Inecto

Ár:   949 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fülibojt, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Az organikus argánolajat tartalmazó testápoló bámulatosan selymessé és hidratálttá varázsolja bőrét.

Ár: 899 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

idonthaveaname

2019. január 1.

Nem is értem, miért nem vettem meg előbb, pedig a márka samponja már bizonyított nálam. Imádom mind az illatát, mind a hatását. Kevés is elég belőle, talán kicsit sokáig tart eloszlatni, de megéri, mert ellentétben a vizesebb társaival, tényleg hidratál, és nem csak a felkenés utáni pár órában. Már három nap után kezdte éreztetni maradandó hatását. Mindezt a hideg-szeles idő közepette. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

LxndrHrvth

2018. november 25.

Tényleg nagyon jól hidratál, az illata nekem nem annyira tetszik, bár szerintem nincs is nagyon. Ami nem baj, nem szeretem, ha sok fele illat van rajtam. A hatása viszont szuper. És vegán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

DiamondStoni

2018. november 19.

Az első olyan testápoló volt, amivel azt éreztem, minden meg van benne ami kell. Jó összetevők, könnyen felszívódó és tökéletesen hidratáló formula, kellemes illat. Kb. 1 évig használtam, baromi gazdaságos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

JErzsi

2018. szeptember 3.

Imádom azokat a testápolókat, amiknek a hidratáló hatása tovább tart 1 napnál :D Száraz a bőröm, de ezzel a kencével nem kell minden nap kenegetnem magam. Egy héten 2x nálam elég (persze télen gondolom más lesz a helyzet). Enyhe égésre is szuper volt, epilálás után is kifejezetten szereti bőröm, szépen megnyugtatja azt. Az illatába pedig szerelmes vagyok, egész nap el tudnám szagolgatni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

vkata96

2018. augusztus 17.

A tökéletes testápoló! Isteni finom illata van, maradéktalanul beszívódik, mégis megfelelően hidratál. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Dorci94

2018. augusztus 14.

Ez AZ az illat! Van egy bizonyos édeskés (nem cukor) illat, amit néha megérzek nőkön. Na hát ez a csodakrém pont olyan. Télen nyáron használom mert könnyen beszívódik és nem túl zsíros. Szépen hidratál, plusz 90%ban természetes összetevőket tartalmaz. Ami pedig az abszolút bónusz: nem tesztelnek állatokon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

estrella95

2018. augusztus 5.

Az eddigi legjobb testápolóm. Nagyon kellemes az illata, hamar beszívódik és valóban nagyon puha bőrt varázsol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Barbi88

2018. július 7.

Azt hiszem megtaláltam a mindennapi kedvenc testápolómat🙂 szuper az illata, gyorsan beszívódik, nem kell órákat várni az öltözéssel. Nekem bejött a hidratáló hatása is puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

AMINACICA

2018. július 3.

Könnyen beszívódik és kellemes illatú .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Könnyen beszívódik és kellemes illatú .

fazekaslilla1995

2018. április 16.

Az illata kicsit erős, viszont a bőrön annyira már nem érződik, hogy zavaró legyen. A hidratáló hatása szerintem teljesen rendben van, az összetevők, pedig magukért beszélnek, és ahhoz képest az ára nem vészes (990,- DM). Gyorsan beszívódik, ami plusz pont. Ilyet biztos veszek még :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).