Inecto

Ár:   949 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fülibojt, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Az organikus argánolajat tartalmazó testápoló bámulatosan selymessé és hidratálttá varázsolja bőrét.

Ár: 899 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Guffyyy

2017. augusztus 7.

Nálam ez a testápoló egy nagyon nagy 5*. Könnyen beszívódik, nem ragad, kellemes az illata, megfelelően hidratálja, puhítja a bőröm és nem utolsó sorban állatkísérlettől mentes! A testápolót már többször újra vásároltam, azt hiszem itt az ideje a többi terméküket is kipróbálni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

KataMayaNagy

2017. augusztus 5.

Sosem voltam nagy testápolós, mert mindig zavart, h nem tud teljesen beszívódni, hogy ragacsos minden. Ez a testápoló egyből a kedvencem lett. Jók az összetevők, nagyon szépen beszívódik, és jól hidratál. Kellemes az illata is, nincs telenyomva felesleges adalékkal. Puha lesz a bőröm, nem ragad, és jó áron lehet kapni, nem váltanám le másra. Kedvet kaptam a többi Inecto termék kipróbálásához is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

betty23

2017. május 31.

Olyan testápolót kerestem, ami nincs telenyomva szilikonokkal. Az illata a tubusba szagolva elég intenzív, első benyomásra fura, de a bőrön nagyon kellemessé és enyhévé válik. Gyorsan beszívódik, nem kell irdatlan mennyiség belőle, de extra száraz bőrre nem ajánlanám. Jó kis testápoló a melegebb évszakokra, biztos elhasználom. Az ára sem rossz mellékesen... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

nocika113

2017. május 3.

imádtam az illatát is, az érzetet is amit maga után hagyott. alapvetően nekem mély hidratáló krém nem szükséges, amit én elvártam tőle azt bőven teljesítette és nekem nagyon nagyon praktikus is volt (heti 1-2 használattal majdnem egy évig bírta)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Rebekaahorvath

2017. május 3.

Kedvenc. Nem ragad, gyorsan beszívódik, kellemes illat, hidratál ahogy kell. És még az ára is szuper! Kell ennél több?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

AmysMadeUp

2017. március 12.

Itteni vélemények alapján vásároltam, tökéletesen hozza amit ígér. Imádom az illatát, nem túl tolakodó, de mégis kellemes, nagyon gyorsan beszívódik, szinte az első elkenésnél!! Kíváncsi leszek hogy nyáron mit hoz a nagy melegbe a készülődés idején, de szerintem akkor is megfelelő lesz. Külön tetszik ez a kiszerelés, ami ugyan egyeseknek kényelmetlen lehet, de akkor sem kell totojázni az ütögetéssel, hogy jöjjön már ki belőle valami fogyás idején, de ketté vágni a flakont :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

mokojka

2017. január 22.

Könnyű,nyári testápoló,mesés illattal,jó összetevőkkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 22.

Könnyű,nyári testápoló,mesés illattal,jó összetevőkkel.

RekaBon

2017. január 2.

Nekem valamiért nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, pedig nem annyira száraz a bőröm, testápolót is így csak telente használok. Viszont hiába használtam rendszeresen ezt, továbbra is feszült a bőröm. (Amint átváltottam másik testápolóra minden helyre jött). Imádom az illatát, meg az állagát, talán tavasszal/nyáron jó lesz, mivel tényleg tök jól beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Lilienbog

2016. december 28.

Amikor megvettem az árát tekintve nem vártam csodát , de óriási pozitív csalódás , talán a legjobban hidratáló testápoló amit eddig használtam .Az illata szerintem inkább semleges , de én nem bánom hogy így télen natúr illat ölel körül .Nem sokkal rá megvettem a kokuszos tégelyes mélyhidratálót is de az nem okozott tul nagy csodát.Maradok az argános testápolónál .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

d.nikcsi

2016. november 20.

2 hete van meg, de NAGYON IMÁDOM. Számomra isteni finom illata van, jól hirdatál, pedig mostanában nagyon szenvedek a száraz bőrömmel.
Szerencsére nagyon hamar beszívódik, bármilyen sokat is kenek.
Részemről ennél többet nem kell tudnia egy testápolónak :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Szerencsére nagyon hamar beszívódik, bármilyen sokat is kenek.
Részemről ennél többet nem kell tudnia egy testápolónak :)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).