Intimissimi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Intimissimi üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, az összetevőket feltöltötte: Evie, Módosítva: 2014. december 10.

Lelőhely:   Intimissimi üzletek

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Evie

2014. december 3.

A Guerlain La petitemre hasonlít, de nem csak kinézetben, hanem az illathatásban is. Isteni finom púderes, ám nőies illat, késő 20-asoknak való. Engem igencsak meglepett, nem számítottam rá, hogy ennyire tetszeni fog.

Ma 4x mosogattam, dolgoztam, hidegben jártam, nagyon melegben, kézfertőtlenítőztem vagy 10x, és még mindig intenzíven érzem a csuklómon, holott csak egyet pöttyintettem rá.
Szeretni fogom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Szeretni fogom!

vanillacaramella.sweet

2014. november 13.

Nekem nagyon tetszik! :))) Nőies, nem mindennapi! Először egy finom rúzsillat is erződik, majd puhul, és púderes, orchideás, krémes vanília rajtam. Nagyon fincsi! ;)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 13.

monika1966

2014. november 13.

Nekem nagyon tetszik ez az illat . Puha , meleg , nőies. Tartós is , reggel fújtam magamra és még este is érezni :)
Sajnos nem illik hozzám , feltettem az eladó termékeim közé :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 13.

Sajnos nem illik hozzám , feltettem az eladó termékeim közé :(

galagonyanya

2014. augusztus 22.

A mai White Aoud-os sokk után valami vigasztalóra vágytam, így tértem be a helyi Intimissimi-be, ahol kettőt is fújtam a csuklómra belőle. Nem kaptam vigasztalást:( először is, alig éreztem belőle valamit. Aztán amikor azonosítottam az illatot, úgy döntöttem, köszönöm ennyi elég is volt. Lehet, hogy az első pillanatokban édeskés, nem tudom; egy szúrós-fás-pézsmás illat maradt meg a bőrömön, nem különösebben érzéki, inkább egy kissé fáradt, kiégett, dekadens nő jutott róla eszembe. A márka három üdvöskéje közül ez számomra vállalhatatlan; a Romantica egy rózsás illatocska, magasan az Innocente viszi a pálmát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

2014. április 23.

Ez bizony csillagos ötös. :) Az Intimissimiben most ajándék 15000 Ft értékű vásárlás felett. rosa.love tökéletesen leírta, milyen ez az kölni. Annyit tennék csak hozzá, hogy engem némelyest Armani Emporio She illatára emlékeztet. Örülök neki, Isteni:)

rosa.love

2013. december 29.

Elvileg lótusz, orchidea,ámbra, vanília, mirtusz illatjegyekből tevődik össze. Krémes, mély illat, de nem az a nehéz fajta. A Narciso Rodriguez EDP-re emékeztet kissé, de annál jóval könnyedebb. Kislányoknak túl nőies, érett hölgyeknek túl kislányos...szerintem pont a huszas éveik közepén-végén lévő nőknek lett kitalálva. Aki például én is vagyok, szóval nagyon örülök neki.:) 11ezer ft.-ba kerül,ezért az árért kapunk 50ml nagyon kellemes parfümöt egy ízléses, Guerlain la petite robe noirra hajazó üvegben. Mi ez, ha nem 5 csillag?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 29.

bellehercegno

2013. november 7.

A 3 Intimissimi parfüm közül egyedül ez nyerte el a tetszésemet.A másik kettő nekem meglehetősen átlagos,de a Sensuale nagyon különleges és sexy illat.Édes és füstös,de nem nehéz.Igazi hálószoba illat ;) Próbáljátok ki,érdemes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 7.

Biankaa

2013. augusztus 6.

Én kellemeset csalódtam ebben a parfümben ,mert amikor megvettem kicsit féltem hogy majd nem lesz valami tartós az illata hiszen mégiscsak egy fehérnemű márkáról van szó ami valjuk be nem a parfümkészítésre szakosodott. De miután reggel befújtam magam és még délután is mindenki kérdezgette hogy mi ez a jó illat nem bántam meg hogy megvettem. Az illata nagyon finom édeskés,az üveg pedighát szerintem magáért beszél. :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Isoeugenol, Limonene

Részletesebb információ a smartskincare-en.