Inecto

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosszka, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hajolaj organikus kókuszolajjal

Dorpuco

2016. június 11.

A sok pozitív vélemény hatására vettem meg, de rosszul döntöttem. Kétszer használtam, de többet nem is fogom. Szarrá szárította az amúgy is száraz hajvégeimet, úgyhogy kuka..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Mystery13

2016. június 9.

Előtte Avonos, és L'oreal hajolajakat használtam, de ez messze veri őket! A hajam most borzasztó állapotban van, mert egy ideje nem jutok el fodrászhoz, de ettől nagyon puhák lettek a szétroncsolt hajvégeim. És a hajam is fényesebb a szokásosnál. az illata pedig finom kókuszos, nem erős, nem tolakodó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

jalohullu

2016. május 28.

alap hullámos/kócos/kezelhetetlen hajam van, ami össze-vissza száll még vasalás után is.
nedves hajra használom ezt a terméket még a szárítás előtt, könnyebben tudom így fésülni és puhább is lesz tőle a hajam, majd a szárítás és vasalás után is egy egészen keveset felviszek a hajvégekre, és így nem repkednek a hajszálaim és nem nézek ki úgy mint egy boszorkány =D
szóval szerintem bőven hozza, amit kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

szóval szerintem bőven hozza, amit kell!

FanniRebecca

2016. május 26.

Picit zsírosít, de egyébként egy csoda. A kondicionálójával használom (mellé egy zsíros hajra való sampont használok, ami ellensúlyoz). A kettő együtt csodás eredményt hoz. Az illatát is imádom
Ami egyébként tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Ami egyébként tartós is.

sztimi

2016. május 22.

Először kicsit drágának tartottam, de hihetetlenül sokáig elég, kb 2 pumpálásnyi kell egy alkalommal. Szerintem ez a legjobb hajvégápoló, amit eddig próbáltam. Hajmosás után vizes hajra viszem fel és úgy szárítom meg, a hajam fényes és puha lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

marryjane

2016. május 19.

DM féláras kuponnal vettem meg a samponjával és a balzsamjával együtt.
Hihetetlen, hogy a Frucstis Wunder Öil, Elseve, Ourfluido és a Bioextra Argánolajat simán odaveri. Az extrém száraz hajamat csak ez teszi rendbe. Nagyo, finom az illata, maga az olaj nagyon selymes és azonnal látható az eredmény. Imádom! A hajam pihe-puha tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

DM féláras kuponnal vettem meg a samponjával és a balzsamjával együtt.

wifey

2016. május 8.

Ha tudnám követni, hogy eddig milyen hajápolókat használtam, akkor most lehúznám mindet legalább egy ponttal, mert ez tökély. DM-es kuponnal vettem meg féláron, kissé szkeptikusan, de annak nagyon örülve, hogy vegán, és crueltyfree termék. Viszont már első használat után összehasonlíthatatlanul jobb lett a teljesen kiszáradt és fakó hajam, szuper az illata, nem ragadós, nagyon kevés is elég, és egyszerűen jól hidratál. Most már biztos, hogy ennél maradok. Ki sem próbálok mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

CeCeDrake

2016. április 3.

Ajándékba kaptam, de magamtól soha nem venném meg. Oké, organikus, meg minden, de olyan minimális benne a kókuszolaj, inkább veszek azt, ha azt akarom a hajamra fújni/kenni. Ez kókuszolajos szilikon baromi drágán. Alapvetően nem zavar a szilikon, de az igen, hogy ez a cucc szárította az egészséges hajam. Tovább is adtam olyannak, aki talán több hasznát veszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

darkbeforestorm

2016. március 4.

már régóta szeretnék kipróbálni valamilyen kókuszolajos hajápolót, de eddig nem igazán találtam meg a tökéletest. ebben viszont az tetszik, hogy nincs tele mindenféle szükségtelen összetevővel, hiszen amúgy is csak a kókuszolaj a lényeg. az illata nem hat kókuszosnak annyira, de kellemes. van úgy, hogy csak hajszárítás előtt kenek fel 1-2 pumpálásnyit, de van amikor hosszabb időre is a hajamban hagyom. amióta használom puha, fényes és egészségesebbnek is tűnik a hajam. sajnos rákaptam a hajgöndörítésre az utóbbi időben, de nem akarom hogy a hajvasaló túlságosan tönkretegye a hajam. tudom, hogy a kókuszolaj azért nem feltétlenül csodaszer, de így kicsit nyugodtabban merem használni a hajvasalómat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

blondeowl

2016. február 28.

A sok vasalás odavág a hajvégeimnek, ez a mennyei illatú olaj szuperül ápolja a száraz és törött részeket. Sokkal szebb a hajam, mióta használom, és nagyon sokáig elég lesz! Száraz hajra használom, nem zsírosít, és a kókuszos illatáért odáig vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Hidratálók: Dimethiconol