Inecto

Ár:   849 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nori23, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló kézkrém - extra kényeztetés a kéznek és a körmöknek Intenzíven hidratál, ápolja és lágyítja a kéz és a körömágy bőrét - nélkülözhetetlen. Az organikus kókuszolajat tartalmazó könnyű krém gazdagon ápol és nem hagy ragacsos érzést. Használatával a kéz bőre és a körmök hidratálttá és selymes tapintásúvá válnak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ann0325

2019. április 17.

Szuper kézkrém, nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Szuper kézkrém, nagyon finom illata van.

tric

2019. március 11.

zseniális szerintem. a vegán csoportban láttam, dicsérték nagyon, tavaly ősszel vettem meg, mert a hidegben mindig nagyon durvára szárad a kézfejem, hát ettől álompuha lett nagyon rövid időn belül, még a krokodilkönyököm is : )

Update: elég béndzsó dolog de szerintem megszokta a bőröm :/ a kézfejemre már semmi hatása nincsen, viszont rájöttem, hogy az arcomra simán használhatom például bicózás előtt, mivel hamar beszívódik és nem dobja ki az izzadás sem. szóval ezért nem veszem le az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

BiankaBici

2018. december 5.

Nagyon imádom az illatát, és a száraz kéz ellen is tökéletes fegyver🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

Nagyon imádom az illatát, és a száraz kéz ellen is tökéletes fegyver🥰

csillam94

2018. november 26.

Nem szeretem, hogy csavaros a kupakja. Az illata jó, de elég híg, viszont viszonylag gyorsan beszívódik. A tubus elején csípte kicsit a kezem, de később ezt nem vettem észre már. Hidratálhatna jobban, de nem vészesen rossz. Nagyon száraz, már majdnem kisebesedett kezemre nem ért semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

hugsandcups

2018. szeptember 20.

Szeretem az illatát és az összetevői miatt vettem leginkább. Viszont azért nem vagyok maradéktalanul megelégedve, mert kicsit túl vizes a formula, nem issza be a bőröm eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

g.lindus85

2018. szeptember 1.

Mar a masodikat hasznalom, szeretem. Gyorsan beszivodik, az illata is finom. Az arahoz kepest azt nyujta, amit elvarok tole

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

cattitude

2018. augusztus 16.

hmmm hát lehet az argánolajosat kellett volna megvennem, mert engem a kókuszolaj széjjelszárít...
eléggé kevés van már a madecassoside krémemből, plusz asszem kicsit hozzá is szokott már a kezem, nemrég elhasználtam az irodai krémem, és mivel sokan dicsérték az Inecto kézkrémeket, megvettem ezt. gondoltam a kókuszosnak jobb lesz az illata, mint az argánosnak, de azért annyira nem ájultam el tőle. eléggé híg az állaga, de nem szívódik be könnyen. fura réteget nekem is hagy a kezemen. nagyon átlagos krém, de ahhoz képest meg drága, mondjuk örülhetek, hogy paraffin nincs benne legalább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Detti90

2018. augusztus 13.

Nagyon szeretettem ezt és az argános változatát is, kettesével vettem a boltba, mikor akciós volt. Finom illat, gyors beszívódás, azonnali hidratálás jellemezte. Változtattak a csomagoláson, és vele együtt a benne lévő krémen is, teljes más az újnak az állaga, nem hidratál és fura filmréteget képez a kezemen, amit alig várok, hogy lemossak. Azóta nem veszem újra..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

tevepup

2018. június 25.

Én imádom az illatát, az állagát, a hatását, eddigi kedvenc kézkrémem az argános társával együtt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Kitti0317

2018. április 20.

Pont most használtam el az első tubussal, de biztos újraveszem. Nekem bevált, szerintem nagyon hamar beszívódik és jól hidratál. Egész télen csak ezt használtam és mindig hidratáltnak éreztem a kezem. Igazából nem tudok rosszat mondani róla, az illata is nekem nagyon tetszik. Az INCI-je nem a legszebb, ezért vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.