Inecto

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosszka, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hajolaj organikus kókuszolajjal

Ewee

2016. január 6.

Én tényleg akartam szeretni. Adtam neki több esélyt is, de valamiért kiszárította a hajvégeket. Előtte argánolajos terméket használtam (amit sajna kivontak a forgalomból mivel védett növény volt benne). Mivel nagyon szárazzá tette, így tovább is ajándékoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

mnikc

2015. december 30.

vizesen es szarazon is hasznalom , nagyon jo kis termek kedvezo aron :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

vizesen es szarazon is hasznalom , nagyon jo kis termek kedvezo aron :)

Cukorgomboc

2015. december 10.

Szuperül kókuszos az illata, nagyon jól hidratálja a hajvégeket, nem nehezíti el a frizurát és szép fényt ad neki :)
Tuti újraveszem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Tuti újraveszem!!

Hidratálók: Dimethiconol