Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: martanarno, Módosítva: 2018. november 13.

Kategória:   Hajápolók

A Pure Coconut intenzív hidratáló hajkondicionáló tiszta kókuszolajat tartalmazó speciális formulája lággyá, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé teszi a hajat.

• Segít megtartani a haj hidratáltságát.
  • Puhítja és egyenesíti a göndör hajat.
  • Növeli a haj fényét és rugalmasságát.
  • Parabénmentes.
  • Magas antioxidáns tartalmú.
  • 100% természetes kókuszolajat tartalmaz.

farkaskitcso

2015. október 27.

Én szeretem, engem megnyert. Imádom a kókuszos termékeket, ez pedig kiváltképp elnyerte a tetszésemet, mivel az illata nem mű, nem tömény, mégis tartós. A hajamat puhává és könnyen fésülhetővé teszi, már egy perc után is, de ha van időm és lehetőségem tovább is rajta hagyom, olyankor mintha még jobban kifejtené a hatását.
Egyetlen dolog, ami nem tetszik benne és ami miatt egy csillagot levontam az a csomagolás. Vizes kézzel végképp, de még szárazzal is nehézkes a balzsam kinyomása a dobozból, ami természetesen nem nagy probléma, de engem valamiért mégis zavar. .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 27.

Ginus

2015. október 6.

Páromtól kaptam mikulásra és hát el is varázsolt vele... imádom a sampont és a balzsamot is! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

WednesdayAddams

2015. október 6.

Múltkor láttam meg a DM-ben, és a cuki csomagolása és kókuszos mivolta rögtön felkeltette az érdeklődésemet. Engem az ilyen cuki kinézettel, szöveggel kilóra meg lehet venni, főleg, ha kókuszolajos termékről beszélünk. Tudniillik a kókuszolaj az egyetlen, aminek a részecskéi valóban bejutnak a hajba és belülről táplálják azt, nem pedig csak a felszínt.
Az összetevői szépek, úgyhogy bár ezer éve nem használok balzsamot, csakis pakolást, de megvettem, ugyanis egy ideje az imádott Lattémat szeretném leváltani valami kellemesebb összetevős dologra.
Egészen bevált ez a balzsam, a hajam puha lett tőle, és nem nehezítette el, nem zsírosította. A kifésülhetősége nem pont olyan volt, mint a Latte után, de egyáltalán nem volt vészes. Összességében ez a balzsam nálam 4 pont, de kap egy pluszpontot az illatára, ami isteni mókuszos (marcipános-kókuszos). :D
Most megvettem a pakolás változatát is, kíváncsi leszek az mit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

Most megvettem a pakolás változatát is, kíváncsi leszek az mit tud.

dina0611

2015. augusztus 26.

Csak a balzsamot használtam más samponokkal együtt, de nekem maga a tökély. Megteszi azt, ami egy balzsamnak a feladata. Ápol, selymes, könnyen kezelhető, puha lesz a hajam. Jó az illata, parabénmentes, kiadós! Próbáltam több másikat is kíváncsiságból, de a nyomába sem érnek. Most veszem újra kb. 1 év után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Lulu93

2015. augusztus 19.

Nem igazán vált be, az illata nagyon jó, de kb semmit sem használt a hajamnak. ( persze a szokásos, kicsit puhább, kicsit kezelhetőbb, de semmi extra)
Nem tudom, hogy az pozitívum-e, hogy nem lett se zsíros, se száraz se fényesebb a hajam...
Semmivel sem tud többet, mint a szokásos 1000 Ft alatti balzsamok......

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Semmivel sem tud többet, mint a szokásos 1000 Ft alatti balzsamok......

kis.anett1992

2015. augusztus 18.

Kaptam...de nem kedvelem, ahogyan a sampont sem!
A hajam szokatlanul szárazzá és kezelhetetlenné vált töle... :(
Hatalmas csalódás, a kézkrémröl alkotott véleményemmel szöges ellentétben sajnos :(
Csak az illata miatt kap 2 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Kaptam...de nem kedvelem, ahogyan a sampont sem!
A hajam szokatlanul szárazzá és kezelhetetlenné vált töle... :(
Csak az illata miatt kap 2 csillagot!

Kitti98

2015. augusztus 13.

Sajnos nem vált be nekem.Samponjával együtt használtam.Hajam száraz lett és bekorpásodott tőle a fejbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

fairynorah

2015. augusztus 12.

Le volt árazva a DM-ben, soha nem hallottam még előtte róla, de a hatalmas kiszerelés, meg a csomagolás (na meg persze a kókuszos mivolta) meggyőzött, hogy jön velem haza és kész (még akkor is ha már hónapok óta nem használok balzsamot, "csak" minden hajmosás után 1 órás pakolást...)
Isteni illata van, és egyből puha és sima a haj tőle vizesen. Annyira meggyőző volt a hajam állapota vizesen,hogy gondoltam kihagyom a szokásos kis pakolásomat...hát...egy nap 3x kentem be olajjal a hajam,mert száraznak érződött...Ez nem jelenti azt,hogy egy normál ápolást igénylő hajnak nem lenne elég, csak azt,hogy az én sötétbarnából szőkére szivatott hajamnak édeskevés...Jóindulatú 4-es,mert szépek az összetevői, csudajó az illata, és valamiért úgy érzem, hogy egy átlagos hajnak tökéletes lehet :D meg hát 500 ft-ért vettem, az sem elhanyagolható.
Ja igen, az én hajam gyűrűgöndör,de nem lett simább tőle (nem is értem miért kéne annak lennie)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

weird

2015. július 30.

Kicsit többet vártam tőle, isteni az illata és nem rossz a hatása, de valahogy még se az a wow hatás, lehet csak az én vasalt, festett hajam igényel több ápolást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Winger

2015. július 17.

Konkrétan sárgulok az irigységtől, hogy ennyi embernek bejött ez a balzsam.. Számomra teljes pénzkidobás volt. Nem is tudom, hogy utoljára mikor fogtam ennyire mellé hajbalzsammal. Az én szőkített hajammal semmit nem csinált. Ugyanolyan száraz volt a hajam már száradás után, mintha elfelejtettem volna balzsamot használni. Száraz, szőkített hajra nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2