Inecto

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosszka, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hajolaj organikus kókuszolajjal

fblnk

2018. április 18.

A második tubussal használom, de őszintén szólva csak mert nem találtam más alternatívát, ami nem rohadt drága. Teljesen átlagosnak mondanám, semmi extra termék. nedves hajra szoktam felkenni, és utána szárítom meg. Nekem száraz hajra kenve túl nehéz, pedig nagyon sok és vastag szálú hajam van. A kupakkal vigyázni kell, ha nem nyomja rá teljesen az ember, simán kifolyik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

bdius92

2018. március 20.

Már a második tubust használom. Szeretem, finom az illata, kicsit fényesíti, puhítja a hajamat, de am. biztos vagyok benne, hogy vannak tőle sokkal jobb termékek is, de + pont, hogy természetes, vegán és állatkísérlet mentes. Ára is megfelelő. :)

STORY TIME -->
Múltkor a DM-be megvettem a 3. tubust, mellette több más dolgot is vettem, és valahogy hazafelé a szatyorban kinyitódott (letekerődött a teteje) és az összes olaj kifojt a szatyromba. Csöpögött át a vászonszatyron... a nadrágom, a cipőm, a termékek is tiszta olajosak lettek... 2000ft-om landolt a kukába... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

STORY TIME -->

monyavari

2018. március 18.

Átlagosan korrekt hajolaj, finom, gyorsan elillanó illattal.A termékcsalád többi tagjával együtt használtam, ha a balzsam után akartam egy kis extra ápolást. Nagyon béna, hogy ilyen puha a flakonja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

zita.herkovics

2018. február 26.

Ez valami csodakence. Kedves barátnőm ajánlotta nekem, ő sokszor veszi meg. Szerintem ez hónapokig elég lesz. Csodákat művel a loboncommal. Imádom, frenetikusan jó az illata, hatása, textúrája, a csomagolás, a pumpa, ... ódákat lehetne zengeni! (Ötperhatos, tízpertizenegyes.)

Up: Én kókusz őrült vagyok. Es tényleg van benne. Nem csak mutatóba. Az győzött meg, hogy bejött az üzletbe egy néni. Aki csak ezt vásárolt. Semmi más nem kellett neki a drogériából. El is mondta az eladó kisasszonynak. Szóval ezt látva döntöttem el (milyen jól), hogy megveszem. Elég kevés is, es illatos-puha a loboncom. ❤️ Barátok vagyunk továbbra is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

alycethetyger

2018. február 16.

Az arcpirító valóság az, hogy én pontosan az a lány vagyok, aki inkább felkontyolta a haját, minthogy kifésülje. Tudom, nem a legjobb kép rólam, de ez van.
Mióta viszont olyan ütemben nő a hajam, mint a gaz az út szélén (innen is puszi a Mane N' Tail-nek), egyre fontosabb lett számomra, hogy ne csak nőjön, hanem hogy egészségesen nőjön az a bizonyos hajzat. Természeteset akartam, könnyűt és kiadósat - így kötöttem ki nála.

Nagyon nagyon megszerettem! A parfümön kívül szép az összetevőlista, hatalmas mennyiséget kapok a pénzemért és praktikus a kiszerelés is. Én hajmosás után egyből felviszem a hajam alsó kétharmadára, szépen ki tudom fésülni utána a loboncot. Száradás után puha, egységes haj a végeredmény, ami könnyen kezelhető - mostanában nincs nagy kedvem a kontyokhoz, értelemszerűen.

Ritkábban, két hajmosás között, én minden gond nélkül viszek fel egy borsnyi mennyiséget kizárólag a hajvégekre, extra fényt és rendezettséget ad.

Ki fogom próbálni az argánosat is, meggyőzött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Ki fogom próbálni az argánosat is, meggyőzött!

merka

2018. február 10.

Hajvégápolónak használom, nagyon finom illata van. A haj egészére azért nem kenném, de így teszi a dolgát. Nagyon sokáig elég, mert elég belőle egy-két pumpálásnyi egy alkalomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

GyDorka

2018. február 4.

Imádom, imádom, imádom!! Tényleg csodákat tett a hajammal, már pár használat után. Szeretem, hogy egy egészen apró borsónyi adag is elég ahhoz, hogy kifejtse a hatását. A hajam azóta sokkal egészségesebb, fényesebb. Az illata is zseniális és nagyon tartós. Önmagában is szuper termék, de az Inecto argánolajas balzsamával kiegészülve ők a tökéletes duó! Amióta ezt a párost használom, a hajam újjászületett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Lexiii07

2018. január 21.

Nagyonjó szépen felszívodik lehetne kicsit még olajosabb de ettől függetlenűl jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Anna922

2017. december 31.

Egy szintén krémmániás munkatársam ajánlotta, és egyáltalán nem bántam meg a vásárlást. Eleinte tartottam tőle, hogy lelapul tőle a hajam vagy túl olajos lesz, de egyáltalán nem így történt. A nedves hajra teszem, és után szárítom meg, így szép fényes és puha lesz a hajam. + pont: praktikus a pumpás kiszerelés, ezért nagyon sokáig kitart a kb. 200 ml-es üveg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

paczeramercedesz

2017. december 29.

Nagyon jo kis termek, a hajam végére szoktam tenni minden haj mosás után(nedves hajra), nagyon finom kókuszos illata van, egyszerűen imádom!! Jol ápolja a hajvegeimet és sokkal könnyebben kitudom felülni is a “loboncomat” :) Az ara is jo, szerintem 1500 Ft nem sok egy ilyen csodaszerert, pláne hogy nagyon sokáig elég! Egy alkalommal elég egy pici pumpa a hajamra! (Lapockaig ér a hajam)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Hidratálók: Dimethiconol