Inecto

Ár:   849 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nori23, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló kézkrém - extra kényeztetés a kéznek és a körmöknek Intenzíven hidratál, ápolja és lágyítja a kéz és a körömágy bőrét - nélkülözhetetlen. Az organikus kókuszolajat tartalmazó könnyű krém gazdagon ápol és nem hagy ragacsos érzést. Használatával a kéz bőre és a körmök hidratálttá és selymes tapintásúvá válnak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

CataKatinka

2016. május 8.

Én is imádom a kókuszos termékeket, az illata is nagyon tetszett, az csak hab volt a tortán h a dm küldött egy márka joker kupont, így még jobban megérte, nem annyira szeretem a kézkrémeket, mert sokszor ragacsos érzetet hagynak hátra, de ez nem, jól felszívódik és a kezem finom puha egész nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

Klau7

2016. május 3.

Mivel kókuszbuzi vagyok ezért vettem meg elsősorban, a hatékonysága csak utána következett. Nem kell belőle sok, és remekül hidratál ha reggel bekenem este is szép puhák a kezeim és tényleg észrevettem hogy a körömágybőrnél is puhává teszi a bőrt ami csak plusz pont, ennyi pénzt még hajlandó is vagyok kiadni érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

VanitySmurf

2016. április 30.

Összességében nem rossz kézkrém. Szeretem, hogy csodálatos illata van, hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet utána. Így akár napközben is tudom használni. Viszont pont ezért a géles/vizes állaga miatt nem érzem, hogy kellőképpen hidratálna. Gyakran kell használni és így nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

sztimi

2016. április 29.

Nagyon bevált ez a kézkrém, jól hidratálja a kezemet és a körömágyra is jó hatással van. Emellett nem utolsó sorban nagyon finom az illata, még a barátom is szereti, aki ódzkodik mindenfajta kencétől. Biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

skriszti

2016. április 25.

Az első kézkrémem, ami végre beszívódik!!! Persze az illatát is muszáj megemlítenem, mert nagyon kókusz, nagyon finom. :) Újravettem már, fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

sophienyuszi

2016. április 18.

Nem szokott extra száraz kezem lenni, inkább csak a puhaság érdekében krémezek. Még csak egy napja használom, de aww. Kókuszfüggőként az illatát imádom és nekem pihepuha kezeket varázsolt, ráadásul pillanatok alatt beszívódik. A csomagolás is nagyon meggyőzött, bár a csavaros kupak elég macera, de megbocsájtom. Sokszor fog még hazajönni velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

azsanett

2016. április 17.

Pozitívum: Pillanatok alatt beszívódik, intenzív kellemes illata van.
Negatívum: Nem hidratál, száraz marad a kezem :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Pozitívum: Pillanatok alatt beszívódik, intenzív kellemes illata van.
Negatívum: Nem hidratál, száraz marad a kezem :/

Gabri

2016. április 16.

Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom mindenkinek! Finom az illata, gyorsan beszívódik, nem ragacsos és azt is muszáj megemlíteni, hogy vegán termék! Az eddigi legjobb kézkrém, amit próbáltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

NagyAgi

2016. április 15.

Nagyon szépen hidratál rövidtávon. Könnyen beszívódik és finom az illata.
Eddig ez a legjobban teljesítő kézkrém amit használtam, most kaptam egy nuskin márkájú kézkrémet, de annak nem olyan jó a hatása mint ennek a kókuszosnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

Nagyon szépen hidratál rövidtávon. Könnyen beszívódik és finom az illata.

nkmagda

2016. április 15.

Szertem a kókusz illatú kozmetikumokat. Ez is megtetszett. Könnyű, kellemes kézkrém gyorsan beszívódik. Àr érték szerintem reàlis, megàllja a helyét. Persze nekem is volt màr testesebb krémem ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.