Ilcsi

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: zsuzsparis, az összetevőket feltöltötte: diuska, Módosítva: 2018. február 28.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A meggyben található flavonoidok erős antioxidáns hatásuknak illetve a kökényben található magas ásványi anyag-, és vastartalomnak köszönhetően, a könnyű állagú habkrém segíthet a bőr fiatalságának megőrzésében. A gyümölcssavaknak és -cukroknak köszönhetően a habkrém tápláló, regeneráló, tonizáló és hidratáló is egyben.

🍒🍓Ilcsi Meggy & Kökény Habkrém 30 ml kimérve
Ár: 2.300,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Nagy kiszerelésésből frissen kimérve műanyag tégelybe, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
Csermely

2015. május 18.

Imádom az illatát!
Csak egy kicsi adagot kaptam tesztelésre, de egyre valószínű, hogy veszek egy rendes adagot is.
Mint mondtam az illata nagyon jó + könnyen beszívódik és jó az állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Imádom az illatát!
Mint mondtam az illata nagyon jó + könnyen beszívódik és jó az állaga.

cuclee

2015. április 24.

Nagyon jó az illata, isteni. Könnyen beszívódik, nem marad fényes, ragacsos az arcom. Még csak háromszor használtam, de reggelre puha bőrt varázsol. A hidrataláló funkcióról egyelőre nem tudok nyilatkozni.

Update: Éjszakára szoktam felkenni, és néhány hét elteltével semmilyen hatást nem érzek. Ugyanolyan az arcbőröm olyan reggelen, amikor előtte felkentem, mint egy olyan reggelen, amikor nem kentem fel. Tehát nincs különbség a használatával.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 24.

Perzsaszonyeg

2015. február 25.

Értékes összetevői révén mint egy bevonatot képez a bőrömön. Egész nap érzem az arcbőröm védelmét. Semmi ragacs, nem is túl vizes. Az illata csöppet hajaz a marcipánéra. Párom orrának kellemetlen (de ez az ő baja.. :) ) Én szeretem. Mivel az arcomon vegyes a bőrtípusom (száraz + normál) ezért kissé tartottam, a különböző hatásfoktól, de úgy érzem egységesíti az arcbőrömet, s mindenhol egyenletes a nedvességtartalma a bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

HDR

2015. február 18.

Próbaképp vettem kis mennyiséget kozmetikustól. Annyira nem vált be, mert az én bőrömnek sok, a homlokom kissé kifénylett tőle. Egyébként megfelelően hidratálta az orcáimat, az illata nagyon kellemes.
Most a rózsa habkrémet próbálom (az lesz a nyári kencém), de jövő télen azt hiszem ezt fogom használni.

A csipkebogyó tonik után felkenve kissé ragacsos érzetű maradt, tonik nélkül jól működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.

Zalán Anyukája

2014. november 8.

Normál, kombinált bőrre tökéletes, de inkább 25-30 éves korosztálynak, ez alatt felesleges olyan krémet használni, aminek ránctalanító tulajdonsága is van... az én kombinált,felületi vízhiányos bőrömnek tökéletes, bár télre váltok majd egy "izmosabb' kencére, tavasszal mindig visszatérek ehhez. Fél éves használat után tökéletesen meg vagyok elégedve a hidratáló, tápláló,de még a ránctalanító hatásával is, bár mély ráncaim nincsenek, a meglévőket nagyon szépen elhalványította. Az illata pedig isteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

infinite01@freemail.hu

2014. április 23.

Azt írják tápláló, regeneráló, tonizáló és hidratáló. ÚGy érzem, ez igaz. Legalábbis a hidratálás mindenképp. KEllemes, könnyed krém. Nekem kombi bőröm van, és reggelre egy kicsit zsíros marad, de egyszerűen csak letörlöm tonikkal. Látom, Rita25-nek viszont éppen hogy nem elég tápláló. Szerintem normál bőrre való ez a habkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Rita25

2014. február 18.

Kellemes meggyes illata van,amikor felkenem puha az arcom jó hozzá érni de egy kis idő elteltével húzódik az arcom nekem nem táplálja eléggé.Nagyon vízhiányos a bőröm az apró kis vízhiányos barázdákat,ráncokat az arcomon sem tüneti el.nem lettem pattanásos egyáltalán ami nagy előny.Szóval,ha lehet ilyet mondani a "kevésbé" vízhiányos bőrre tökéletes lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

bdora

2013. november 6.

Imádom az illatát, gyorsan beszívódik, és finom puha, selymes utána a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Imádom az illatát, gyorsan beszívódik, és finom puha, selymes utána a bőröm. :)

kmj1012

2013. augusztus 1.

Nekem kombi bőröm van, és úgy két hete használom a meggy-kökény tejet éjszakára a kökény habkrémmel, reggel pedig csak csipke tonik, de fényes az arcom sajnos, zsírosabb, mint mikor a nivea Q10-zel kentem reggel-este, így nekem nem ez a legmegfelelőbb kombináció. Viszont kevesebb a mitesszer, tisztább a bőröm sokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Pöti

2013. május 5.

Nekem vízhiányos kombinált bőröm van. Isteni ez a krém. Meggyimádó vagyok, kellemes meggyes illata van. Egy árnyalattal szerintem zsírosabb a csipkebogyó habkrémnél, ezért éjszakára használom inkább. Eddig nagyon örülök, hogy bizalmat szavaztam neki. Remélem hosszútávon is jó barátságban leszünk..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!