Ilcsi

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2020. február 16.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Májfoltos, szeplős, naptól, szoláriumtól cserzett, égett bőrre, valamint futószemölcsre alkalmazható arckrém. Halványítja a foltokat, regenerálja, hidratálja, vitaminokkal látja el és nyugtatja az arcbőrt.

Ilcsi Kövirózsa Habkrém 50 ml
Ár: 3500 , Eladó: Kencemániás
Állapot: Kimért, érintetlen, Helyszín: --, fizetés: Foxpost vagy posta
Ár: 4700 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta

CeCeDrake

2018. március 3.

15-15 ml-t vettem ebből és a meggy-kökény krémből, a karotin extrából meg 30 ml-t.
Igazából ezt kedveltem meg, ez megfelelő a bőrömnek.
Most vettem megint 30 ml-t, aztán meglàtom, hogy mi lesz a sorsa, de ha hozza azt, amit eddig, akkor marad.
Gyorsan fogy. Jól hidratál. Nem nehéz és nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Igazából ezt kedveltem meg, ez megfelelő a bőrömnek.
Gyorsan fogy. Jól hidratál. Nem nehéz és nem hagy zsíros érzetet.

vivienlovesit

2017. december 9.

Az első Ilcsi krém, amit próbáltam! ♡ Kombinált a bőröm, de nem teszi zsírossá a kritikus területeket. Jól hidratálja a bőrt, felfrissíti! ♡ Az illata is finom - olyan tiszta, természetes. Pozitívum még, hogy nagyon kevés elegendő belőle és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

anitala

2017. november 4.

Könnyen pigmentálódik a bőröm, nyáron mindig ezt használom, szépen halványítja a foltokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

larka95

2017. június 1.

Évek óta használom, hidratálásra. Főként télen, nyáron csak éjjelre, nappalra SPF tartalmú kenőcsöt használok. A szeplőimet nem halványította el, de nem is ez volt a cél. A bőröm érzékeny, de nem irritálja. Sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

makoca

2017. május 11.

Pigmentfoltokra vettem, nekem kicsit zsíros hatású, így csak éjszakára szoktam használni. Lehet hogy emiatt is, de folthalványító hatást nem különösebben tapasztaltam. Egyébként gyorsan beszívódik, hidratálásra tökéletes akár napközben is annak, akinek nem zsírosodik a bőre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Kismanó

2016. szeptember 9.

Nekem nem vált be. Hűségesen kenem, de nem halványítja a májfoltomat. 😟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Nekem nem vált be. Hűségesen kenem, de nem halványítja a májfoltomat. 😟

katka88

2016. július 16.

Nagyon régóta ismerem a terméket, kb 10 éve...meg tanuló korombol,azota változott nyilván,nem ugyanolyan. De ettől függetlenül most is imadom használni! Igazi nyári krém. Az illata az valami leírhatatlanul jó. Matt finishe van,amit en kifejetten szeretek. Csak ne emelnének árat minden évben....ez nagyon negatív a részükről. 😳

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

AlexandraIri

2016. május 19.

Én nem éreztem különösebb hidratáló hatást, sőt valamikor még feszült is az arcom tőle. Irritációt nem okozott. Próbáltam már jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Pöti

2016. május 3.

Nyáron szeretek habkrémeket használni, mert - főleg valamilyen folyadékkal, pl. ásványvízpermettel hígítva - jól hidratálnak, nem zsírosítanak, hamar beszívódnak. Most ezt kezdtem el használni, finom illata van, pattanást nem okozott. A szeplőimmel már nem kell küzdenie, mert a hidrokinon és a C-vitamin minden foltot leszedett rólam, ami mozdítható volt, szóval erről a hatásáról nem tudok érdemben nyilatkozni. Jó kis krém, de a többi habkrémhez képest elég drága, ha csak hidratálásra venné valaki, akkor inkább a meggy-kökényt javasolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

radnie85

2016. április 28.

Imádom az Ilcsi arckrémeket. Kozmetikusom által használom őket. Valamiért nekem szó szerint vedeli a bőröm ezeket a krémeket, pedig sokfélét próbáltunk :-) 30 ml-es tégelyben szoktam venni, és sajna nagyon hamar, alig egy hónap alatt elfogy. Van, hogy naponta 2-szer is bekenem, főleg télen, mert úgy érzem nem elég. Szóval csakis gazdasági okok miatt váltottam másik natúrkozmetikumra, egyébként imádom őket!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.