Inecto

Ár:   849 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nori23, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló kézkrém - extra kényeztetés a kéznek és a körmöknek Intenzíven hidratál, ápolja és lágyítja a kéz és a körömágy bőrét - nélkülözhetetlen. Az organikus kókuszolajat tartalmazó könnyű krém gazdagon ápol és nem hagy ragacsos érzést. Használatával a kéz bőre és a körmök hidratálttá és selymes tapintásúvá válnak.

Gabriella888

2016. október 11.

A legeslegeslegeslegjobb! :) Előtte nem szerettem a kézkrémeket, akármivel kentem be a kezem ragacsos maradt, elkönyveltem magamban, hogy nekem nem száraz a bőröm, ezért nem szívja be soha, nem való rá kézkrém. Aztán kipróbáltam ezt, és imádom! Pillanatok alatt beszívódik, puha lesz, illatozik. Naponta többször is bekenem, néha csak az illata miatt. Na szóval hatás és illat is max csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Babika20

2016. július 14.

Este és néha reggel is használom. Nagyon hamar beszívódik, nem extra száraz a kezem, de nekem elég ez az ápolás. Az illata nem az a tolakodó tömény kókusz, inkább ilyen vizes kókusz..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

bednem

2016. július 5.

Nem is tudom.... Illat, ár, kenhetőség, felszívódás ok. Bár sok a jó vélemény, én semmi extrát nem kaptam ettől a krémtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

Xnano

2016. június 29.

A baratom hasznalja, szerinte TOKELETES, igy nagybetukkel. :) En is kenegetem, de o rendszeresen hasznalja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Szabinusz

2016. június 24.

Kizárólag nyáron tudom elviselni magamon a kókusz illatot, kánikulában viszont szívesen kenek bármi kókusz csodát magamra (nyilván azért, mert gyerekkoromban az összes jócsaj kókusz illatú naptejjel kente magát a strandon, így ez rögzült az agyamban... :-)).
A The Body Shop és L'occitane kézkrémek helyet kerestem olcsóbb alternatívát az irodai asztalomra, és a több bloggernél felbukkanó pozitív vélemények miatt próbáltam ki.
Nekem teljesen bevált. Jól hidratálja a kezeimet, de nem hagy ragacsos érzetet és pillanatok alatt felszívódik, így nem kenek össze vele semmit. És imádom ezt a kellemes, egyáltalán nem tolakodó kókusz illatot... Szóval bátran ajánlom, a fent említett márkák kézkrémjei sem tudnak sokkal többet, így abszolult nem indokolt a négyszer-ötször magasabb ár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.

NeversaynotoPanda

2016. június 7.

Nekem is o az esti kezkremem,nappalra nem kennem fel mert egy reteget hagy maga utan(nem zavaroan),de cserebe jol hidratal.Az illatanak szerintem koze sincs a kokuszhoz.. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 7.

candus

2016. június 2.

Nagyon jó, isteni az illata, hamar beszívódik, nincs utána plusz réteg-érzés a bőrünkön. Ár-érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

TimiK

2016. május 24.

Nagyon jól ápol és nem ragacsos, ő az esti kézkrémem :) Az illata nem túl erős, még tetszene is, viszont van egy érdekes mellékillat, ami miatt nem jön be annyira :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Mannaa

2016. május 22.

Az állaga szuper, gyorsan felszívódik és nem hagy ragacsos érzést maga után. Alapból nagyon száraz a kezem, de ez segített rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

boczagica

2016. május 19.

Az illata fantasztikus! Olyan kókuszos kakaós. Gyorsan be is szívódik, de nekem szárítja a kezem valamiért. :(
Nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 19.

Nem hiszem hogy újra veszem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.