Inecto

Ár:   949 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fülibojt, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Az organikus argánolajat tartalmazó testápoló bámulatosan selymessé és hidratálttá varázsolja bőrét.

Ár: 899 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

HontiAgi

2016. november 16.

Szerelmes vagyok az Inecto komplett argános testápolási családjába, kicsit lehet, hogy elfogult leszek. :) A kézkrém után most így a karácsonyi időszakban megelőlegeztem a bizalmat a testápolónak és a tusfürdőnek is, mert ünnepi csomagban gazdaságosabban is hozzájuk lehet most jutni (bár nem értem miért drágább a Rossmannban mint a DMben :/ )
Az állaga sűrűbb, mint amire számítottam, azt hittem csak valami kis könnyed, valóban 'lotion' jellegű krémecske lesz, de meglepően gazdag. Szerencsére könnyű szétoszlatni és gyorsan be is szívódik.
Az illata valami fenomenális, konkrétan teljesen olyannak érzem, mint a Th Body Shop argánolajos vonalának az illatát, csak ez jóval olcsóbb és a INCIje is sokkal szimpatikusabb.
Engem a csavarós kupak rajta kevésbé zavar, mint a kézkrémen, ugyanis mire visszatekerném, addigra a kezemről is felszívódik a cucc amíg kenceficézem magamat. :)
A hatásáról még nem tudok nyilatkozni, mert tegnap próbáltam ki először, igyekszem ránevelni magam a rendszeres kenekedésre, mert újabban nagyon ki tud száradni az egyébként teljesen normál bőröm. Szóval majd még jövök vissza ha lesznek friss tapasztalataim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Catn0va

2016. november 11.

Kerestem már egy ideje és megörültem, amikor megláttam a DM-ben, hogy akciós.
Nagyon finom az illata, a kézbőröm különösen hamar beszívja. Az adagolás kialakítása nem megfelelő, bosszantó, hogy krémes kézzel kell a kupakot visszacsavarnom rá, de elnézem neki, mert tényleg jó termék, ráadásul vegán és cruelty-free is. Az első Inecto termékem és hatást, árat tekintve elégedett vagyok vele! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Kerestem már egy ideje és megörültem, amikor megláttam a DM-ben, hogy akciós.

LathatatlanOzike

2016. október 31.

Őt és a Neutrogena testápolómat használom felváltva, mindkettő nagyon szuper.
A hátam sokszor olyan, mint a sivatag. Nem tudom, hogy mi miatt, de az az egy biztos, hogy rendszeresen kenegetnem kell.
Fantasztikus illata van, könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, ügyesen hidratál.
Nem praktikus a tubusa, kupakja, de túl tudok lendülni rajta, mert minden másban jó.
Elsősorban azért vettem meg, mert a Noé Állatotthont támogattam a vásárlásommal. Hatalmas nagy plusz pont! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Őt és a Neutrogena testápolómat használom felváltva, mindkettő nagyon szuper.
Fantasztikus illata van, könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, ügyesen hidratál.

Susmus74

2016. szeptember 18.

Nagyon finom illat, gyors felszívódás, könnyed állag. Azt hiszem ezekkel jellemezhetném ezt a testápolót. Nyárra vettem, mivel a 30+ fokokban mással nem tudnám magam rávenni a kenegetésre. Az arcomon kívül eléggé száraz a bőröm, így nem volt ideális házasság a miénk, de nem is vártam, hogy megoldja a gondomat. Azt tette, amit kellett, de azt tökéletesen. :) A csavaros tetőt ki tudtam küszöbölni azzal, hogy egy tégelybe transzportáltam át a krémet :D Mindent összevetve a nyarat kivéve más évszakban biztos nem volna elég, amit hidratál, viszont a célnak aminek vásároltam maximálisan megfelelt :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

kgyrk

2016. augusztus 25.

Szeretem az enyhe parfümös illatát, és szerencsére jól is hidratál, gyorsan beszívódik, így nem hagy maga után ragacsos érzetet sem! :) Az pedig külön tetszett, hogy Inecto termékek vásárlásával támogathatjuk a Noé Állatotthont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

vendi

2016. július 28.

Jó kis testápoló, de száraz bőrre kevés. Azért szívesen használom, csak sokkal gyakrabban kell. Jó az állaga, illata. Gyorsan beszívódik, nincs utána kellemetlen réteg a bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

daisydream

(!)
2016. július 28.

Eddigi legjobb testápolóm. Isteni az illata, simává és puhává varázsolja a bőröm. Nagyon jól hidratál,az eredmény első használat után is érezhető már. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

asszumartina

2016. július 23.

Csodálatos! 1 szóval így tudnám jellemezni, de azért bővebben. Nem vagyok az a nagy testápolós így nem is volt nekem sok. Amire rájöttem, hogy a testvajakat annyira nem kedvelem (vagy lehet csak rosszat használtam), de most eldöntöttem, hogy igenis fogok használni valami testápolót mivel nyáron a sok láb borotválkozástól hajlamos kiszáradni a lábam. Próbáltam olyat keresni itt a vélemények alapján ami túlnyomó többségében jók, mert eddig nem voltak jó tapasztalataim a testápolókról. Kipróbáltam lefekvés előtt. Amit nagyon fontos tudni, hogy tényleg elég belőle egy kevés is. Nekem sikerült kicsit sokat így törölni kellett le belőle, de nagyon jól eltudtam dolgozni és 5 perc be is szívódott. Nagyon puha lett a lábam, az illata pedig kellemes. Eddig lenyűgöz, remélem míg el nem fogy így fogok vélekedni róla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

kriszta04

2016. július 14.

Az illata nagyon jó szerintem elég jól hidratál olcsó, hamar beszívódik.
A csomagolása nem praktikus de a krém tudásáért eltekintek melőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 14.

Az illata nagyon jó szerintem elég jól hidratál olcsó, hamar beszívódik.
A csomagolása nem praktikus de a krém tudásáért eltekintek melőle

Dius24

2016. július 2.

Kedvenc lett illata mennyei jól hidratál olcsó is de a csomagolása közel semm praktikus!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).