Best of Beauty 2019

Inecto

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mackólány, Módosítva: 2013. december 20.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Természetes megoldás száraz, festett, igénybevett hajra.

A tiszta kókuszolajat tartalmazó kondícionáló spray táplálja és kisimítja a hajat, ugyanakkor megvédi a hajszárító és hajformázó okozta károsodástól.

lucintaa

2014. december 12.

Imádom a kókusz illatot, a vanília mellett ez a másik, amiért megveszek!! Mikor rátaláltam erre a spray-re, rögtön tudtam, hogy kell. Amúgy is akartam venni egy hővédő hajspray-t, hát, megtaláltam, és mellé még ez a finom, teljesen tiszta kókusz illat... Nem volt kérdés, hogy a kosaramban landoljon. :)
Szerencsére, a hatása is nagyon kedvező, szóval nemcsak "dísznek" vettem a fürdőszobába. Az illata nem tartós, hamar elillan, de finom, puha tapintásúvá teszi a hajat. Könnyen ki is tudtam fésülni, ami nagy szó, mert szeret gubancolódni.
Nagyon, nagyon szeretem!! Mindent visz, és mindent tud, amit elvárok egy hajspray-től. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

Gwen

2014. november 15.

Ez nekem nagyon nagy csalódás volt. Olyan szinten megkeményíti a hajam, mint ha valami disznószőr lenne a fejemen utána :P Utálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 15.

songbird

2014. február 3.

Az illata nagyon finom, és könnyen kifésülhető, szép fényes lesz tőle a hajam, de sajnos hamarabb is zsírosodik. Összességében egy gyenge 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

princess94

2013. december 26.

Ma használtam először és nagyon tetszik! A hajam puha és illatos lett, nekem 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Mila85

2013. december 25.

Teljesen be vagyok most pörögve a hővédőkre. Ezt a terméket, még Angliában néztem ki, de az összetevőktől nem voltam elájulva, viszont itthon a nagy karácsonyi bevásárlásban valahogy becsúszott. Finom édeskés illata van, kókuszt én nem érzek rajta, az édes illata se erős, és az én hajamban nagyon kicsit marad meg, ami nem gond, a frieda pakolásom elnyom mindent. Az eddig próbált hővédőkhöz képest tutira vezet, mert nem lesz kócos akadozós a hajam tőlem. Örömmel fújkálom, bár a spriccolója nem az igazi, nem porlasztja jól szét a a fehér folyadékot, egy pontba lő ki, úgyhogy tenyérbe szoktam spirccolni, és gy viszem a hajamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Mackólány

2013. december 14.

Nagyon jó kókusz illata van amit imádok, és ha befújom vele a hajam, nagyon jó puha lesz tőle, használom a samponjával és a hajbalzsam/hajpakolásával együtt, kellemes tapintású, illatos lesz a hajam, nekem alapból gyorsan zsírosodik, és ez nem nehezíti el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Hidratálók: Dimethiconol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.