Ilcsi

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogibooo, az összetevőket feltöltötte: huguka, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Testápolók

A cellulitos és striás, valamint a fáradt, rossz turgorú, sápadt bőr életre keltésére. Paprikatartalmánál fogva vérbőségfokozó és kötőszövet-erősítő hatású, így segít kidolgozni az erekből, szövetekből a lerakódásokat, és megkönnyíti a combon lévő hajszálvisszerek kezelését. Karotin-, bioflavon- és tokoferoltartalma erősíti és szépíti a bőrt. Regeneráló hatása ellensúlyozza a sok ülőmunkától kialakult kellemetlen tüneteket, a merev izmokat és ízületeket. Torna, sport előtt kitűnő bemelegítő, azt követően csökkenti az izomláz tüneteit.

Kiszerelés: 250 ml vagy 1000 ml

gyorrgyir

Korcsoport: >54
2015. november 24.

Mivel vérpezsdítő hatású, hasonló a sportkrémekhez , így alkalmanként, este a fáradt lábaimra használom. Elsőre túl erősnek éreztem, de hamarosan csillapodott a pirosság az égető érzés, reggelre pedig teljesen elszállt a fáradtság érzet, nem úgy mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 24.

Biamaki

2015. szeptember 3.

Sziasztok! Ma szereztem be ezt a kencét és meglepődve tapasztaltam, hogy az àllaga nagyon folyékony. Ilyennek kell lennie??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Csermely

2015. május 24.

Ez egy nagyon jó krém, mindenkinek ajánlom aki küszködik a striákkal, 2-3 hét rendszeres használat után elkezdi halványítani a striákat + a narancsbőrre is hatalmas gyógyír.heti kétszer fürdés után szoktam használni. Arcra tilos kenni, édesanyám véletlenül összetévesztette a meggyes arctejemmel és fél órára tiszta vörös lett az arca, szóval csak óvatosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

ents511

2014. április 19.

imádom az illatát ! egyik krém sem csodaszer... mozgás nélkül senki se várjon csodát. Én felkenem hasra combra fenékre, befóliázom magam és úgy tornázom heti 3-4 szer! Így elérem a kívánt hatást!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

Aquariusgirl

2014. április 18.

Fúúú, ettől krémtől én majdnem meghaltam!!!!! Legalábbis nagyon megijedtem, mert gondolván, hogy na ettől majd pápá naribőr, jól betunkoltam magam, de kb 3 perc múlva 200 lett pulzusom és levegőért kapkodtam. Az oké, hogy elolvastam, hogy vérpezsdítő, de erre nem számítottam . Gyorsan lemostam magamról és búcsút intettünk egymásnak. A szagát se nagyon csíptem (bezzeg ő engem igen :-)) Azért egy csillag, mert tényleg csinál vmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 18.

kremmamnia0

2014. január 30.

Imádom! De ahhoz, hogy tényleg hatásos legyen a narancsbőrre, nemártana a fehér lisztet és cukrokat mellőzni. Az illata nekem tetszik, nem kimondottan paprika illatú, és ez az érzés a bőrömön, mintha simogatna.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Ба́ба-Яга́

2013. szeptember 16.

Nem szeretném lerontani a renoméját ennek a terméknek, ezért 5 csillagot adok. Hiszem, hogy sokaknak segít, és tényleg jók az összetevők.

DE! Az érzékenybőrűek messzire kerüljék el!

Kezdetben semmi problémám nem volt a használatakor. Én csak a combomat kentem be vékonyan. Jól bírtam az égető érzést, bár extra hatást nem vettem észre sajnos.
Idővel egyre gyakrabban tapasztaltam elviselhetetlen viszketést, mindig csak halogattam az alkalmakat, míg végül felhagytam a kenegetéssel. 1 hónap után a kezembe akadt megint. Sajnáltam volna kidobni, ezért megpróbálkoztam, de olyan hólyagos lett a bőröm, hogy az orvos írt fel rá krémet.

Aki hasonlót tapasztal, azonnal hagyja abba a használatát!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 16.

DE! Az érzékenybőrűek messzire kerüljék el!

Aki hasonlót tapasztal, azonnal hagyja abba a használatát!!!

nokedly

2013. február 3.

Kedves Mindenki!
Én már hosszú évek óta használok rendszeresen Ilcsi termékeket (több mint 10 éve). Eddig még egy termékben sem csalódtam. A Vérpezsdítő testápoló az egyik kedvencem (úgymond állandó részét képezi a rendszeres rendeléseimnek). "Melegen" ajánlom mindenkinek. Heti 1-2 alkalommal vagy sportoláshoz. Ennél a terméknél valóban érzed, hogy történik valami! Ez aztán "dolgozik"! Nem lehet nem érezni. Az is szimpatikus az Ilcsi termékekben, hogy MAGYAR valamint tényleg NATÚR. A csomagolás nem érdekel, az ára is elviselhető. Nem agyonparfümerizált, agyonvegyszerezett ipari cuccok. Szerencsére a kozmetikusom nagyon együtt műkődő és bármikor szerez nekem "Ilcsit", amikor csak szeretnék. Aki teheti, próbálja ki, de számítson arra, hogy nem egyenárut fog kapni, mint a boltokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 3.

Kedves Mindenki!

unicole

2013. január 21.

Ez tényleg szuper vérpezsdítő azt biztos!!! Imádtam, tényleg éreztem, hogy valami elkezdődött, az ára is elfogadható, a csomagolása nem érdekel! A combom szépen kisimult tőle, most, hogy felszedtem pár kilót, biztos újraveszem majd!!! Emelett natúr, magyar, hatásos, szóval*5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

nijikel

2013. január 7.

Ilcsi #1, de a testápolói annyira nem jöttek be. Nem tapasztaltam semmilyen változást csak hidratálást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid Polypeptide, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Peptidek: Ascorbic Acid Polypeptide
Vitaminok: Ascorbic Acid Polypeptide, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Niacin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Narancs virág. Paula Begoun szerint illatanyag, mely irritáló hatással lehet a bőrre.

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.