Ilcsi

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: zsuzsparis, az összetevőket feltöltötte: diuska, Módosítva: 2018. február 28.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A meggyben található flavonoidok erős antioxidáns hatásuknak illetve a kökényben található magas ásványi anyag-, és vastartalomnak köszönhetően, a könnyű állagú habkrém segíthet a bőr fiatalságának megőrzésében. A gyümölcssavaknak és -cukroknak köszönhetően a habkrém tápláló, regeneráló, tonizáló és hidratáló is egyben.

🍒🍓Ilcsi Meggy & Kökény Habkrém 30 ml kimérve
Ár: 2.300,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Nagy kiszerelésésből frissen kimérve műanyag tégelybe, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
Scheszter

2018. október 2.

A kiszerelés fantasztikus, egy csepp sem marad a flakonban.
Az illata nagyon finom, bár a marcipánosság nem annyira tetszik.
Szépen teszi a dolgát, nagyon szerettem, de a végére eléggé besűrűsödött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

A kiszerelés fantasztikus, egy csepp sem marad a flakonban.
Az illata nagyon finom, bár a marcipánosság nem annyira tetszik.
Szépen teszi a dolgát, nagyon szerettem, de a végére eléggé besűrűsödött.

2018. július 30.

Nagyon könnyű habkrém, nekem tetszik az illata is. Hamar beszívódik, de semmi extra hatást nem vettem észre. Egy flakonnal jó volt, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

strauszkinga

2018. július 24.

Ezer éve szerettem volna kipróbálni a márka termékeit. Egy beauty boxnak hála jutottam hozzá, ezt a terméket vártam leginkább. Hatalmas csalódás. A szagát nem bírom elviselni. Szörnyű! A kombinált bőrömet irritálta, tiszta piros lett tőle.. Nagyon nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Egi

2018. június 29.

Nekem tökéletes ez a krém, az illata is. Vízhiányos, száraz bőrre kiváló lehet. Nekem azért hagy egy kicsi ragadósságot egy ideig, de én szeretem , mert legalább nem feszül..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Kremi23

2018. június 29.

Tetszik az állaga, az illata sem rossz, viszont nem látok semmi változást több heti használat után sem. Legközelebb másik krémet próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Bogyóka

2018. június 26.

Kozmetikustól vettem kis tégelyben próbànak. Isteni az illata. T-vonalban zsírosodó, orcàm vízhiányos. Így csak az orca részre kenem, homlokra àtfényesedik sajnos. De imàdom. Jól hidratál. Alig vàrom mindig, hogy reggel este bekenjem. Sosem gondoltam volna, hogy egy Ilcsis krém jó lehet a bőrömnek. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

HaziManka

2018. június 20.

Pixi dobozban kaptam, picit fenntartásaim voltak, de szerencsére kellemesen csalódtam.
Az illata isteni, kíválóan hidratál, és bár nekem nincs száraz bőröm,este ezt használom,
jól beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 20.

jól beszívódik.

Cintia96

2018. április 19.

Na ez a krém tényleg tud valamit. Hidratál, ragyogóvá egységessé teszi a bőrt. Nagyon jó az illata, édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Niki0214

2018. március 15.

A legújabb Pixi Pure boxban ismerkedtem meg a termékkel és azóta szerelem.Mivel illat mániás vagyok,ezért az illatáért oda vagyok.Habkrémet még sosem próbáltam,így ez is nagyon tetszett,hogy kicsit habos állagú amikor elkezdtem használni,de megszokható.A doboza meg nagyon praktikus,nem kell belenyúlni semmibe,nagyon imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

dzsanki

2018. március 15.

Beauty boxban kaptam, az arcomra nem használom, mert ahhoz nem találom elég szépnek az összetevőit, illetve engem riaszt ez a nagyon erős műmeggy illata. Kipróbáltam arcon is, hidratált, de valahogy annak ellenére nehéznek éreztem, hogy beszívódott a bőrömbe. Mintha ott megült volna, nem volt jó érzés. Nyakra, dekoltázsra használom el, illetve a testemen a szárazabb részekre helyileg, mert ott nagyon bevált, de megvenni nem fogom. 6 féle alkoholt soknak tartok még akkor is, ha jórészt bőrpuhítók, a parfüm az inci első felében van, színezéket is tartalmaz, túl sok a 'jóból', az ára ehhez képest magas. Ötezer forintért (vagy 20 dolcsiért) nagyon szép, hasznos összetevőkben gazdag, teljesen 'zöld' krémeket lehet vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!