval szoktam használni,a bőr utána puha,selymes lesz.Nevébe is benne van,esemény előtt feldobod,rajta hagyod úgy 20 percig,majd lemosod,és arcod mintha kicserélték volna :).Viszont vigyázni kell az Ilcsikkel,ha valaki allergiás valamelyik összetevőjére csúnyán bedagadhat az arca!Kozmetikusnál mindig kérjetek egy kis tesztert,nehogy baj legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

juditjanka

2015. december 8.

Imádom, szuper kis arcpakolás. Remekül lehámlasztja a felső rétegeket, de utána nem hámlik tovább a bőr. Nekem csak 10-15 percig piros utána :) Kellemes csípő érzése van felkenve, és a hatása is tökéletes szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

SzellGreta

2015. december 4.

Egyenlőre csak magában használom, az AHA-t két hét múlva fogom elkezdeni. Egy hónapja ajánlotta a kozmetikusom, mert abbahagytam a fogamzásgátlót és borzalmas a homlokom a pattanásoktól. Szerintem egyáltalán nem zavaró az égő érzés, nem tart sokáig és nekem a pirosság kb addig tart míg le nem mosom. A hatása azonnal látszik, sokkal szebb lesz utána a bőröm. Mindenképp 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.