Imperity

Ár:   1025 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2019. április 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Kifésülést könnyítő kétfázisú hajkondicionáló spray a marokkói arany erejével! Az argánolajat erős hidratáló-, tápláló- és védőhatása miatt alkalmazzák. UV-filtert tartalmaz a karos napsugarak és a hajszín kifakulása allen. Búzaprotein és szilikon hatóanyagai a hajat fénylővé, könnyen kifésülhetővé és egészségessé teszik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BeautyBunny

2017. május 18.

Nagyon szuper, kellemes illatú kifésülő spray!

Hajszárítás után fújom be vele a hajamat, amit utána 2-3 napig simán kitudok fésülni, pedig fenékig érő sörényem van! :)A nagy kiszerelés ezért csomó ideig elég, aminek külön örülök!!

Régebben drogériákban vásároltam hasonló terméket más márkától, de ezzel még nem találkoztam, ajándékba kaptam az első flakont. Müllerben esetleg találkozott már vele valaki? Ott csillió márka megfordul...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Nagyon szuper, kellemes illatú kifésülő spray!

zombia

2017. február 7.

Semmit nem ér, semmit. Nem segít a kifésülésnél, akármennyit fújok. Ez pedig azért szomorú, mert direkt megvettem a sampont és a balzsamot is belőle, hogy ugyanazt a termékcsaládot használjam. Tényleg csak az illata a pozitív, mert azt imádom a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Csillagpor123

2017. január 25.

Ezt régen alig bírtam elhasználni. Semmi különlegeset nem tapasztaltam a használatától, fodrászom ajánlotta. Lehet nélküle élni! :) Sok haj kencét használok, és ez a termék nem hiányzik a mindennapjaimhoz. Ha az emlékeim nem csalnak az illata nagyon kellemes volt, ezért a + 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

FeketePiroska

2017. január 2.

Kifésülésnél segít, de rá kellett jönnöm hogy az illata sajnos nem nekem való; A hatása kb. egy napig volt meg, könnyen zsírosodó hajamnál ez egy nem túl előnyös tulajdonság, talán majd nyáron el tudom használni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

andreas

2016. december 13.

Rendkívül könnyen kifésülhető tőle a hajam, az illata zseniális! Én nedves és száraz hajra egyaránt használom, gyönyörű és selymes lesz tőle a hajam. Az ára pedig már szinte hihetetlenül kedvező! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

JErzsi

2016. szeptember 14.

Már kb 2 éve csak ezt a fújós hajbalzsamot használom, nagyon szeretem. Mindig a nagy kiszerelést veszem, mert az gazdaságosabb és a hosszú, gubancos hajamra nem is sajnálok belőle. A segítségével könnyebben ki tudom fésülni a hajam, csillogó lesz tőle, az illatát pedig egyszerűen imádom. Sajnálattal hallottam, hogy állítólag kivonják a forgalomból. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

c_andersen

2016. július 5.

Nekem sajnos nem működött, ragadt a hajam tőle, sprőd lett és a fényvédő hatását sem érzékeltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

canyon

2016. június 10.

A hajam könnyen kifésülhető, puha és illatos lesz tőle. Minden hajmosás után használom (hajolajjal kiegészítve). Már 4x újravettem a nagy kiszerelését. Nem kell sok belőle, és a hajtöveket se nehezíti el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Lexy96

2016. május 14.

1450 ft ért sikerült hozzá jutnom január elején és most fogyott el pedig majdnem mindennap használtam, eleinte nagyon bevállt aminek megörültem de kb 2 hónap használat után úgy éreztem mintha az ellenkezőjét csinálná ezért elkezdtem váltva használni egy másik fajtával és így már jó volt ... mintha a hajam hozzá szokott volna, nekem az illata nem tetszett de megszoktam és már nem zavar ... lehet hogy később újra veszem mert nem rossz és pénztárca barát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

egynevetsefogadel

2015. november 3.

Néhány hete vettem fodrászkellékesnél,azóta is szeretem :) hajmosás/balzsamozás/pakolás után ha már szikkadt egy kicsit a hajam,befújom vele,de a hajtöveket kihagyva( samponon kívül semmit nem teszek a hajtövekre,mert elnehezítik és zsírosítják a hajat) ! szépen fésülhetővé teszi a gubancos,derékig érő festett hajam.Korábban Yunsey Nelly kifésülőt használtam de arra valószínűleg már immunis lettem,az utóbbi időben nem volt olyan hatásos :( de ennek pár hét utána is megelőlegezem a bizalmat az 5 csillaggal.Később update

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Színezék. Barnás sárga.