Inecto

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosszka, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hajolaj organikus kókuszolajjal

Forster

2016. július 4.

Én nem vagyok elájulva tőle, megvettem, mert azt hittem, kókusz illatú lesz a hajam (legalább egy kicsit) hát, egyáltalán semmi szaga nincs és hatásában is messze elmarad a Dove hajolajától. Az 10x jobb. Ez csak közepes (jóindulattal)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.

briw

2016. július 4.

Még a Glamour-napok alatt vettem, és azóta szinte minden hajmosásnál használom, heti 2x. Sose voltak nagyon töredezettek vagy szárazak a hajvégeim, de sokkal fényesebb és puhább a hajam, mióta használom. A kókuszillatot én nem érzem a hajamon sajnos, de ettől függetlenül jó kis termék, csak azért nem adok rá öt csillagot, mert a hajvégeim nem sérültek, nem tudom tesztelni,azzal mit kezd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

dorqaap

2016. július 1.

A dizájn, na meg a kókusz fogott meg, de a hajam is imádja. Eddig ez a legjobb hajolaj, szinte beszippantja a hajam, és nem is kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

szaboalexa99

2016. június 28.

Nagyon puhává teszi a hajat, bár a szilikon miatt nem használom rendszeresen, kihagyhatnák belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

Nittuska

2016. június 27.

Egyetértek az előttem szólókkal, valóban jó kis olaj ez, kuponnal vettem így megérte de teljes áron nem venném újra
Maradok a baleanál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Maradok a baleanál

Monchochi

2016. június 27.

Régóta szemezgetek már ezzel a cuccal a drogériákban, de az itteni véleményeken felbuzdulva vásároltam meg, nagyon kíváncsi voltam, hogy valóban lepipálja-e a fructis csodaolaját. Azt kell mondanom, hogy számomra igen.
Az én hajamról tudni kell, hogy a hajápolás nálam kb. egy órás szeánsz, ugyanis mosás után szükség van egy jó adag pakolásra (sietősebb napokon balzsamra), hogy egyáltalán fésűt merjek engedni a közelébe, majd jött a csodaolaj. Eddig.
Most úgy néz ki a dolog, hogy mosás után törcsinedves hajon (esetemben szénakazlon) eloszlattam kb. két pumpálásnyi olajat, és azonnal ki tudtam fésülni a szalmaszáraz hajam. Tényleg szép, puha és fényes lett a hajam. Az illatát annyira én nem érzem, de ez mit sem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

csakAlice

2016. június 26.

Ismerős ajánlására próbáltam ki a terméket, 50%-os kuponnal. Azt kell hogy mondjam, ezek után a teljes árát is hajlandó lennék kifizetni minden további nélkül. Hosszú, vörösre festett hajammal csodákat művel, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Dorpuco

2016. június 11.

A sok pozitív vélemény hatására vettem meg, de rosszul döntöttem. Kétszer használtam, de többet nem is fogom. Szarrá szárította az amúgy is száraz hajvégeimet, úgyhogy kuka..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Mystery13

2016. június 9.

Előtte Avonos, és L'oreal hajolajakat használtam, de ez messze veri őket! A hajam most borzasztó állapotban van, mert egy ideje nem jutok el fodrászhoz, de ettől nagyon puhák lettek a szétroncsolt hajvégeim. És a hajam is fényesebb a szokásosnál. az illata pedig finom kókuszos, nem erős, nem tolakodó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

jalohullu

2016. május 28.

alap hullámos/kócos/kezelhetetlen hajam van, ami össze-vissza száll még vasalás után is.
nedves hajra használom ezt a terméket még a szárítás előtt, könnyebben tudom így fésülni és puhább is lesz tőle a hajam, majd a szárítás és vasalás után is egy egészen keveset felviszek a hajvégekre, és így nem repkednek a hajszálaim és nem nézek ki úgy mint egy boszorkány =D
szóval szerintem bőven hozza, amit kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

szóval szerintem bőven hozza, amit kell!

Hidratálók: Dimethiconol