Ilcsi

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2013. április 30.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Víz-és vitaminhiányos bőrre - a meggy és a kökény értékes hatóanyagaival.
  • Összehúzó, regeneráló, rugalmasító, tonizáló hatású.
  • Felfrissíti, regenerálja a fiatal vízhiányos, húzódó bőrt.

TKataa

2019. július 19.

Egyszerűen imádom! Nagyszerű termék! Nem szárítja szét az arcomat, és puha lesz a használata után a bőröm. Sokáig elég egy kiszerelés. Az illata is tetszik, szinte ez az egyetlen arcápolási termék, aminek nem utálom meg hosszabb távon se a szagát. De ez mind mellékes, a hatása az igazi. Örök kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Petravagyok

2018. november 8.

Imáádom! Nagy Ilcsi rajongó vagyok amúgy is, de az én bőrtípusomhoz nagyon bejött a meggy-kökény család, így megvettem az egész "kollekciót" (arctej, tonik, habkrém, zselé) és imádom használni. Arctejjel lemosom az arcom, sminkem, majd tonizálok, végül jöhet a habkrém masszírozó mozdulatokkal. Heti egyszer pedig kényeztetem magam a zselé pakolással. A várt hatás nem marad el ;) Sápadt, fáradt arcom tündököl :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Horgidea

2018. június 26.

Kombinált bőrkémre már rengeteg féle tonikot/arctejet próbáltam, hogy hátha, de eddig ez vált be a legjobban. Az elején kicsit aggódtam, hogy majd a hiperérzékeny orcáimnak hogy fog tetszeni az alkohol, de nem okozott semmilyen problémát. Jól eltaláltak az arányokat. Nem irritál, nem pirososdik ki az arcom tőle. Klassz kis cucc ez, bár az illata talán egy kicsit túl intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

kismadár

2017. április 11.

Nagyon kiadós tonik, baromi lassan fogy, pedig én locsolom rendesen. Miután teljesen tiszta az arcom, közvetlenül a bőrömre fújom és hagyom megszáradni. Kicsit ragacsos leszek utána és picit pirosasra is színezi a bőröm, de ez nem baj, mert utána úgyis még ezernyi dolgot magamra kenek.. :-) Jól hidratál, megfelelően tonizál. Az illatát nem annyira szeretem, engem a meggyes alkoholos italokra, vagy meggyes-alkoholos csoki illatára emlékeztet, amit kifejezetten nem kedvelek, de meg lehet szokni. Mire a végére értem, megbarátkoztam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

hessviky666

2016. április 1.

Szuper termék! Megyy&Kökény arctejjel és rózsa habkrémmel használom. A tonikkal reggel törlöm át az arcbőrömet. Remekül tisztít és felkészíti a bőrömet a további ápolásra/sminkelésre. Nagyon tetszik az illata illetve a spray-s formája (a többi tonikjaim öntögetős, lötykölős verziójúak voltak). Picit ragad utána a bőröm, ami hamar el is múlik. Sokáig elég, én 2 fújásnyit szoktam egy használat alatt fújni vattakorongra. Kellemes, hogy nincsen utána száraz, húzódó érzés az arcomon.

Update:
megérdemli azt az 5. csillagot, nagyon sokáig elég! Egy hónap alatt nem egészen a negyede fogyott el. Nem tömítette el a pórusaimat és nem is szárította ki a bőrömet. Nincs patti sem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Update:

VargaKata15

2016. február 9.

Az arctisztító tej mellé használom. Szeretem, mert nem húzza össze a bőrömet. Néha örülnék, ha a pattanásokat jobban leszárítaná. De összességében 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

batpandarin

2015. december 30.

A meggy-kökény tej után használom, elég jó lett a bőröm. Az illata is jó, bár a szőlős szerintem jobb. Elgondolkodtam, hogy valóban befogja-e a bőrt, és sajnos lehet, hogy igen.. Ez nekem annyira nem tetszik, de túlteszem magam rajta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Vadkuku

2015. augusztus 28.

Ezen a nyáron reggelente használom vizes arcmosás után. Az alvás alatt, a melegben kicsit megizzadt arcomat tök jól felfrissíti és megszabadítja a faggyútól. Nem szárít és jó illata van. Segít az állon lévő kis köcsög fekete miteszerek elleni küzdelemben is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 28.

bettyboop

2014. július 11.

Nekem sem válik be a zsíros bőrömre, ragacsos marad, normál, vízhiányos bőrre megfelelő!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

infinite01@freemail.hu

2014. április 23.

" Olyan lesz a bőröd színe, majdnem mint maga a tonik. Lehetséges, hogy enyhén megfogja a bőrt a meggy színe és az látszódik?! " engem pont ez zavar, mert problémás a bőröm és az lenne jobb ha nem pirosítana. Emellett nekem minimálisan ragad. Pedig én is közvetlen az arcomra fújom, de már vattával is próbáltam áttörölni. Ja és gyorsan fogy, viszont drága. Furamód viszont az arctejével teljesen elégedett vagyok! Majd megpróbálom a csipketonikot hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!