Inecto

Ár:   849 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nori23, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló kézkrém - extra kényeztetés a kéznek és a körmöknek Intenzíven hidratál, ápolja és lágyítja a kéz és a körömágy bőrét - nélkülözhetetlen. Az organikus kókuszolajat tartalmazó könnyű krém gazdagon ápol és nem hagy ragacsos érzést. Használatával a kéz bőre és a körmök hidratálttá és selymes tapintásúvá válnak.

missy89

2016. április 8.

Kellemes az illata, kb. ennyi jót lehet róla elmondani. Hidratáló hatást nem tapasztaltam, így biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Szaszmancs

2016. április 8.

Sem az argános, sem ez nem bérelt magának állandó helyet az éjjeliszekrényemen. Állaga könnyű, gyorsan beszívódó. Hatása gyenge, átmeneti. Illata valami odaégett dologra emlékeztető, kellemetlen, de nem túl erős. Az ára ehhez képest magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Cukorgomboc

2016. március 23.

Argános társával egyetemben nagyon szeretem! Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után, és ennek ellenére nagyon jól hidratál. Az ára is nagyon kedvező Rossmannban vettem ha jól emlékszem 700 Ft körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

andeve

2016. február 24.

gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos nyomot, az illata kellemes, de egy nap többször használom, mint az előző kézkrémemet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

Myra142

2016. február 5.

Alapvetően nem vagyok nagy kézkrémes, bár télen nagy szükségem van rájuk, mivel nagyon ki tud száradni az ujjaim között rész... Ezt a kicsikét leginkább az illata miatt vettem meg, és hát átmeneti hidratáltságon kívül nem is igazán nyújt többet. Még mindig keresem azt a kézkrémet, ami nem csak az első kézmosásig ér valamit, hanem tényleg ápolja a bőrömet, és helyrehozza a kiszáradást, bár lehet, hogy ez csak egy álom :D Ezzel a kézkrémmel semmi gond nincs, kellemes az állaga, jó az illata, gyorsan beszívódik, és tényleg selymes bőrt eredményez, de csak átmenetileg. És éppen ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Vajdus23

2016. január 31.

Ajándékba kaptam ezt a kis kézkrémet, és mostanában máshoz sem nyúlok. Imádok minden kókusz illatú terméket, így ez is az egyik kedvencemmé vált. Bár nem teljesen friss az illata, érzek benne egy enyhe füstösséget(?), de ennek ellenére szeretem. Remekül hidratálja a kezeim, de úgy gondolom, a csontszáraz bőrrel már nem tudna megbirkózni. Csak ezért, és a meghatározhatatlan mellékillatért (talán megpörkölték a kókuszt?:D) adok négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

zsooofizsooofi

2016. január 25.

Engem teljesen meggyőzött, már a másodikat vettem belőle. Jól hidratál, kellemes, nem túl erős illata van, nem túl folyós, és gyorsan beszívódik. Munkahelyi kézkrémnek használom leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

pixie

2016. január 21.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, felkenve gyorsan beszívódik, és hidratált érzést nyújt, de néhány óra múlva ez már a múlté. Az illata sem tetszik túlzottan, nagyon mű. De ezek ellenére elvagyok vele, különben is, ajándék volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

diana94

2016. január 19.

Leárazva vettem, egyből kettőt. Hamar beszívódik, után pedig puha lesz a bőröm, de én nem érzem olyan túlzottan hidratálónak.Úgyhogy télre talán nem a legoptimálisabb választás, de egyébként nem rossz kézkrém. Az illata elég furi, kókuszos..de nem az a sima kókusz hanem mintha kicsit égett lenne..érdekes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

darkbeforestorm

2016. január 14.

hosszú idő óta ez az egyetlen kézkrém amit teljesen elhasználtam. az utóbbi időben mindig volt valami bajom a kézkrémekkel. ennek viszont az illata is finom (nálam ez fontos szempont), hamar beszívódik és jól hidratál. ki fogom próbálni az argánolajas verziót is azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.