Inecto

Ár:   849 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anita1984, Módosítva: 2016. február 25.

Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

A Naturals intenzív hidratáló krém tusfürdő tiszta kókuszolajat tartalmazó gazdag formulája gyengéden tisztítja és hidratálttá teszi bőrét.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

vpverapapp2

2017. február 12.

imádom <3 az illatát is nagyon szeretem. és jól is hidratál :) az inecto az egyik kedvenc márkám ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Barabella

2017. február 12.

Borzalmas!!! Rettentően büdös,romlott szaga van, köze nincs a kókusz illatához, az állaga valami folyós cucc ami kicsit sem habzik, szinte eltűnik, ahogy felkenem. Semmiféle tiszta érzést nem érzek utána. Nagyon drága közben meg semmit nem ér, nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Katmok

2017. január 13.

Nekem az illata nagyon tetszik. Szerintem pont olyan fincsi illata van mint a samponjának és a kondicionálójának :) engem nem szárít sőt szerintem kifejezetten hidratáltabb a bőröm,amióta ezt a tusfürdőt használom.
A csomagolás sajnos tényleg nem praktikus, de én átöntöttem ilyen kis pumpás tégelybe. Ezek után nálam remekül szuperál. Jó lenne a csomagolás gondot megoldani mert nem szeretném mindig átöntögetni, pedig nekem nagyon bevált ez a kis tusfürdő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

senskin

2016. december 30.

Bármire elhasználom, csak fürödni ne kelljen vele. Aki tudja, hogy elfogult vagyok a kókuszillattal szemben, az ezt messze vigye el az orromtól! Borzalmas és szárít is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

kati545

2016. november 13.

Az illatával nincs bajom, megfelelően habzik, könnyen lemosható, de semmi extrát nem nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

rea3

2016. október 10.

Imádom az illatát, jól habzik, nem irritál, könnyű lemosni. Én mindig hablabdát használok minden tusfürdőhöz, így még úgy ahogy elviselem ezt a csomagolást, na de hablabda nélkül megőrülnék ettől a buta kiszereléstől, még egy kezet kéne hozzá növeszteni. No de így is zavaró, a legközelebbi flakont belenyomom majd egy pumpás adagolóba és probléma megoldva. A csomagolás miatt csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 10.

nemethanna196

2016. szeptember 20.

Én az illattal teljes mértékben meg voltam elégedve, friss, üde kókuszillatot éreztem, egyáltalán nem volt az a művies beütése, mint pl. a Fa vagy Balea tusik esetén éreztem.
Nekem az állaga volt kevésbé szimpatikus. Annyira folyós volt, hogy szinte eltűnt a kezemből, alig habzott és nagyon hamar elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

wdorika

2016. szeptember 5.

Finom az illata, szerintem természetes kókusz, nem mű. Igazából krémesebbnek gondoltam a hajbalzsam alapján, de nem is ez az igazi problémám vele, hanem az, hogy tekerős a kupakja, ami nem könnyíti meg a használatot. Egykézzel nem üzemel, csak kettővel, és ahhoz pedig folyós az állaga, hogy ne tekerjük vissza rá azonnal a kupakot, mert kifolyik sajnos. Ezért csak 4 csillag nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

cukorka22

2016. július 10.

Mivel vettem ilyen márkájú és illatú sampont, gondoltam veszek tusfürdőt is. Nagyon megbántam. A szaga borzalmas, mintha romlott lenne. Egyáltalán nem tudom mihez hasonlítani, savanykás, orrfacsaró, szörnyű. Az állagával nincs bajom, a csomagolása viszont nem az igazi. Folyton letekergetni a kupakot, nem éppen praktikus dolog. Ha tervezed, hogy veszel, mindenképpen csavard le a kupakot és nyomj egy kicsit a bőrödre, hogy tudd elviseled-e ezt a szagot. (Egyébként az van ráírva, hogy felbontás után 24 hónapig jó. o.O Az is lehet, hogy tényleg lejárt xD )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

guppi666

2016. április 3.

Vagy én vettem rosszat (romlottat) vagy nem tudom, de köze nincs a kókusz illathoz. Tejeskávé, tejkaramella vagy valami hasonló illata van, ami nem igazán tetszik, és az állaga is hasonló (híg, inkább nem is írom le mihez hasonlít). nem érzem tisztának magam utána. Írták előttem hogy praktikus a csomagolása???? Hülyét kapok a tekerős kupaktól, a pattintós praktikus, ez nekem nem! A híg állag és rossz csomagolás miatt gyorsan fogy! Jó a design, szép csomagolás, nem tesztel állatokon (ezért vettem meg!), de túl van ez árazva egy kicsit. Kipróbáltam, nagyon nem jött be, nem veszem újra. És a márka többi tagjára ezek után nem is vagyok kíváncsi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.