Inecto

Ár:   849 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nori23, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló kézkrém - extra kényeztetés a kéznek és a körmöknek Intenzíven hidratál, ápolja és lágyítja a kéz és a körömágy bőrét - nélkülözhetetlen. Az organikus kókuszolajat tartalmazó könnyű krém gazdagon ápol és nem hagy ragacsos érzést. Használatával a kéz bőre és a körmök hidratálttá és selymes tapintásúvá válnak.

MNNiko

2017. január 9.

Alapvetően is szeretem az Inecto termékeit sampon, testápoló, stb.
A kézkrémei közül ezt választottam az illata miatt. Nagyon kellemes, könnyen beszívódik és nem ragacsos. Egyszerűen imádom! Még a hideg téli időben is használ, pedig nekem olyankor szinte semmi nem használt eddig.
Az 5* pedig az összetevői miatt is jár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Alapvetően is szeretem az Inecto termékeit sampon, testápoló, stb.
Az 5* pedig az összetevői miatt is jár!

derienart

2016. december 28.

Valami könnyed kézkrémre vágytam és megtaláltam. Nagyon finom illata van, könnyed és nagyon hamar beszívódik, hat is. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

kocosfox

2016. december 28.

Nem csodaszer, viszont nekem tökéletes. Napközben többször használom a munkahelyen, mivel többször is mosok kezet, így ár-érték arányban nekem nagyon bevált. Főleg az összetevői miatt vettem meg és plusz pont hogy nem hagy olajos/ragacsos érzetet maga után.

szevin007

2016. december 19.

Szeretem ezt a kézkrémet. A száraz bőrömet jól hidratálja, az illata is kellemes és, ami a legjobb, hogy nem irritál. Újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Barnagreta

2016. december 13.

Kedvenc kézkrémem! Az illata nagyon finom, nagyon jól ápolja a kezeimet és hamar beszívódik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

molla

2016. december 13.

Nagyon jó az illata, jól ápolja a kezeimet, már a második tubust használom belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

a12smuk

2016. december 7.

Valami rendelésem mellé hajították oda ajándékként,ez a szerencséje,máskülönben azt mondanám,hogy én hülye, ezért még fizettem is.....Fabatkát sem ér.Végtelenül örülök neki,hogy legalább az állatokat nem kínozták vele,magamat sem fogom,mert a hidratáló hatása nullával egyenlő,esküszöm inkább még szárította a bőrömet.Csak azért kettő,mert ingyé' volt és állatbarát-ha már ember nem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 7.

Lulu1111

2016. december 5.

Imádom az összetevőit, és az illatát még ennél is jobban. Kicsit vizes állagú krém, lehet télre nem lesz elég, de egy tökéletes őszi/tavaszi/nyári kézkrém! :) Nagyon örülök, hogy kipróbáltam, mert ezentúl mindig rendszeres vendég lesz az éjjeliszekrényemen! :) Az extrém szárazsággal szerintem már nem tud elbánni, ahhoz másik krémet használok, de megelőzésre jó lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

kati545

2016. november 13.

Hatalmas csalódás volt ez a termék, mert nagy rajongója vagyok az Inecto termékeknek. Egyáltalán nem érzem hidratáltnak a kezemet a használata után, majdnem ugyanolyan száraznak érzem, mint előtte. Csalódás. A tubust természetesen elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

nicolebunny

2016. október 12.

A legtökéletesebb kézkrém, amit valaha próbáltam!! :) Márpedig sokat próbáltam, mert alapból kiszáradásra hajlamos a kézfejem, viszont mivel irodában dolgozom, sok papírmunkám van, muszáj, hogy egy kézkrém hamar beszívódjon... Nehezebb ilyen krémet találni mint hittem... De végre megvan!! Nem hagy fura olajos-zsíros zavaró réteget a kezemen, és a nyakamat rá, hogy kevesebb, mint egy perc alatt beissza a bőröm, nyoma sem marad!!! :) Az állaga engem valami hajbalzsamra emlékeztet, az illata nem teli kókusz, nekem van egy kis kávés beütése, nem tudom miért. De a regény után végülis kinyögöm, hogy számomra ő az 5 csillagos kézkrém... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.