Imperity

Ár:   1210 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blanche-neige, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Gourmet Krém sampon La Vie Est Belle parfüm illattal

Összetételének köszönhetően alkalmas minden hajtípusra. A keratin és argán olaj selymessé, fényessé, dússá, egészségessé teszik a hajat.

dottih

2017. február 18.

Nagyon furcsa vélemények vannak itt, "nem habzik" és társai. Gondolom nem volt elég nagy betűkkel feltűntetve, hogy KRÉM sampon ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

zombia

2017. február 7.

Nos.. Most fog elfogyni... Kétlem, h újra megvenném. (Az ugyanilyen balzsam, kifésülöspray és olajjal együtt használom) sosem volt még velem olyan, hogy a samponom előbb fogyott volna el, mint a balzsamom. Ez valószínűleg persze azért történt mert volt, h NÉGYSZER kellett megmosnom vele a hajam. Az átlag amúgy a három. Egyáltalán nem habzott. A hajam illatát amúgy nagyon szerettem, de ez így nem oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Liana88

2017. január 13.

Nagyon szeretem az illatát, nekem nagyon jól felhabzik, használata után lègiesen könnyed lesz a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

dijcsu1002

2017. január 12.

A hajamat nem nehezítette el, selymesen puhává és mennyei illatúvá varázsolta azt. Amióta használom hajam egészségesebb és könnyebben kezelhető!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

AnnaDora

2016. december 8.

Ma próbáltam ki először, semmi extrát nem tapasztaltam ugyanolyan mint egy átlagos sampon. A balzsamjával együtt vásároltam meg, az illata egy kicsit furcsa volt először mindkettőnek.
Nekem nem akart felhabozni, és nem is volt meg az a nagyon tiszta èrzèsem mint más sampon után. Egyenlőre csak három csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

gabcsi0221

2016. november 27.

A fodrászom is ezt használja,az illata miatt vettem meg. Az ára nagyon jó,de semmi extra , az illata miatt 3*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 27.

LegallyBlonde

2016. október 4.

A balzsamja mellé vettem meg a keratin és argán olaj mellé nagy lelkesen. A balzsam az valami borzalom. Ez a sampon verziója egy fokkal jobb, de nekem semmi extra. Újra venni nem fogom, a jó árán és a pumpás kiszerelésen kívül semmivel sem fogott meg. De olcsó samponok között is vannak ennél jóval jobbak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, PEG-7
Vitaminok: Panthenol