Inecto

Ár:   849 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nori23, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló kézkrém - extra kényeztetés a kéznek és a körmöknek Intenzíven hidratál, ápolja és lágyítja a kéz és a körömágy bőrét - nélkülözhetetlen. Az organikus kókuszolajat tartalmazó könnyű krém gazdagon ápol és nem hagy ragacsos érzést. Használatával a kéz bőre és a körmök hidratálttá és selymes tapintásúvá válnak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kyry

2017. április 8.

Nagyon nagy csalódás. Azt hittem szuper krémmel lesz dolgom de sajnos nem. Nekem az illatával semmi bajom nem volt, viszont kb semmit nem ért az én esetemben. Pikk pakk újra száraz volt a kezem rövid időn belül sajnos. El se használtam végig. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

Erina

2017. március 18.

A DM-ben nem találtam a szokásos kézkrémem. Mikor keresgélte, megláttam ezt. Gondoltam egy próbát megér, na meg hát kókuszos :) Az illata nem erőteljes, halványan érezni a kókuszt, aminek elég természetes az illata. nekem teljesen jól bevált, nem nagyon száraz a kezem, de megszokásból, esti rutin részeként mindig bekrémezem. Hamar felszívódik, nem marad semmilyen réteg utána. Az illata pont jó ahhoz, hogy este ne zavarjon, ilyenkor nem igazán szeretem már a túl erős illatokat. Ez a kézkrém minden elvárásomnak megfelel, biztosan újra vevős darab lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

slytherclaw

2017. március 15.

Nem szerettem ezt a kézkrémet. Ha jól emlékszem, el sem használtam az egész tubust, mert már a gondolatra is forgott a gyomrom, hogy az illatát (szagát?) éreznem kell. Szörnyen édes és nagyon tömény illat, kókuszt nem véltem benne felfedezni.
Maga a krém jó lenne, kellemes, géles állaga van és gyorsan beszívódik. Mivel nekem nagyon-nagyon szárazak a kezeim egész évben, ezért pár óránál hosszabb hatást nem igazán várok egyetlen krémtől sem, úgyhogy az elvárásaimnak megfelelt. Csak ez az illat ne lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

SzaszaK

2017. március 6.

Könnyen beszívódik, hidratált utána az ember keze, nem hagy zsíros érzetet.
Elég sokáig elég.
Illata nekem a dióra hasonlít :D (Tudom tudom, kókuszos amúgy...) Valamint nem túl tolakodó az illata, kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Könnyen beszívódik, hidratált utána az ember keze, nem hagy zsíros érzetet.
Elég sokáig elég.

Vronett

2017. február 18.

Lehet én leszek az egyetlen aki ezt mondja de annak a kézkrémnek amit én használtam valami szörnyű illata volt,kókuszhoz egyáltalan nem hasonlított de szerintem az enyém volt hibás vagy csak nagyon nem az általam szeretett kókusz illat volt. Nem is tudtam a hidratáltságát tesztelni mert tényleg valami elviselhetetlen szaga volt. De mivel látom hogy tényleg sokan szeretik az illatát is meg a hidratáltságát is azért adok neki 2 csillagot mert hátha tényleg csak rossz termék jutott hozzám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

evasimonyi

2017. február 8.

Nagyon szuper, gyorsan beszívódik, és hidratál. Télen mindig száraz a kezem, de ez megoldotta a problémát. És az illata is isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

szs

2017. január 17.

Nagyon szuper kis kézkrém. Mindent tud ami elvárható: gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, finom illat, tökéletesen ápol. Nekem igazából nem is a kezem/kézfejem ami kiszárad, hanem a körmömhöz közel eső részek és ez a krém tökéletesen felvette a harcot ezzel a problémával. Nem kell 30 percenként újrakenni, napi 1-2szer használom. Egy csillag levonást kap a csomagolás miatt, nekem nem annyira esik kézre ez a tekerős kupak, jobban örülnék ha ilyen kis kipattinthatós lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

kecskesszuszu17

2017. január 16.

Imádom, rendszeresen használom. Gyorsan beszívódik, isteni az illata, puha és selymes lesz a kezem utána. Sokszor az alkaromat is ezzel kenem be, ha utazom, és nincs más nálam. Hosszú ideig kitart, így ár-érték aránya is nagyszerű. Abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

brethalia

2017. január 16.

Az extrán érzékeny és kiszáradós kezemnek kevés ez a kézkrém, de mivel nem is ígér intenzív hidratálást, ezért nem vonok le csillagot.
Az illata finom, nem tolakodó (részemről lehetne még akár erősebb is, szeretem a kókusz illatát :) ). Talán kicsit híg az állaga, de annyi baj legyen, így legalább gyorsan felszívódik. Emiatt kenhetem is rá rögtön a következő réteget. :D

(Bár nem szempont, de azért megjegyezném, hogy nekem a külleme is nagyon tetszik, jó ránézni erre a csomagolásra. :) )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

CzFru

2017. január 16.

Egyszer útközben vettem hiánypótlónak, mert le volt árazva és az állatkertet is támogattam vele.
Jó kis darab, hamar beszívódik, még ha sokat is használok belőle. De a tudásához képest nekem drága...nálam az olcsó anaconda kézkrém ezerszer jobban teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.