Inecto

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosszka, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hajolaj organikus kókuszolajjal

ClaraKatona

2017. december 20.

összességben nem rossz olaj, de nem is egy csoda szer. Extrát nem is vártam tőle de nem is tett rosszat a hajammal.
nem nehezíti el, illata nem tolakodó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 20.

nem nehezíti el, illata nem tolakodó

Pannama

2017. december 5.

Összességében jó kis hajolaj. Az idei nyaram egyik nagy kedvence volt. Tengerparton, napsütésben kiszáradás ellen igazi kis csodaszer. Persze a szilikon miatt sajnos csak rövidtávon. Nekem a hajam főleg vizes állapotban, utána szárítva szerette. Szép fényes, puha lett tőle és a fésülést is könnyítette. Az illata pedig nálam pluszpont, hiába nem átható-kókuszos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Luiselotte

2017. december 3.

Rövid idő alatt nagyon megszerettem:)
A balayage festés miatt extra ápolás kell a hajam szőkített részére és ez a kis termék remekül teszi a dolgát. Derékig érő hajra elég 2-3 pumpálásnyi adag, tenyérben szétken, hajon eloszlat és szárítás, tádáááámmm az eredmény selymes, puha, töredezettség mentes haj. Nekem hajvégápolónak is tökéletes. Az illata nem tartós, de nem igénylem, hogy kókusz illatú legyen a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

Rövid idő alatt nagyon megszerettem:)

zoe125

2017. november 28.

Nagyon szeretem. Nedves hajon használom, nem nehezíti el a hajam, kis mennyiség is elég. Az illatát is szeretem. Nekem csodát tett a hajammal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

eszterker

2017. november 1.

Korrektül teszi a dolgát, kevés is elég belőle.

Korrektül teszi a dolgát, kevés is elég belőle.

Megara

2017. október 25.

Nekem nem vált be túlzottan. Az illata nekem egyáltalán nem kókusz, hanem valami büdös. Lehet hogy én használom rosszul, szárítás után 3-4 pumpányit viszek a hajvegekre. Nem tesz különösebben semmit a hajammal. Azt várom mar hogy elfogyjon.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

cirmos89

2017. szeptember 29.

Kedvenc hajolajam! Törölközőszáraz, kifésült félhosszú hajamra elég két pumpa tenyérben eloszlatva, ennyitől abszolút nem nehezíti el szárítás után sem. Ha pedig egyenesen hagyom ezután levegőn száradni nagyon puha, és nem utolsó sorban isteni kókuszillatú lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

mbarbara92

2017. szeptember 28.

Imádom! Félszáraz hajra használom, majd rászárítok még egy kicsit. És az eredmény pihe puha haj, mintha csak a fodrásztól jöttem volna ki. Sokkal kevésbé töredezik a hajam, pedig sajnos eléggé hajlamos rá. Megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

andreazsofia

2017. szeptember 4.

Az árat kicsit húzósnak találtam ,de megvettem.Az eddigi legjobb olaj,amit használtam.Nem nehezíti el a hajat,még ha jól megküldöm vele,akkor sem! És plusz pont,hogy állatkísérlet mentes!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

HegiD

2017. augusztus 15.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Azután kezdtem el használni, miután észrevettem hogy a L'oreal szőkítő spray-je kicsit megroncsoltam a hajam. Pár hónap alatt rende tette, és sokkal puhább, fényesebb lett tőle a szőkítés előtti állapothoz képest is. Sokkal később kezdnek el töredezni a hajvégek, szóval sokáig ki lehet tolni vele a hajvágást. Nem nehezíti el a hajam és nem kezdett el hamarabb zsírosodni sem. Már egy éve használom és még csak a fele fogyott el. Egyszerűen imádom! Biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Hidratálók: Dimethiconol