Imetec

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Deni, Módosítva: 2013. március 28.

Lelőhely:   műszaki boltok, online

• Forgó vezeték
  • Hajas László mesterfodrász ajánlásával

love_cinderella

2014. július 2.

Már több mint 5 éve megvan, most tartok ott hogy hallom ahogy pattog és melegszik fel a szál, kopás nagyon pici helyen található rajt a szélén. A hullámos-göndör hajam régebben napi szinten vasaltam szögegyenesre ami sose maradt meg túl sokáig de nyilván ez nem csak a hajvasaló hibája, ilyen hajam van... Alkalmakra göndöríteni is ezzel szoktam, arra tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Pöti

2014. április 25.

Már a másodikat nyúzom. Az első kb. két év után megadta magát, a kapcsoló része romlott el, folyton kikapcsolt. A második úgy 5 év már biztos megvan, ennek semmi baja. Szeretem, egyetlen gondom vele, hogy a külseje is nagyon átmelegszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

Metty

2013. október 27.

Érdekes, milyen jók a vélemények.
Nem túlzok, ha azt mondom, hogy ez a legsz*rabb hajvasaló (már elnézést a kifejezésért), amivel valaha vasalva volt a hajam. Igaz, az én hajam igen problémás (göndör, nagyon-nagyon-nagyon dús), de ez tényleg semmit nem csinált vele. Ráadásul fodrász vasalta ki vele a hajam. Nagyjából egyenes lett, viszont úgy nézett ki, mint az oroszlánsörény. Másnap már eléggé begöndörödött.
Szóval nálam nem érdemel többet 1 *-nál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 27.

Érdekes, milyen jók a vélemények.
Szóval nálam nem érdemel többet 1 *-nál.

lilielli

2013. szeptember 7.

Néhány éve vettem egy ilyet, mert a Babyliss elromlott- azt vissza is vittem, megkaptam az árát, és ezt vettem belőle. :-) Nagyon elégedett vagyok!! Biztos a Jade kristálynak köszönhető, de szép fényes a hajam tőle és nagyon egészséges kinézetű, pedig nagyon-nagyon göndör, sűrű hajam van, ami barna, de vörösre szoktam festetni. De mindig ápolom nem kiöblítendő hajpakolással, és teszek rá Avon-os hővédőt is, de egyenesítés után már semmit nem kenek rá. Megy az 5 csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

E329

2013. augusztus 14.

Életem egyik legjobb befektetése volt. Még 2008. szeptemberében vettem és azóta is tökéletesen működik. Azóta van 2 gyermekem és mellettük nem igazán jut idő a hajkölteményekre, de ha egyszerű szép hajat szeretnék akkor azonnal a kis kedvencemért nyúlok, mert felmelegítéssel együtt 5 perc alatt készen vagyok. Megérte az árát. Remélem még nagyon sokáig fog működni!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Hime

2013. július 23.

Nagyon szeretem, a forgó vezeték egyszerűen megváltás. Már vagy 4 éve megvan és egy időben rengeteget is használtam (úgy naponta), akkor sajnos eléggé el is törtek a hajvégeim, bár akkoriban nem használtam hővédőt. Most hajnövesztésbe fogtam és direkt nem is vasalom emiatt a hajam, nehogy töredezzen.Egyenesnek tűnő fejszőrzetem rejt ám a hajrengeteg (hoho ha nekem annyi hajam lenne mint amennyinek így hangzik) mélyén pár hullámot amit egy-egy buli előtt azért kivasalok. A hajvasalónak amúgy semmi baja, a tetején mosódott el minimálisan csak a szöveg de pont letojom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

zdoreebaba

2013. július 23.

Az első, az egyetlen, és tökéletes hajvasalóm. Ezek a szavak jellemzik ezt a csodagépet.
Alapjába véve nagyon göndör hajam van, amit édesapámtól örököltem... egy nap nagyon ideges lettem, hogy miért ilyen göndör mindig a hajam... kellene egy kis változtatás, ráadásul még a fodrászom is ajánlotta és egyben kíváncsi volt, milyen lenne a hajam kiegyenesítve.
Erre megkaptam ezt a csodálatos Bellissima hajvasalót, amit már 3-4 éve használok. Nagyon szeretem: gyorsan felmelegszik, precízen ki lehet vele húzni a hajszálakat, ezenkívül borzasztóan göndör hajam van, így azt hittem, nem fog sikerülni ez az egész, de szerencsére minden rendben ment!!
Ráadásul nem égettem meg magam, ami nálam nagy csoda!! :))
Egyértelműen 5-öst kap a kedvenc 'barátom' <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Ráadásul nem égettem meg magam, ami nálam nagy csoda!! :))
Egyértelműen 5-öst kap a kedvenc 'barátom' <3

Babooca

2013. május 25.

Nekem ez volt az első saját, és életemben a 2. hajvasaló, amivel szorosabb kapcsolatot tartottam. Nagyon szeretem, már 4,5 éve vettem és semmi baja, nem kopott meg a teflon bevonat, nem roncsolta a hajamat annyira mint az előtte használt vasaló... Csupa jót tudok róla írni, tényleg hatásos és potompénzért vettem, nem akartam bedőlni a reklámnak, ezért vártam a jó véleményekkel, és egytől egyig jók voltak, így pár év elteltével megvettem én is. Tetszik a hőfokszabályozója, ez az ezelőtti hajvasalómban nem volt, tönkre is ment a hajam rendesen, és azt sem tudtam, hogy hány fokos a lap. Már félretettem különleges alkalmakra, mert jó pár tanács hatására leálltam a napi szintű hajvasalással, inkább óvom a hajamat, amennyire lehet. Egyet sajnálok, hogy nem adtak hozzá semmilyen védőburkot, így nehezen szállítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

kovacsrekaa

2013. március 28.

Nekem ez volt az első hajvasalóm :) Lapjai nagyon jók, nem törték a hajam, imádtam nagyon!!! :) Csak sajnos eltört :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Deni

2013. március 17.

Nem túlzok, több, mint négy éve ezt használom, és az ég egy adta világon semmi baja, tökéletesen működik, úgyhogy nagyon megérte befeketetni a kis drágába. Simításra, hullámosítsára is kiváló, mind a két esetben tartósnak is bizonyul számomra az eredmény, bár ez nyilván nem csak ettől függ. Nagyon szeretem, igazából ha ne adj isten egyszer felmondja a szolgálatot, akkor tutkó, hogy az Imetec háza táján fogok keresgélni, még akkor is, ha utána száraz kenyéren meg vízen kell élnem egy hónapig. :p Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.