Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: martanarno, Módosítva: 2018. november 13.

Kategória:   Hajápolók

A Pure Coconut intenzív hidratáló hajkondicionáló tiszta kókuszolajat tartalmazó speciális formulája lággyá, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé teszi a hajat.

• Segít megtartani a haj hidratáltságát.
  • Puhítja és egyenesíti a göndör hajat.
  • Növeli a haj fényét és rugalmasságát.
  • Parabénmentes.
  • Magas antioxidáns tartalmú.
  • 100% természetes kókuszolajat tartalmaz.

szandi08

2015. július 4.

Imádom! Nagyon szép lesz tőle a hajam és könnyen kifésülhető, de a töredezett hajvégeken is sokat segített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Adnilem

2015. június 16.

Update 2: Az első sampon-balzsam páros amit elvisel a hajam hosszú távon. Több, mint fél éve használom. A fejbőröm szépen rendbejött (a hajfestés néha kicsit megviseli), nincsenek gubancok, nem száraz a hajam. Nagyon szeretem! Sok-sok csillag! :)

Update: továbbra is töretlen a szerelem. :) Egyszer-kétszer próbából másik balzsamot használtam, hát ég és föld a különbség. Festett vörös hajam van, ami ettől csillogó, élettel teli, könnyen kifésülhető. Nagyon megszerettem. Kap még egy csillagot! <3

Megvettem a sampont és a balzsamot csomagban. Eddig kétszer használtam. A balzsam elég híg, de ettől függetlenül selymes, fényes és NAGYON könnyen kifésülhető tőle a hajam. Soha nem volt még ilyen, pedig mindenféle kifésülős cuccokat használtam régen. Meg is lepődtem. A hajam töredezését, szálkásodását nem tapasztaltam. Eddig elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

tami99

2015. június 15.

Nem rossz balzsam, de nem is a legjobb. Eleinte pár használat után láttam változást a hajamon, majd utána szinte semmit.. Az illata egy idő után kellemetlenné vált számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Realgirl

2015. május 28.

Nagyon jó balzsam,könnyen kifésülhető,puha, jó illatú a hajam a használata után, az ára is jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 28.

szViki095

2015. május 10.

A samponja nem igazán vált be, de ezt a balzsamot nagyon szeretem! Érdekes, mert a sima kókuszolajnak magában semmi hatása nincs a hajamra, de ez láthatóan sokat segített a száraz, szalmaszerű hajamon. Hosszú hajam van, így külön jó pont, hogy nagyobb kiszerelésben van, és jó áron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

Alizka

2015. május 3.

Bár meg voltam elégedve a korábbi balzsamommal, ez mégis felkeltette az érdeklődésemet. Jó kis terméknek tűnt. Azt hiszem, a samponjáról olvastam jót, és gondoltam, hogy ez sem lehet rossz. Sokáig hezitáltam, hogy megvegyem-e, ugyanis elég nagy kiszerelés a kísérletezéshez, szerintem. Ha nem jönne be, mégis mit lehet kezdeni vele? Na meg az ára sem épp baráti, ha csak egyszer-kétszer használunk belőle. Viszont megéri, ha el tudjuk használni az egészet.
Igazából többet vártam tőle, de egyáltalán nem rossz balzsam ez! :) Kicsit nehezen fésülhető tőle a hajam, kuszálódik, viszont puha és fényes. Az illata is jó, bár erős, így jó, hogy csak addig lehet igazán érezni, amíg le nem mosom, és hajat nem szárítok. Egyébként nem igazi kókusz illat... engem ez a füstre emlékeztet, amit diszkókban meg körhintáknál használtak régebben (vagy talán még most is használnak), és akkor se tudtam eldönteni, hogy vanília, vagy kókusz, vagy mi ez? :) Van egy süti is, aminek hasonló illata van, de abban sincs kókusz... :)
Update: Felpontozom, mert már sokat elhasználtam belőle, és eddig ez a legjobb, szépen karban tartja a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 3.

kcseni

2015. április 25.

Ez a balzsam úgy jó, ahogy van. Táplálja a hajat és puhává varázsolja, ráadásul számomra kellemes az illata. Nem utolsó sorban az ára is kedvező. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

silvike

2015. március 25.

Termeszetes szoke vagyok, eleg hosszu a hajam (73 cm), es emiatt hajlamos a kiszaradasra. Eleg sok balzsammal probalkoztam mar, de egyik se volt az igazi, viszont ezzel nagyon elegedett vagyok vegre!
Egy hete vettem a DM-ben, ketszer hasznaltam azota. Nekem bevalt, puhava es fenyesse tette a hajam, sokkal egeszsegesebbnek tunik a frizkom, miota hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

haloittbarbi

2015. február 5.

Nem rossz, de volt már ennél sokkal jobb balzsamom is.
A samponjával együtt jó, de én kicsit nehezen fésülöm ki a hajamat ha ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Nem rossz, de volt már ennél sokkal jobb balzsamom is.

paranoidcat

2015. január 29.

Az én hajam viszonylag egészséges, a balzsam inkább a kócmentesítéshez kell, és ahhoz ez tökéletes. Puha lett a hajam, könnyen fésülhető, és ezt szilikon nélkül. Szerintem nagyon jó, és a mennyiségét tekintve nagyon megéri.

Most olvasom, hogy elvileg egyenesíti a göndör hajat...hát, nem mondanám :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

Most olvasom, hogy elvileg egyenesíti a göndör hajat...hát, nem mondanám :D

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2