Ilcsi

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2020. február 16.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Májfoltos, szeplős, naptól, szoláriumtól cserzett, égett bőrre, valamint futószemölcsre alkalmazható arckrém. Halványítja a foltokat, regenerálja, hidratálja, vitaminokkal látja el és nyugtatja az arcbőrt.

Ilcsi Kövirózsa Habkrém 50 ml
Ár: 3500 , Eladó: Kencemániás
Állapot: Kimért, érintetlen, Helyszín: --, fizetés: Foxpost vagy posta
Ár: 4700 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta

Makk Zsuzsó

2013. július 29.

Az egyik, ha nem a legkönnyebb állagú krémje Ilcsi néninek. Én napozás utáni hidratálónak vettem, mert meggyűlt a bajom a pigmentfoltokkal, és természetesen ez is működik, mint az Ilcsis cuccok általában. Azonnal nyugtat, hűsít, kellően hidratál, nekem jól beszívódik, nem fénylik, szóval nyárra tökéletes. A pigmentfoltokat már egy használat után is halványítja. Nemcsak arcra kenem, hanem a dekoltázsomra és a karjaimra is, úgyhogy nekem pont jó a nagy kiszerelés.
Must have!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.

Must have!

Kriszinakert

2013. június 21.

Sziasztok. 50 ml kiszerelésben ELADNÁM 3000 Ftért. Ha érdekel kérlek írj a krisztnakert@yahoo.com email címre. Árvételre lehetőség van Budapesten a 6os villamos vonalán vagy postázom is 500 Ft-ért ajánlva buborékos borítékba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

emyke

2013. május 18.

Imádom ezt a krémet.Direkt azért vettem hogy a szoláriumtól kijött kis szeplőszerű pöttyöket eltüntesse.Nagyon bevált és nagyon jól nyugtatja a kipirosodott bőrt is.Pattanás hegeket is halványít.Teljes mértékbe megérte az árát és sokáig elég.Eddig egyik Ilcsi krémben sem csalódtam amit eddig használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

baby0782

2013. március 31.

Nagyon szuper kis krém, egy hormon zavar után teljesen eltüntette a foltokat az arcomrol, az illata isteni, az egyik legjobb Ilcsi krémet volt eddig.. Nyáron mindig visszatérek hozza, télen pedig a Csipkebogyo következik...
Na és persze a Fekete szappan az alap...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Na és persze a Fekete szappan az alap...

bogibooo

2013. január 30.

Nagyon jó kis krém, én ilyenkor a rendszeres (de azért annyira nem túlzó) szolárium nyáron a sok (betegesen sok) napozás miatt használom egy kis regenerációra. Kellemes az állaga és az illata, viszont én az ilcsi legtöbb termékénél tapasztaltam,hogy az én bőrömnek mind zsíros. De tényleg az összes. Pedig normál bőrtípusom van, ilyenkor kissé vízhiányos, de egyébként semmi gondom vele, tehát nem a bőrtípusom "nem ismerése" a probléma. A legtöbb ilcsi kiüti az arcomat, ezt is csak elvétve használom és nem csak arcra. Érdekes,hogy az esemény előtti+AHA kombó az nagyon bevált, meg néhány arctej is, de a krémek rendszerint a lábápolók/testápolók sorába kerültek.:S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

szuperninaa

2013. január 23.

Jót tesz a bőrnek, nagyon finom és tartós az illata régen használtam, de most hogy megtaláltam azt hiszem mindenképpen újraveszem!
Engem néha kicsit csípett, de hamar elmúlt. Tényleg jól halványít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 23.

Engem néha kicsit csípett, de hamar elmúlt. Tényleg jól halványít!

Jazz Juice

2013. január 21.

3 hete használom a krémet, és már szemmel láthatóan halványodtak a pigmentfoltjaim. Arra vonatkozólag, hogy meddig használjam, tud valaki tanácsot adni? (Csak télen, vagy még akkor is, ha már kisütött a nap, vagy napozós időszakban...) Nimród, ha esetleg erre jársz... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

misoko

2011. július 7.

2 éve májfolt jött ki a homlokomon és a szám körül, tavaly egész tavasszal és nyáron más drágább krémet használtam (Vichy)amitől el is halványodott,de amint kimentem hosszabb időre a napra ismét besötétedett,idén tavasszal akadtam rá erre a krémre és nekem bevált,persze belsőleg is kell szedni valamit,mert csak úgy nem múlik el.Én máriatövismagot rágcsáltam mindennap és kenegettem a májfoltos részeket és most már alig látszik.Mindenkinek ajánlom aki küszködik e fránya foltocskával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 7.

natasa

2011. június 22.

Kozmetikustól vettem 10 ml mintát. Foltokra, szeplőkre, napsütötte bőrre ajánlják. Jól megsütött a nap (arcomat), égett rendesen. Bekentem vele, megnyugtatta egyből. A rózsa habkrémet a bőröm jobban beszívja. Picit nekem ez ragad, ezért teljes arcra nem használom. Vannak kis szeplőim, pici foltok, arra kenem. Egyelőre még nem tudom, arra milyen, de majd megírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. június 22.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.