Inecto

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosszka, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hajolaj organikus kókuszolajjal

Foxxy

2017. március 11.

Nagyon szeretem használni, bár néha úgy érzem, hogy emiatt zsírosodik gyorsabban a hajam (lehet túl sokat kenek belőle a hajvégekre? Nem sikerült még erre rájönnöm), de az árát megéri, mivel nem nehezíti el a hajam illetve selymessé varázsolja. Bár felváltva használok hajvégápolókat, mivel ezt egy barátnőm javasolta. Ha már megvettem, akkor nem szeretném ogy kárba vesszen így 1 héten mindig tartok 1 inecto hajmosás napot, amikor a samponjával együtt használom. Nagy ritkán ha vasalom a hajam akkor mindig ezt teszem rá, akkor szemmel látható mennyire jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Babika20

2017. február 18.

Vegye érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. A törcsi száraz hajamra szoktam tenni 2-3 pumpányit, csak a száli részre, a hajam utolsó 1, másfél arasznyijára, mert viszonylag hosszú a hajam. Nem nehezíti el, nem zsírosítja, valamelyest talán puhítja és selymessé is teszi, de a töredezéssel nem tud mit kezdeni, mondjuk ez adottság kérdése is, hogy kinek milyen gyorsan válik nem széppé a hajvége. Illata nagyon jó.. de a szárítás végére már sehol nincs :) Amire újabban használom, hogy most télen főleg h sokat hordok sálat meg pulcsit is, száll a hajam. Vasalás után 1 pumpányit szoktam tenni a hajam száli részére, ezen a problémán elég jól segít. Újra nem veszem, maradok az Avonos argánolajos társánál. Viszont ennyi pénzért, főleg akcióban hozzá lehet jutni 1000 Ft körül, úgy, hogy nagyon lassan fogy nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Rebeka020

2017. február 14.

Ennél jobb és hatásosabb haj olajam még nem volt.
Az illata is fantasztikus és egyszerűen imádom használni.
Nekem sosem hagyott még olajos érzetet, azonnal beszívódik a hajamba, és látványosan szebb is tőle, fényes és puha! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Ennél jobb és hatásosabb haj olajam még nem volt.
Az illata is fantasztikus és egyszerűen imádom használni.

futotuz

2017. január 11.

Nagyon-nagyon jó illata van ami végig kíséri a napomat ráadásul szép fényt is ad neki, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

eszterlaura

2017. január 9.

Mióta a kedvenc Aussie olajamat nem gyártják, erre a termékre esett a választásom. Nagyon örülök, hogy ez a kezembe akadt :) Nagyon kiadós (már nem is emlékszem, hogy mikor vettem), pedig minden hajmosás után használok belőle, a hajamat fényesség és puhává varázsolja. Száraz hajra is szoktam tenni belőle egy kis borsónyit- akkor garantált a fényes és gubancmentes haj (ami nincs elnehezülve!) egész napra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

pasztorfanni7

2017. január 4.

Imádom! Tökéletes! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Imádom! Tökéletes! :)

vitizsofi

2017. január 4.

Nyilván a tönkrement hajjal csak az olló tesz csodát, de vágás után a hajvégek roncsolódása ellen szerintem tökéletes. 2 hónapja használom hajvégápolóként, a hajam puhább tőle és nem teszi tönkre a heti egyszeri vasalás sem. Szerintem az ár-érték arány is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Aspartia

2016. december 29.

A samponnal és a balzsammal ellentétben nagyon jó, de azt vettem észre, mintha "öregedne" el benne az olaj. Az első használatokkor elég volt 3-4 pumpálás, most már mintha kicsit több kéne belőle ugyanazért a hatásért.
Tényleg nagyon jól hidratálja a hajvégeket, másnap, harmadnap se kell hozzányúlni a hajamhoz.
Illata nagyon nincs, de számomra az amúgy sem releváns.
1500 HUF-ért megéri.
Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Illata nagyon nincs, de számomra az amúgy sem releváns.
1500 HUF-ért megéri.
Sokáig elég.

Lilienbog

2016. december 28.

Nyilván nem tesz csodát de az árához képest nagyon korrekt amit tud, én az llatát mimádom ,sokáig kitart ,a hidratálása hááát nem rossz talán puhábbak a hajvégeim ,de a hajvasaló roncsolta hajvégekkel ez sem tud mit kezdeni. (viszont tetszik hogy vegán)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

mautika

2016. december 7.

Egész jó tőle a hajam, tényleg puha és fényes lesz. Nagyon nehezen fogy, egy fél évig még tuti elég lesz. De én nem értem, lehet egy selejtes terméket fogtam ki de semmi illata nincsen. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Hidratálók: Dimethiconol