Image Skincare

Ár:   13 500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   57 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2020. április 19.

Ár:   13 500 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mélyhidratáló, enzimes, finom hámlasztó maszk stabilizált C-vitaminnal. A hámlasztással egyidőben feltölti a bőrt antioxidánsokkal, vitaminokkal és ásványokkal, melyek regenerálódási folyamataihoz és immunvédekezéséhez elengedethetetlenül szükségesek. Száraz, dehidratált, kezelésen átesett bőrre is használható.  Parabénmentes.

Ár: Kb 7000 , Eladó: NDorottya23
Állapot: Felig van kb, Helyszín: Budapest belvaros, fizetés: Csak szemelyes atvetel

Gyalogkakukk

2019. március 26.

Az eddigi legjobb, amit próbáltam! Még csak mintám volt belőle, illetve a kozmetikusnál próbáltam 1-2 alkalommal, de biztosan beruházok rá, mert ez tényleg működik.
Érzékeny és problémás bőröm van. Felkenve picit csíp, de nem vészes és nem tart sokáig ez az érzés. Irritációt nálam nem okozott. Isteni az illata. Lemosást követően a bőröm valóban hidratáltabb, puhább, üdébb. Mintha az apróbb, szem körüli vonalakat is simítaná, valamint a pórusaimat is tisztítaná, finomítaná. Még a kinyomkodott pattanások helyét és a pigmentfoltokat is némileg halványítja, gyorsítja a problémák gyógyulását.
Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Csak ajánlani tudom! :)

hreka99

2018. december 15.

Csodákat tud művelni a néha már-már vörös arcommal. Pattanások körüli pirosságot eltünteti,elősegíti a sebek gyógyulását, lemosást követően sokkal frissebbnek, üdébbnek érzem és látom a bőröm. Száraz, dehidratált bőrre tökéletes választás, babapopsi arcot képes varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

DiaM

2018. december 1.

Ez egy csodaszer. Én télen esti krémként használom amikor nagyon kiszárad a bőröm és szuperül feltölti. Valamint nem irritál ami nálam nagy szó. Sokáig elég, mert krémként nem kell sok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

tditti1991

2018. szeptember 5.

Jó termék, valóban fiatalítja a bőrt a hámlasztó hatásával és elég egy csepp belőle. Sűrű, kellemes narancsos illatú krém, amit az inkább vizesebb állagú hidratálómmal szoktam elkeverni és így esténként felvinni az arcra és nyakra utolsó lépésként. Nem kell lemosni mivel gyorsan beszívódik és keveset használok belőle, de reggelre sima és bársonyos lesz tőle a bőröm. A benne lévő C vitamin segíti a pattanás utáni sebek gyógyulását is.
Mivel keveset használok belőle hónapokig elég lesz.

Azért vonok csak le egy pontot, mert még mindig várom hátha lesz olcsóbb kategóriában még nagyobb csodaszer, de összességében ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Mivel keveset használok belőle hónapokig elég lesz.

Neubauter

2018. május 22.

Szamomra a vilag legtokeletesebb pakolasa, amit sleeping maskkent is szivesen hasznalok. Komolyan csodat muvelt a szenvedo borkemmel, csodalatosan hidratal, hamlaszt, eltunteti a borhibakat. Imadom, tizszer ekkora kiszerelesben is megvennem. Otmillio csillag!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Jonci

2017. november 2.

A legjobb termék, a Vital C családon belül. Nem irritáló, hosszútávon sem. 30 perc után tényleg üdébb lesz az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

juditkaa70

2017. június 23.

A legjobb enzimes hámlasztó. Kíméletes a bőrhöz,mégis teljesen megújult,üde friss a bőr. A fáradt bőrnek igazi bomba hatású. Kiváló termék,csak ajánlani tudom nektek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 23.

dodessz

2017. február 17.

Nagyon finom maszk, én egész éjszakára fent szoktam hagyni. Jó illata van, és reggelre a bőröm ultra- meg -hiper hidratált lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Bubimaya

2015. október 10.

Imadom imadom imadom!csodaszer.Draga de nekrm tavaly december ota most fogyott el :D ha faradt az arcom,stresszes,ha pattanasos,megviselt a nyomkodastol babralastol :D ..egy este alatt szinte helyre teszi. Sose torlom le,fennhagyom estere,van hogy nappalra is
A tobbi termeket is probaltam,szemkremet nem.vennem.ujra,nem tapasztaltam nagy valtozast,de a lemosotejjel nappali kremmel vagy kremes szerumaval tokeletesen mukodik.van hogy azok helyett la rochet hasznalok,de ez a maszk mentoov barmite,mindig van otthon. Az uveges pipettas suerumat szeretnem meg kiprobalni,biztos vagyok benne hogy tokeletes lesz az is.Ez az a termekcsalad ami utan tuti nem kiserletezek.Mar csak egy jo szemkrem kellene puffadt szemre karikakra.Bar lehet adhatnek.meg eselyt az Imagesnek .
Plusz pont hogy kis.kiszerelesu utazo csomagot is belehet szerezni,aki kiszertne probalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

nenne86

2014. július 1.

Az én bőröm aknés és zsíros volt nagyon, de mióta IMAGE termékeket használok, sokat javult az állapota. Ezt a maszkot kezelés után, azon kívül pedig heti egyszer használom. Jól bevált, kezelés után felgyorsítja a gyógyulást. Isteni finom az illata, nagyon szeretem! A kozmetikusom tanácsára van, hogy egész estére fennhagyom, úgy sem okoz semmi bajt, de leggyakrabban én is 30-40 perc után lemosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Phytic Acid, Retinyl Palmitate, Superoxide Dismutase, Sodium Ascorbyl Phosphate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Silk Amino Acids
Vitaminok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.