Ilcsi

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bridget, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2022. december 14.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

2021-ben megújult összetétel!

Meggy és kökény tartalmának köszönhetően regenerálja és hidratálja a fiatal, vízhiányos, húzódó bőrt.

ronicic

2016. október 29.

Nagyon jó kis lemosó, sminkkel elbánik annyira mint pl. az előtte használt Bioderma Micellás lemosó, az illata szuper. Összességében eddig nagyon-nagyon pozitív csalódás az összes Ilcsi termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

kismadár

2016. június 28.

Elképesztően gazdag, krémes állagú, érezhetően táplálja is a bőrt, nem csak tisztítja. Hatékonyan és kíméletesen eltávolít minden sminkmaradványt és koszt. Az illata elsőre nekem nem nagyon tetszett, mert meggyes-alkoholos italok illatára emlékeztet (Garrone Cherry), amit pedig nagyon nem szeretek, túl édesnek találom! De mára már egyáltalán nem zavar az illata, megszoktam! Bár az illata nem lett a kedvencem, de a hatása miatt mindenkinek ajánlom, főleg száraz bőrűeknek! Én 3000 forintért vettem 250 ml-t, szerintem gazdaságos, kb. 5 hónapig kitart egy ekkora kiszerelés mindennapos használat mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

hessviky666

2016. március 22.

Egy hónapja váltottam Ilcsi termékekre arcápolás és testápolás terén is. Ez az arctej nagyon beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Ilcsi kozmetikust először is azért kerestem fel, mert fontos, hogy javarészt natúr termékekkel dolgozik, másrészt feltűnt egy folyamatos bőrszárazság az orcáimon, ami nagyon zavart. Ezt az arctejet ajánlotta. Este a sminket szoktam lemosni vele még a szappanos arcmosás előtt. Nagyon finom illata és állaga van, nem hagy maga mögött ragacsos érzetet. A sminket maximálisan eltávolítja, még a vízálló tust is.
Reggelente a tonikját használom, heti egyszer a pillanat peelinget. Rózsa habkrémet kaptam hidratálásnak. Egy hónapja nem jött elő a bőrszárazság, szép puha az arcbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

batpandarin

2015. december 30.

Elég jól eltávolítja a maradék koszt, mondjuk a nagyját este leszedem fekete szappannal. Szőlős vagy meggy-kökény tonikkal fejezem be a rituálét, sokkal szebb a bőröm az új programmal, de azért nem tökéletes még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Csermely

2015. május 17.

Szerintem isteni az illata, habár szerintem minden Ilcsi terméknek kedvelem az illatát!
Mindent leszed anélkül hogy irritálná a szememet + egész jó ára van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Mindent leszed anélkül hogy irritálná a szememet + egész jó ára van :)

simikitty

2014. február 27.

A kedvenc Ilcsi termékem! Isteni illata van, tartós, az ára is kedvező. Leviszi a szennyeződést, sminket és még hidratál is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

szusmus

2014. január 22.

Ez az a termék, amire nem elég az 5 csillag, ami nélkül nem akarok élni, egyszerűen kell, és kívánom, hogy mindenkinek legyen lehetősége kipróbálni. Az illata varázslatos, kíméletesen és alaposan tisztít (sminket is), utána nagyon kellemes a bőröm, éjszakai krémre egyáltalán nincs szükség. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

kmj1012

2014. január 22.

Nagyon jól leszedi az erősebb sminket is, kellemes az illata. Én a kökény krémmel használom este, reggelre csak csipke tonik, de így is eléggé fénylik a képernyőm. Csak két hete használom kb, viszont sokkal tisztább a bőröm, kevesebb a mitesszer. Bőrtípusomnak valószínűleg nem ez a legjobb termék (ezért adok csak 4 csillagot), de normál bőrre tökéletes lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

szappanka

2013. november 4.

hihetetlenül fincsi, meggyes illata van, és a színe, valamint az állaga miatt teljesen egy gyümölcsjoghurtra emlékeztet :) sminklemosásra elvétve használom, arra nem a legtökéletesebb, de arctisztításra igen. nem marad más utána, csak a pihe-puha, üde, friss arcbőröm :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Mandarinka

2013. november 4.

Sziasztok!
Napi "koszt",szolidabb sminket szépen lehoz de a szempillaspirállal már nem bír :(
A bőrnek jót tesz ,nekem kevésbé száraz a bőröm mióta használom :)
Ha nem akarsz sminket lemosni vele,akkor tökéletes,5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

Sziasztok!
A bőrnek jót tesz ,nekem kevésbé száraz a bőröm mióta használom :)
Ha nem akarsz sminket lemosni vele,akkor tökéletes,5 csillag!

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Más néven Betanin (céklavörös), ami egy vörös színű glükozid, melyet a céklából állítanak elő. A Betanin a kozmetikumokban színezékként használatos összetevő.