Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: martanarno, Módosítva: 2018. november 13.

Kategória:   Hajápolók

A Pure Coconut intenzív hidratáló hajkondicionáló tiszta kókuszolajat tartalmazó speciális formulája lággyá, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé teszi a hajat.

• Segít megtartani a haj hidratáltságát.
  • Puhítja és egyenesíti a göndör hajat.
  • Növeli a haj fényét és rugalmasságát.
  • Parabénmentes.
  • Magas antioxidáns tartalmú.
  • 100% természetes kókuszolajat tartalmaz.

Schmetterling

2015. január 11.

Az illata és àllaga pocsék, a hatàsa àtlagos. Semmi extra, a gliss kur ezerszer jobb termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 11.

Pingvinke2000

2015. január 11.

Használtam, elfogyott egy flakonnal, de nem vettem észre nagy változást a hajamon. Kicsit puhább lett, könnyebb volt kifésülni. ugyanezt más termékkel is el lehet érni. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

pronto

2014. december 23.

Szerintem ez egy szuper balzsam, magasan kiemelkedik a szilikon mentes mezőnyből! Valóban kicsit híg, de ezek mind ilyenek. Öblítés után is nagyon selymes, könnyen kifésülhető lesz a hajam, szárítás után puha, az illata is nagyon jó, mindent teljesít, amit egy balzsamtól elvárok! Biztosan újra veszem, sőt a samponját is meg fogom próbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 23.

Malachite

2014. december 19.

Elhasználtam egy egész flakonnal. Nagyon hosszú, nagyon dús, nem száraz/nem töredező hajam van, amire bőségesen kentem belőle, és hagytam egy jó 10 percig hatni, mielőtt lemostam. Már első használat után éreztem hogy nem hidratál eléggé, három használat után pedig sprőd, száraz hajvégeket eredményezett, az egész hajam veszített a fényéből. Alig vártam hogy elfogyjon, és ehhez a teljesítményhez képest bizony drága volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

pindurpandi

2014. szeptember 9.

Kb. 1 hónapja vásároltam Máltán a balzsamot és a hajsprayt.Rettegtem,hogy mi lesz velem , ha elfogy és itthon nem lehet kapni,annyira bevált,már első használatkor meggyőzött. Fructis goodbye damage sampont használok mellette és 10éve festem a hajam szőkére.Nagyon kíváncsi vagyok a samponjára és a hajpakolásra is,biztosan ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

marta.kisasszony

2014. augusztus 17.

Osszessegeben 3 *-ot er, mert mar a kinyomasnal erzodik, hogy inkabb vizes, mint kremes allagu, ezert tobbet kell belole hasznalni, masreszt a vegeredmenyen is meglatszik, mert kb. egy napig kepes a rakoncatlan tincseket puhava tenni, masnapra mar megint tiszta koc a fejem es Gliss Kur spray-el tudom csak rendbehozni. Ar-ertek aranyban tehat nem a legjobb, de a kokuszillat legalabb hajszaritas utan is erzodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

kovacsrekaa

2014. augusztus 11.

Sampon kellett a dm-bol, de 25%-os kedvezmeny volt munden hajapolora, így ezt is be dobtam a kosaramba. Itthon olvastam el a véleményeket, akkor nagyon szomorú lettem hogy valami használhatatlan terméket vettem. Túl vagyok a sokadik hasznalaton, az illatát szeretem, hajam puha tőle. Nekem nagyon bevalt, 999-ert 500 ml balzsam meg olcsó is. Az en hajam hátközépig érő, göndör, festett barna. Hajto zsiros hajveg száraz.
Ha elfogy, nem veszem újra, mert nincs meg a szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Ha elfogy, nem veszem újra, mert nincs meg a szerelem.

azure84

2014. június 9.

Kb 3-4 hónapja vettem, de nem nagyon használtam. Pár hete elfogyott a kedvenc balzsamom és elkezdtem használni. Az illata műkókusz, de szerencsére száradás után nem érződik, de...... ami a legszörnyűbb, hogy a frissen vágott (kb 2hete) hajvégem már is sprőd és töredezik!!!! Ha kétszer vasaltam a hajam azóta, akkor sokat mondok, úh biztos ez a ludas. Kukába vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 9.

t.eszter004

2014. május 21.

Sok van a flakonban, nagyon tetszik az illata is, nekem kifejezetten kókuszos, de találhatok ennél jobbat is szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 21.

edinalazar

2014. május 18.

Nagyon kellemes, könnyű balzsam, bár az állaga valamivel folyósabb a versenytársaiénál, ezért csak nagyon alaposan kifacsart hajra érdemes kenni, mert vizesebb hajról szabályosan lecsúszik.
Minden nap mosom a hajam és heti egy kivétellel ezt a balzsamot használom utána. Puha lesz tőle a hajam és könnyen kifésülhető, de nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2