Inecto

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosszka, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hajolaj organikus kókuszolajjal

mbarbara92

2017. szeptember 28.

Imádom! Félszáraz hajra használom, majd rászárítok még egy kicsit. És az eredmény pihe puha haj, mintha csak a fodrásztól jöttem volna ki. Sokkal kevésbé töredezik a hajam, pedig sajnos eléggé hajlamos rá. Megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

andreazsofia

2017. szeptember 4.

Az árat kicsit húzósnak találtam ,de megvettem.Az eddigi legjobb olaj,amit használtam.Nem nehezíti el a hajat,még ha jól megküldöm vele,akkor sem! És plusz pont,hogy állatkísérlet mentes!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

HegiD

2017. augusztus 15.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Azután kezdtem el használni, miután észrevettem hogy a L'oreal szőkítő spray-je kicsit megroncsoltam a hajam. Pár hónap alatt rende tette, és sokkal puhább, fényesebb lett tőle a szőkítés előtti állapothoz képest is. Sokkal később kezdnek el töredezni a hajvégek, szóval sokáig ki lehet tolni vele a hajvágást. Nem nehezíti el a hajam és nem kezdett el hamarabb zsírosodni sem. Már egy éve használom és még csak a fele fogyott el. Egyszerűen imádom! Biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Timike0814

2017. július 20.

Nagyon jó,szépen ápolja a hajvégeket.Nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Nagyon jó,szépen ápolja a hajvégeket.Nem nehezíti el a hajat.

LanaWattson

2017. július 20.

Naaagyon szeretem!
Lakótársnőmtől kaptam meg a maradék 4-5 adagot és IMÁDOM!!!
Az illatától megőrülök, de a hajamon nem igazán lehet érezni később - pedig ha...
Nedves hajon használom, a fenékig érő hosszúságú sérómra 6 pumpányit teszek, és elég rá! Először a hajvégek kapnak, hiszen azok sajna ilyen hossznál már hajlamosak a töredezésre, aztán a fentebbi régiókba is belemasszírozom. Fejbőrhöz nem teszek belőle, mert bár lesimítja a szálló babahajvégeket, de könnyebben zsírosodik tőle a hajam (4-5 napról 3-4-re csökken a hajmosások közötti időtartam).
Szerintem, én is veszek magamnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Naaagyon szeretem!
Lakótársnőmtől kaptam meg a maradék 4-5 adagot és IMÁDOM!!!
Szerintem, én is veszek magamnak. :)

korono

2017. július 12.

Hosszú baleás hajolaj használat után váltottam erre és jó döntés volt. Rendbe tette a nagyon száraz festett göndör hajam. Gyorsan beszívódik és nagyon kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Bea888

Kedvenc hajvégápolóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Kedvenc hajvégápolóm.

KisManka

2017. július 3.

Nagyon szuper, jól hidratál, nem nehezíti el a hajam. Néha kicsit erős az illata, ezért felváltva használom az egyik virágos Elseve és Dove hajolajjal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

muchacha91

2017. július 3.

Eddigi legjobb hajvég-ápoló a könnyen töredező hajamra. Nem nehezíti el, és kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

BettyBabu

2017. június 28.

Mindig ujraveszem, nedves hajon hasznalom es ezert az arert nem lehet ra semmi rosszat mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Hidratálók: Dimethiconol