Image Skincare

Ár:   16 000Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: orybea, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2016. december 9.

Ár:   16 000Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Könnyű, olajmentes szérum, kezeli az elszíneződést és kipirosodást. Növényi fehérítők, C-vitamin és szőlőmag kivonat kíméletesen csökkenti a gyulladást, tiszta, friss bőrt eredményezve. Tökéletesen nyugtatja a bőrt kezelés, lézer, gyantázás után. Valamennyi bőrtípusra ideális. A Vectorize technology(R) kapszulába zárt hatóanyag komplexet juttat a bőrbe, melyek 48 órán át fokozatosan szabadulnak fel, hosszan tartó, intenzív hatást nyújtva. Parabénmentes. 100% hidrokinon mentes.

Rozáceás, napkárosodott, irritált, peelingen átesett, érzékeny bőrre. Szeplős, melazmás bőrre, terhesség utáni elszíneződésre, pigmentációra, öregkori foltokra.

luckygirl77

2019. január 17.

Mindig van belőle a szekrényben. Akkor szoktam használni amikor image hámlasztas után regenerálódik a bőröm. Segít a regenerálódásban, nyugtatja a bőröm. Az illata nagyon jó, nekem a szoláriumkrémek illata jut róla eszembe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

hreka99

2018. december 15.

Kozmetikus ajánlotta, viszont nekem nem vált. Pattanásos, kipirosodásra hajlamos bőröm van, viszont rendszeres használat mellett nekem pattanásokat okozott, és valamiért az az érzés fogott el felkenés után mindig, hogy ezt le kell mosnom magamról, mintha irritált volna. Az én arcom valami okból kifolyólag nem szerette, az illata viszont mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

MormiOrsi

2018. január 30.

Update: nekem ő a CSODASZÉRUM! Most fogyott el az első dobozzal és 2 napig nélküle kellett lennem. Annyira látszott a hiánya (legalábbis én láttam!). Már nem tudok nélküle meglenni, örök alapdarab lesz. Ő az egyetlen termék, amivel még nap végen is jó belenézni a tükörbe. Tudom, h elsősorban a foltokra találták ki, de nekem ő az ultimate fiatalon és frissen tartó szérumom. Tényleg nincsen megcsúszott arc nap végere. Mintha csak akkor keltem volna fel. A ráncokat csak kitölti, az idő kerekét nem tudja visszaforgatni, de bízom benne, hogy lassítani igen. Emellett nagyon remélem, hogy soha, de soha nem fogják kivonni a forgalomból!

Update 2: Nappalra e felé a szérum felé a The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA krémet használom és valami csodás matt végeredményt tudok velük elérni. Amit elfelejtettem még megemlíteni, hogy ez a szérum visszafogja a bőröm zsírosodását is. Míg a fentebb említett két nap alatt nélküle kellett meglennem és csak a hidratálómat használtam plusz egy PC szérumot nappalra, estére az acom sokkal jobban bezsírosodott. Mivel kombinált a bőröm lehet, hogy ez a TO hidratáló nappalra nekem már sok lenne magába, HA nem lenne az én kis szerelemszérumom, amivel igen jó barátságot kötöttek :)

Én a Royal Clinics orvos-esztétikai központban szereztem be ezt a szérumot a belvárosban, ahová bárki besétálhat vásárolni az Image termékekből, de én kifejezetten egy ingyenes konzultációra mentem és ott ajánlotta nekem a tanácsadó hölgy. Kicsit már megújult a designja, nem pipettás hanem nyomókás a csomagolása, gondolom ez jobban védi a szérumot.
Két hete használom, így még igen frissek a tapasztalataim, de eddig határozottan IGEN és 5 csillag!
Használom reggel és este is, felkenés után ragacsosnak tűnhet, de ez az érzés később elmúlik (nekem legalábbis), szóval abszolút vállalható nappalra is. Nem fényesedik és nem zsírosodik jobban az arcom tőle, pedig kombinált a bőrtípusom és ettől nagyon tartottam.
Ami miatt szerintem újra fogom venni, az az, hogy eddig egyik szérum sem volt képes a ráncaimat ténylegesen halványítani, nah, ő ezt megtette/megteszi. Egyelőre még nem jöttem rá, hogy csak azért mert míg fenn van kitölti a finom vonalaimat vagy pedig azért, mert tényleg dolgozik valamit a bőrömben. Persze nem kell csodakrémre gondolni itt sem! Nem fogja eltüntetni a szarkalábakat, de határozottan halványítja a még finom vonalakat. Emellett a szememet sem irritálja. Reggelente pedig kipihent, telt bőrrel ébredek és mivel nappalra is használom estére kevésbé csúszik meg az arcom, sokkal üdébb marad a bőröm.
Egy dolgot utálok benne, az pedig a szaga, szerintem borzalmas, jah, meg a csicsás csomagolása, nekem kicsit too much a fénylő lila, de ennyi baja legyen :).
Abszolút ajánlom, mert megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Abszolút ajánlom, mert megéri az árát!

ratata

2017. június 18.

Nagyjából másfél hete vettem, nem is használtam minden nap, de a pigmentfoltjaim közül már csak egy-kettő látszik, de az is csak nagítós tükörben, mikor sminkelek stb. Elképesztő számomra az eredmény. A pigmentfoltjaim (stresszes időszak problémáiból maradtak hátra) már halványodó félben voltak, de ha nem sminkeltem ki magam, akkor azért még jól láthatóak voltak, bár nem feltűnőek. Legjobban a pirosas színűeken hatott, azok pikk-pakk eltűntek, a barnásabbak még nagyon enyhén, de látszanak. A bőrszínt is csodásan egységesíti, a pirosságot is teljesen eltűnteti, nagyon elégedett vagyok vele.
Mivel zsírosodásra hajlamos a bőröm, és ez elég ragacsos krém, én csak estére szoktam használni. Plusz pont, hogy icipici mennyiség is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Evicska

2016. július 10.

Pigmentfoltokra vettem. Csodát senki ne várjon tőle, hogy használat megkezdése után napokon belül eltűnteti a foltokat. Ősszel és télen használtam. Kb 3-4 hónap után mondhatom, hogy nagyjából eltűntek a foltok. Bár mivel ősszel, télen amúgy is halványodnak, eltűnnek, így abban sem vagyok biztos, hogy ez kimondottan a szérum miatt volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 10.

Aquariusgirl

2016. április 24.

Kozmetikusom - khm, bocsánat BŐRTERAPEUTÁM :-) - ajánlására vettem meg.Ő maga is használja éjjel-nappal, mindig. Én nem tudom így használni, nekem ragad tőle a fejem, nem tudom olyan vékonyan kenni, h ne "húzza" a bőröm. Na jó, nem húzza, hanem feszesíti :-), uh én csak éjszakára használom. Egyébként tényleg egységesebb a bőr a használata mellett és egyáltalán nem irritálja a szemet (ami nálam nagy szó). És tényleg hidratált, szép bőrrel ébredek, pedig felkenéskor el nem tudom róla képzelni, h ilyen hatása lesz :-) Tkp. a pigmentfoltjaimra vettem meg, ezzel kapcsolatban nem vagyok teljesen elégedett, pedig már a második üveget használom, még mindig látom őket. Ezért, meg a borsos ára miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 24.

maniac78

2016. február 23.

Nekem is a kozmetikusom ajánlotta, ha jól tudom, akkor csak rajtuk keresztül lehet hozzá jutni. Boltban még nem láttam. Karácsonyi ajándékcsomagban vettem, összességében elég borsos áron, de ha a minőséget és a csomag tartalmát nézzük, akkor szerinte, jó vétel volt.Én vegyes érzésekkel fogadtam a szérumot, első gondolatom az volt, hogy nem fogom tudni elviselni magamon. Aztán megbeszéltük ezt a kozmetikusommal és rájöttem, hogy ezt csak vékonyan szabad felkenni, finoman a bőrbe masszírozni. Olyannyira megszerettem, hogy ma már sminkalapnak is használom. Szépen feszesít, zseniálisan eltűntette a foltjaimat, a szeplőket. Lassan 3 hónapja használom és látványosan szebb bőrképet eredményezett. Szinte minden ember, aki hozzám közel áll és sűrűn találkozunk, észrevette a változást és megjegyezték, hogy mennyire szép az arcom, mivel kenem:)
Szóval szuper termék, használom rendszeresen az éjszakai krémjét, lemosóját, és a szemránckrémjét is néha. Feszesít, apróbb ráncokat eltűnteti, szépen táplál, simít. Nem tudok mibe belekötni. Egyértelmű, hogy 5-öst kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

orybea

2015. december 1.

A kozmetikusom ajánlotta. Valóban nyugtatta a bőröm kezelés után, lehúzta a pirosságot, szép bőrképet eredményezett, ragyogott az arcom. Pattanások megjelenésekor is alkalmaztam a gyulladás csökkentésére. A 48 órás hatást is meg tudom erősíteni, valóban még másnap is érződött a hatása, kisimult, feszes volt a bőröm. A folthalványításban is eredményes tapasztalatom szerint. Nem irritált engem egyáltalán. A pipettás kiszereléssel könnyen adagolható, folyékony, pont annyira ragacsos utána a bőr, mint más hasonló C-vitaminos szérum után. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Arbutin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Algae Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antibakteriális összetevő. A ThruthInAging cikke szerint viszont újabban pigmentfolt elleni termékekben használt bőrvilágosító összetevő. TIA hivatkozik egy kutatásra, ami szerint állítólag 0.5% Hexylresorcinol hasonlóan hatásos, mint egy 2%-os Hydroquinone (a bőr fehérítés vezető hatóanyaga, ami Európában csak gyógyszer készítményekben elérhető) készítmény.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.