Ilcsi

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: zsuzsparis, az összetevőket feltöltötte: diuska, Módosítva: 2018. február 28.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A meggyben található flavonoidok erős antioxidáns hatásuknak illetve a kökényben található magas ásványi anyag-, és vastartalomnak köszönhetően, a könnyű állagú habkrém segíthet a bőr fiatalságának megőrzésében. A gyümölcssavaknak és -cukroknak köszönhetően a habkrém tápláló, regeneráló, tonizáló és hidratáló is egyben.

🍒🍓Ilcsi Meggy & Kökény Habkrém 30 ml kimérve
Ár: 2.300,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Nagy kiszerelésésből frissen kimérve műanyag tégelybe, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
csalogany18

2017. április 14.

Én pár hónapja használom és meg vagyok vele elégedve, alapvetően jól hidratál, kicsit zsíros típusú krém, de így a hűvösebb szeles időben nekem bevált. Amit szeretek benne, hogy jó az illata és mivel elég testes, kevés is elég belőle, így nagyon gazdaságos.. ajánlom! csak azért 4*, mert nem váltotta meg a világot, bár én egy la roche krémmel felváltva használom és így egész jó állapotban tartja az arcomat.
update: melegebb időben ez már nagyon sok, egyáltalán nem értem a "habkrém" kifejezést :D amint kicsit jobb idő van, szinte kiizzadja az arcom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

veronika91

2017. március 20.

ezt a kremet kifejezetten imadtam,nagyon jol puhitotta hidratalta a boromet,az illata az valami mennyei :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

szaboszilvia28

2017. február 14.

Vízhiányos, száraz bőrre szuper, hipp-hopp beszívódik, semmi zsíros érzet, nem tudom mitől van ilyen erős meggyes illata (remélem nincs aromával telenyomva...), ami kicsit zavaró, mert mindig megennék hirtelen egy jó meggyes pitét...
A krém nekem nagyon tetszik, a másik nagy kedvencem a csengőlinkás szemkrém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

A krém nekem nagyon tetszik, a másik nagy kedvencem a csengőlinkás szemkrém.

kismadár

2016. november 21.

Nem rossz kis krém, nappalra, smink alá is használtam, de végül éjszakai krém lett belőle. Smink alá kevés is elég belőle, jól lehet rá sminkelni, viszont nyáron nem ajánlom, mert az én bőröm szabályosan izzadt alatta. Éjszakára szívesebben használtam. Nem tud semmi extrát, hidratál, kicsit feltölti a bőrt, de nagy kedvencem nem lett, mert látványos változást nem hozott, csak olyan alap, sima hidratáló krém. Az illatával nem tudtam megbarátkozni, engem a Garrone Cherry alkoholos meggyes italra emlékeztet, cukros-meggyes illat, amit én nem szeretek. Összességében szerettem, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

ihavenotime4this

2016. október 29.

Nagyon jól hidratál, nekem is kifényesedik tőle a bőröm, mondjuk az enyém mindentől, csak az a nem mindegy, hogy milyen mértékben. Ettől sajnos eléggé, ezért én is éjszakára használom, vagy nappal, amikor nem megyek sehova, és sminket sem használok. Egyébként áttértem koreai arcápolókra, és a benton méh csiganyál vonalát követem, viszont annak eléggé kellemetlen az illata, ezért vettem meg ezt, mindenféle előzetes utánanézés nélkül, hogy elfedjem az előbb említett termékcsalád illatát, ami sikerül is, viszont negatívum, hogy van benne alkohol illetve parfüm is. Szerintem ezt habkrémnek nevezni megtévesztő lehet, ugyanis elég testes, ennél vannak sokkal jobb termékek, egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 29.

AndreaHetesi

2016. május 27.

mar 3x30 ml-t elhasznaltam belole, imadom az illatat, az allagat es a hatasat is. Nagyon vizhianyos a borom amitol csunya gobos pattanasaim vannak az allamon es alkapocs csontom menten. Amikor elkezdtem hasznalni nem hittem a szememnek, kb 10nap alatt eltunt minden pattanas, borhiba. Aztan sajnos elfogyott a 30ml es Oroszorszagban valamint Angliaban es Amerikaban sem nem tudtam beszerezni igy ujra csunya lett a borom. Alig varom, hogy ket het mulva hazautazzak es ujravasarloljam. Sajnalom nagyon, hogy nem lehet nagyobb kiszerelest venni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

VargaKata15

2016. február 9.

A kozmetikusom ajánlására enyhén nedves kézzel viszem fel vékony rétegben és így is szépen hidratál, ráadásul sokáig elég. Az én párom sem szereti az illatát, én ellenben nagyon is :) nyáron csak éjszakára használom, nappal úgy érzem, leizzad tőle az arcom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

neverafailure

2016. január 31.

A húgom használt ilyet, egy buli előtt használtam belőle alapozó alá. Annyira jól teljesített, hogy beleszerettem (ezelőtt minden krémmel szárított a bb krém is), és mindenféle bőrtípusteszt nélkül szerzett is a kozmetikusától. Na, ez volt az első hibám! A második, hogy 5hónap és két 30ml-es elhasználása után eljutottam a kozmetikusához, aki lecseréltette velem egy másik Ilcsire, hogy múljanak azok a pattik, hátha az jobb lesz. Az eredmény: vállalhatatlan bőr.
Nagyon akartam szeretni az Ilcsit, de nem ment. Amióta nem használom, szebb a bőröm, bár alapozó alá még keresem a megoldást. Aki bírja az összetevőket, annak biztos jó hidratáló. 2 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

tonhalacska

2016. január 10.

Pocsék, agyon van parfümözve, attól ilyen erős az illata, szárít, nagy csalódás, mint a többi Ilcsi termék, amit használtam. Búcsúzom tőlük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

rencsubaba

2015. november 25.

A kozmetikusom sminkelés előtt használta rajtam esküvőre készültem,nem elég,hogy ocsmányul sminkelt ki alapozot kihagyta helyette csak pudert rakott azt mondta szép a bőröm és elég a krém a puderrel.A szemsminkemről nemis beszélve mert randa volt.a krémről annyit,hogy mondtam neki ne tegyen mert a bőröm bem szereti a krémeket,de ő csak hajtogatta,hogy ez Ilcsi ez nagyon jo ez csak egy könyű kis habkrém...ahha persze nem eleg,hogy amire haza ertem lefojot rolam es sminkelhetem ujra mert válalhatatlan volt az egész de reggelre ettől a "csodálatos"krémtől kipattogtam apro kis pönnyök voltak az arcomon.Es pattanásaim lettek Ami nálam nagyon ritka.Lehet másnak jó ez a krém de számomra pocsék,eel csufította az arcomat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!