Ilcsi

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: zsuzsparis, az összetevőket feltöltötte: diuska, Módosítva: 2018. február 28.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A meggyben található flavonoidok erős antioxidáns hatásuknak illetve a kökényben található magas ásványi anyag-, és vastartalomnak köszönhetően, a könnyű állagú habkrém segíthet a bőr fiatalságának megőrzésében. A gyümölcssavaknak és -cukroknak köszönhetően a habkrém tápláló, regeneráló, tonizáló és hidratáló is egyben.

🍒🍓Ilcsi Meggy & Kökény Habkrém 30 ml kimérve
Ár: 2.300,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Nagy kiszerelésésből frissen kimérve műanyag tégelybe, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
bugeyes

2018. március 12.

A kozmetikusomtól kaptam mintát, ami 2,5 hétre volt elegendő. Nagyon szerette a bőröm, pedig nekem korpás szeborreás bőrtípusom van, felszíni vízhiánnyal. Tehát sajnos nem csak a vízhiány a bőröm problémája. Jelenleg a csipkebogyósat használom, ami eddig szintén jó, bár még tesztelgetem.
Érdekes, hogy ezt a habkrémet az esti rutinom részeként PC termékekkel együtt (tonik, szérum) használtam és jól működtek együtt. Nem tudok rosszat mondani rá, lehet, hogy visszatérek hozzá esti hidratálóként. Nem igazán szeretem, ha illatanyagot adnak bőrápolási termékhez, de a hatása és a kellemessége miatt ettől is el tudtam vonatkoztatni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

heni91

2018. március 12.

Isteni illata van és még a hatása is szuper, nem nehezíti el a bőrömet és nem csillogok tőle. Egyszerűen szerelem lett! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

eztak

2018. március 7.

Ez a krém valami fantasztikus számomra, imádom! Pár éve már téli időszakban nehezen kezelhető az arcbőröm, szemhéjamon olykor ekcémaszerű foltok is megjelennek. Az Ilcsi krém szinte percek alatt helyre tett mindent. Az arcom puha, az illatától meg még a kedvem is jobb. Éjjel-nappal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Moni1980

2018. március 5.

Néhány napja használom éjszakára és nappalra egyaránt. Normál, T vonalban zsírosodó bőrömre szuper. Egyszerűen szebb tőle a bőröm. Puha tapintású lesz tőle az arcom, a pórusokat nem tömíti el, nem fénylik, nem zsírosodik, lehet rá alapozni. A szemkörnyéket sem irritálja. Az illata fantasztikus, alig várom, hogy magamra kenjem. Ehhez képest szerintem az ára is nagyon baráti. Remélem hosszú távon is beválik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 5.

pszabina

2018. március 4.

Nekem éjszakai krémként, a szemkörnyéken vált be. Az én olajos bőrömön elég nehéznek érzem, nappalra alig használom, sminkelés előtt pedig semmiképp. Az illata elmegy, bár én az első órában még nagyon érzem alatta azt a kicsit gyógyszerszerű illatot. Ami nekem pozitív volt az a szem alatti részre kifejtett hatása. A legtöbb krém, hidratáló, amit eddig kipróbáltam a szem alatt semmit sem hatott, ez viszont használt, simább, teltebb lett a bőr és a sötét karikák is visszahúzódtak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Schatzka

2018. március 1.

Tegnap kaptam kézhez a Pure by Pixibox dobozomat, benne egy ilyen szuper habkrémmel. Kipróbáltam, és rögtön olyan érzésem volt, mintha életre kelne az arcbőröm. Remélem, hosszútávon is beválik, mert az összetevői is nagyon természetesek. Ez az első értékelésem itt, szóval nagy hatással volt rám tényleg! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

szabovivi

2017. október 6.

Én még csak 1 hónapja használom a krémet. Nekem az illata felbontáskor mindig kicsit a gyurmára emlékeztet, de felkenve előjön belőle a meggy. Nagyon száraz a bőröm, ezért szuper gyorsan beszívódik a krém, nem hagy maga után zsíros érzetet, nyomot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

adri0419

2017. augusztus 19.

Főként télen használom, mikor extra hidratálásra van szükségem. Nagyon finom illata van, érezhető a gyümölcs. Kicsit zsírosabb krém, úgyhogy csak éjjelre szoktam használni, reggelre kivirul tőle az arcom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Neleta

2017. július 20.

Illata nekem bejön, ezt is már kb. 4 éve használom. Széppé teszi a bőrt, kicsit szerintem zsírosabb, mint pl. az Ilcsi rózsa habkrémje, éppen ezért északai krémnek mindenképpen ajánlom, de én váltva, ahogy eszembe jutott használtam a csipkebogyóval. Egész jól hidratál, selymes tőle a bőr. Jó krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

bareszko

2017. május 14.

Ez a krém nem az én bőrnek való, de a barátnőmmel feleztünk egy adagot. Neki száraz a bőre és pont erre a hatásra van szüksége. Felkeni és hosszú ideig érzi, hogy hidratált a bőre. A többi krémmel eddig csak pár pillanatig érezte ezt. Nekem túl sok, ezért csak éjszakai krémként használom. Ennek ellenére szeretem, mert hidratál, nem okoz pattanást és szép tőle a bőröm. A legjobb szó inkább, az egészséges bőr. Az illata...Istemen, az valami fantasztikus! Mindig a fahéjas meggyszósz jut róla eszembe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!