Ilcsi

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Pár perc alatt friss, üde és bársonyos lesz bőrünk. A finom hidratáló krémbe dolgozott fűzfalevél és tejsav enyhe szaruoldó hatást fejt ki. A leoldott, fellazított szarut a szinte grízes finomságú tengeri homokkal könnyedén lekoptathatjuk. Hatására a bőr egy kicsit kivilágosodik, így kimondottan javasolt pigmentfoltos bőrre.

Sueann

2013. október 27.

Én igazából semmit sem veszek észre, pedig már régóta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 27.

Én igazából semmit sem veszek észre, pedig már régóta használom.

doramora

2013. október 18.

Igazából egyetlen radír sem alkalmas minden napi használatra, a bőrt hetente max. egyszer szabad radírozni. Szerintem ez a legjobb Ilcsis radír, én nagyon szeretem, a kedvenc :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

opozi

2013. július 27.

Kellemes, mindennapra megfelelő radír. Hatása nem kiugró, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

Kellemes, mindennapra megfelelő radír. Hatása nem kiugró, ezért csak 4 csillag.

szuperninaa

2013. január 23.

Régebben használtam meg voltam vele elégedve, nem drasztikus, alkalmas minden napi használatra. És az illata nagyon nagyon jó!
Egy hátránya van, kevés a mennyisége, és ha kifogyott ketté kell vágni a tubust mert benne marad elég sok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 23.

Nimrod

2012. november 19.

Szerintem ennél nincs jobb radír..komolyan mondom. Olyan puha lesz tőle a bőr, h eszméletlen és tényleg nagyon hatékonyan leszedi aminek le kell jönni és még a pórusokat is tisztítja. A tengeri homok szemcsék durvának tűnnek, de nem azok. Nincs élük, gömbölyűek és nem sértik fel a bőrt. Olyan a radír, mintha mikrodermabrázió lenne. Imádom! Én úgy szoktam vele dörgölni a bőröm, h már bizsereg a végén és beindul a vérkeringése a bőrnek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

botanoemi

2012. szeptember 24.

Egyáltalán nem erős a radírozó hatása, ezért heti többször is használható. Én az esemény előtti pakolással és AHA-s hámlasztással együtt szoktam használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2