Ilcsi

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2020. február 16.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Májfoltos, szeplős, naptól, szoláriumtól cserzett, égett bőrre, valamint futószemölcsre alkalmazható arckrém. Halványítja a foltokat, regenerálja, hidratálja, vitaminokkal látja el és nyugtatja az arcbőrt.

Ilcsi Kövirózsa Habkrém 50 ml
Ár: 3500 , Eladó: Kencemániás
Állapot: Kimért, érintetlen, Helyszín: --, fizetés: Foxpost vagy posta
Ár: 4700 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta

nop

2014. október 18.

Az egyik legkönnyebb Ilcsi krém! Nekem pattanások után sajnos mindig barna foltok maradnak a bőrömön és ez a krém nagyon sokat segít ennek az eltüntetésében (nem csak a Kövirózsa habkrémet használom, hanem a Kövirózsa tonikot és a fekete szappant is). Finom illatú, és még a szeplőket is halványítja. Szerintem a hidratálása kicsit kevés, tehát, amikor felkenem akkor minden várakozási idő nélkül már kenhetem is rá az AHA-s naspolya krémet, mert annyira gyorsan beszívódik. A 10 ml-es próba adagot mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

ylexe

2014. szeptember 25.

Nagyon kellemes krém nyárra, és nagyon lassan fogy. Több, mint 2 hónapig használtam a legkisebb kiszerelést... Télire kevéske.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Kriszta01

2014. augusztus 24.

Tökéletes:) Tényleg nagyon jó illata + állaga van, de nálam nem ez a legfontosabb, hanem, hogy mit tud, és ez tényleg tud! Amellett, hogy maximálisan eltünteti a pigmentfoltokat, amint felkenem az arcomra már szebbnek és feszesebbnek látom a bőrömet:) Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Tildi

2014. augusztus 10.

Ez volt az első Ilcsis krémem. A mai napig imádom az illatáért teljesen odáig meg vissza vagyok. Nyáron mindig használom, mert sajnos a napfény hatására foltosodásra hajlamos az arcom és ez segít csökkenteni a foltokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Enca

2014. július 29.

Szívesen használom télen, jól hidratál. Csak 4 csillagot adok, mert nem a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

hempike1

2014. június 26.

Kedves kozmetikusom kente ezzel az arcomat, mikor megjelentem nála (hébe-hóba, he-he) most úgy döntöttem, hogy én is beruházok rá. Az illata valami mennyei a hatása pedig fantasztikus. Egyszerre hidratál és mattít. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.

martini11

2014. június 15.

A pórusokkal nem tesz semmit, de egész jó, szerettem használni. Nagyon gyorsan felszívódik, mattít és szuper az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

prszilvia13

2014. március 21.

Minden nap használom, és nagyon szeretem. Az illata kellemes, gyorsan beszívódik és nincs a bőrön olyan érzés hogy "várnom kell hogy beszívódjon"vastag krémes érzés. Kevert bőrtipusom van ami hegesedésre hajlamos és néha vízhiányos,néha zsíros és még pigmentfoltos is. Ez eddig a legjobb, soha nem veszek mást!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Tünde

2014. február 12.

Ilcsis krémen kívül már semmi mást nem kennék az arcomra. A 10 ml-es kiszerelés nekem egy hónapig kitart úgy, hogy minden reggel kenem vele az arcomat és néha esténként a szemem környékét. Tökéletesen, gyorsan beszívódik, nagyon könnyű az állaga és nem fénylik utána az arcbőr. Én a kozmetikustól szoktam bele kérni néhány csepp szőlőmagolajat, mert elég száraz a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Tike

2013. december 15.

Több Ilcsi krémet kipróbáltam már, de valahogy mindig ehhez térek vissza. Finom, könnyű krém, ezért nagyon kevés is elég belőle, nagyon gazdaságos. Ha egy kicsit is nehezebb állagú krémet választok, rögtön apró kis pattik jönnek az orromra, na ennél ilyen nem volt. A bőröm ugyan normál, de néha kipirosodik, vagy foltos de ez szépen megnyugtatja. Mikor újat próbálok ki, az illat miatt teszem, ugyanis ennek inkább enyhe gyógynövény illata van, ami ugyan kellemes, de nagyon szeretem az édeskés vagy gyümölcsös illatokat. De hát a funkció az első, és ettől még ötcsillagos!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.