Inecto

Ár:   849 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nori23, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló kézkrém - extra kényeztetés a kéznek és a körmöknek Intenzíven hidratál, ápolja és lágyítja a kéz és a körömágy bőrét - nélkülözhetetlen. Az organikus kókuszolajat tartalmazó könnyű krém gazdagon ápol és nem hagy ragacsos érzést. Használatával a kéz bőre és a körmök hidratálttá és selymes tapintásúvá válnak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eszterker

2017. november 1.

Többször vettem már, szerintem jó kézkrém, finom az illata, hamar beszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

kingadorgai

2017. október 11.

Elsőre jobban tetszett, mint a sokadik használat után. Az illata kellemes, de a hatása nekem nagyon gyenge volt, pedig tavasszal és nyáron használtam, amikor azért kevésbé szárad ki a bőröm, de így sem volt elég. Elhasználtam, de nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

pudinggie

2017. szeptember 27.

Nagyon finom az illata, jól hidratál, viszont szerintem lassan szívódik be, rá kell számolni plusz pár percet. Nem lett a kedvenc kézkrémem, de konkrét negatívumot nem tudok mondani róla....jó, de nem a legjobb, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

szirimiri

2017. augusztus 23.

Egyik legjobb kézkrém,amit valaha használtam! Hideg időben ajánlanám, mert nagyon sűrű és extra ápoló, viszont hamar beszívódik. Télre ezt fogom venni. Az illata is kifogástalan, nekem nem mű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

perlita14

2017. július 19.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, mert szerintem vannak ennél olcsóbb és jobb termékek, viszont megszerettem. Nem a legfinomabb kókusz, inkább naptejre emlékeztet, annak viszont kellemes, egy kis nyarat csempészett a hűvös időbe. Elég sűrű krém, viszont nagyon gyorsan beszívódott, nem hagyott ragacsos érzetet maga után és jól hidratált. Összességében egy igen jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Rainbowgirl14

2017. július 14.

Nagyon gyorsan beszívódik és az illata is jó, de talán kicsit "műillatú". Sokáig csak nappal használtam vékony rétegben. Egyik este viszont vastagabban kentem be vele a kezem és annyira csípte, hogy le kellett mossam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

korono

2017. július 5.

Roppant jó az illata. Nagyon szeretem :)
Könnyen beszívódik, nem hagy furcsa érzetet a bőrön, jól hidratál és több nem is kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Roppant jó az illata. Nagyon szeretem :)

Glori8

2017. május 30.

Eddig ez a kedvencem :)
Az én kezem alapból nem olyan száraz, inkább a körmöm körül a bőr hajlamos kiszáradni és ettől a krémtől puha, nagyon hidratált. Sokáig rajta van a krém a kezemen nem szívja be olyan hamar, ráérős pillanatomban szoktam bekenni, nagyon jó kézmaszírozáshoz :)
Ami még plusz pont, hogy természetes kókuszos illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Eddig ez a kedvencem :)
Ami még plusz pont, hogy természetes kókuszos illata van.

kockasfulu

2017. május 18.

Nem túlzottan hatott meg. Téli időszakban, mint halottnak a csók, igazán száraz bőrrel nem tud mit kezdeni, beszívódás sem az erőssége. Az éppen több, mint semmi kategória számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Rebekaahorvath

2017. május 3.

Eddigi kedvenc kézkrémem, szeretem használni, imádom az illatát. Ami a legjobb: NEM RAGAD! amit mostanában sok kéz-testápolómról nem tudnék elmondani.. Ezen felbőszülve, biztos hogy ennél fogok maradni, és a testápoló társánál argános verzióban.
Hidratáló hatása egy ici-picit lehetne ütősebb, de még így is az élen jár nálam. Az áráról nem is beszélve! Szuper termék, remek áron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.