Neutrogena

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1424 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2011. január 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1424 Ft

Ár: 1424 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Gina19

2019. szeptember 16.

A sarki szedres változatot használom, de az most sajna nem volt a Tescoban, úgyhogy a jó vélemények miatt erre esett a választásom. Az összetevõlista nem stimmel azzal, ami ide lett feltöltve, szerencsére nincs benne parabén, de sajna sheavaj se. Alapvetõen nem vagyok elragadtatva az összetevõktõl. Az illata sem jön be annyira mint a másiknak, illetve egy kicsit jobban ragad. Azért elhasználgatom, a hidratáló hatása úgy érzem nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

KamiNagy

2019. augusztus 30.

Felváltva használom egy drogériás testápolóval, mivel nagyon száraz a bőröm és a lábszáramon ekcémás foltok is vannak. A bőrgyógyászom szerint az egyik legjobb a nem drogériás krémek közül. Szeretem, tusolás után megnyugszik tőle a húzódó bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2019. május 11.

Nem az itteni vélemények alapján vettem meg (ritka esetek egyike, mivel szinte mindent lecsekkolok itt, mielőtt pénzt adok érte), szimplán csak gyorsan kellett egy testápoló a brutál száraz könyök-boka-térd trióra. Ez arra nem jó (ha valakit érdekel, jelenleg az atrix tubusos intensive kamillás cuccot használom, ez tényleg segít, de a legjobb a body shopos testvaj), és elég csalódott is voltam, mert nem értettem, hogy egy Neutrogena testápoló, ami direkt száraz bőrre van, miért nem végzi a dolgát.
Aztán, mivel terméket csak végső esetben dobok ki, elkezdtem elhasználni. Nálunk eléggé fura (hogy szépen mondjam) a csapvíz, és fürdés után iszonyat irritált a bőröm, de ez lenyugtatja, és nem zavar az egész testemen, pedig a többi testápolót nem bírom elviselni.
Röplabdázok, így állandó a "parketta megint felégetett" szófordulat nálam megfelelő védőfelszereléssel is, ezekre a sebekre estére kenek egy kicsit a testápolóból, és tök szépen gyógyulnak.
Összességében csak arra nem jó, amire vettem, ár-érték arányában jó, de egyaltalán nem csodaszer (nekem legalábbis).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 11.

Eperke17

2019. április 12.

Szeretem az illatát, nagyon hamar beszívódik, könnyed állagú, nem sokat használok belőle, ezért nekem sokáig elég, teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Dicci

2019. március 4.

Tesómtól néha lopok, tényleg elég jól teszi a dolgát, szóval bátran javaslom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Tesómtól néha lopok, tényleg elég jól teszi a dolgát, szóval bátran javaslom :)

Bernadett4

2019. február 7.

Szuper testápoló :) volt egy folt a lábamon, ami érintésre extra száraznak tűnt, ennek "kezelése" miatt vásároltam meg. Már első használat után javított a helyzeten és hamar helyrehozta. Nagyon puha lesz a bőr tőle és amit még szeretek benne, hogy ha este bekenem (nagyobb felületen), másnap is érzem a puhaságot. Hozzá amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

ficeglobog

2019. február 3.

Kísérleteztem a testápolókkal, mert nagyon száraz a bőröm. Ez számomra az egyik legjobb. Lusta vagyok, de már 1 kenés után is szebb a bőröm. Pár alkalom után kifejezetten javul a bőrképem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

annavero

2019. január 14.

Nagyon szeretem. Először a "kistestvérét" vettem meg, a kézkrémet. Mivel hamar elfogyott, ezért a nagy kiszerelést vásároltam legutóbb. Ami nem csak kézre szuper, hanem testápolóként is funkcionál. Szerintem verhetetlen, 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

NikolettaV

2019. január 4.

A legjobb, amit valaha használtam! Néhány évvel ezelőtt annyira száraz volt a szám körül télen, hogy semmi sem segített rajta, pedig mindent kipróbáltam. Megláttam a dm-ben ezt a testápolót, láttam, hogy nagyon száraz bőrre való, gondoltam egy próbát megér. Pár nap alatt eltüntette a szárazságot a szám körül! Mivel egyébként nem használok testápolót, így azt elajándékoztam, de a napokban újravettem, hiszen borzasztóan száraz volt a kezem, szét is repedezett. Két nap alatt ismét megmentett ez a krém, újra a régi a kezem! Abszolút 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

lilla28

2018. október 24.

A legszárazabb bőrrel is felveszi aharcot, imádom. Leginkább az őszi-téli időszakban ajánlanám. Illata is megnyert nem erős, kiadós kiszerelés többször újravettem .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.