Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: martanarno, Módosítva: 2018. november 13.

Kategória:   Hajápolók

A Pure Coconut intenzív hidratáló hajkondicionáló tiszta kókuszolajat tartalmazó speciális formulája lággyá, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé teszi a hajat.

• Segít megtartani a haj hidratáltságát.
  • Puhítja és egyenesíti a göndör hajat.
  • Növeli a haj fényét és rugalmasságát.
  • Parabénmentes.
  • Magas antioxidáns tartalmú.
  • 100% természetes kókuszolajat tartalmaz.

Fodri

2014. március 27.

Nem egy csodaszer, viszont rossznak sem mondanám. Kellemes az illata - ami hosszú ideig megmarad, de nem tolakodó -, használata után puha lesz a haj és egy flakon sokáig elég. Ezek ellenére nem fogom újravenni, léteznek nála sokoldalúbb, effektívebb termékek, olcsóbban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Senoritaa

2013. december 29.

Ez es a samponja plusz a kokuszolaja amit pakolaskent vettem a hajamra egyenlo a 0-val.Mikor a pakolast feltettem egyszeruen rakemenykedet a hajam es meg a hajszarito se segitet hogy felolvadjon.....a samponja meg ahogy rakerult a hajamra beismutatkozott!!!!!! Mint ha vas lenne a hajam helyen olyan kemeny volt......szo szerint remalom......es utana meg hittem hogy aaa felteszem ezt a kukaba valo balzsamot jo lesz....jaaaa jo volt 15 cm minusz lett a hajambol........egyszeruen ha csak meglatom a boltba csak is kopni tudok mert rosszul vagyom ettol a markatol!!!!!!!!!!!!!! Jah es mielott azt hiszitek hogy hulye vagyok es a hajambol azert tort le 15 cm mert alapbol elvolt torve hat nem!!!!!!!!! Fodrasz utan vettem meg ezt es a rokonait a hajam frissen volt vagva!!!!!!!!! Szoval nem hiszem el hogy 4 ora alatt 15 cm-es tores keletkezett a hajamon!!!!!!!!!! Egyszeruen leirni nemtudom milyen ideges vagyok erre a termek csaladra pedig 4 honapja tortent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Es sajnos meg azt az 1 csillagot is saj alom ettol a sza*tol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

uaim

2013. december 21.

az illata isteni, szerintem kellemes kis balzsam, extra száraz hajon rajta kell hagyni elég sokáig gondolom én nem hagyom túl sokáig mert nem szeretem ha nagyon nyákos a hajam, de eléggé szép lesz tőle, jó minőségű termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 21.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2