IsaDora

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 2000 , Eladó: arimer
Állapot: Egyszer probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel 11. Vagy 1.keruletben
Ár: 2000 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés, posta is megoldható (+pk.)

ylexe

2015. június 8.

A LAKK! Imádom, szeretem, kell még más szín is!!! Könnyen terül, pont megfelelő mennyiséget visz fel, tökéletesen fed egy rétegben is, és még gyorsan is szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

rosa.love

2014. július 16.

Oh, én kicsi rémálmom. Kaptam egy ilyet karácsonyra-nagyon világos rózsaszín árnyalat- és soha,de soha nem kötött meg a körmeimen,pedig rengetegszer nekifutottam. A márkába vetett bizalmam már az Isadora szemhéjpúdereinél megborult, ezt csak tovább tetézte a körömlakk. Ja,és minden cuccuk ragad,potyog, de legalább telis-tele van csillámokkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 16.

Vikucka

2014. április 11.

Régóta szemeztem az isadora lakkjaival,mert egy másik helyen már jókat olvastam róla, viszont a 10 eurós ár kicsit eltántoritott. Megmondom őszinén nem szivesen adok ki ennyi pénzt egy lakkra. A boltban volt valami akció, ahol az összes isadora terméket leárazták, igy a választásom a wonder nail család 115-ös számú Water Rose fantázia nevet viselő lakkjára esett. Már most imádom. Ez volt az a rózsaszin,amit kerestem. Imádom a gyöngyházfényű csillogást, nekem a lakkban az az etalon,a matt szineket nem nagyon szeretem. külön plusz pont a széles ecset, amivel tök jól lehet dolgozni.
Most 5pontot adok, de majd megnézem a tartósságát. Most kentem csak ki vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 11.

Most 5pontot adok, de majd megnézem a tartósságát. Most kentem csak ki vele.

lolka75

2014. január 26.

Szerintem felkenve nem olyan szépek a színeik, mint az üvegben. Egy türkizkék és egy lila árnyalatot próbáltam eddig. Tartok tőle, hogy újabb próbálkozás nem lesz, mert nagyon gyorsan koptak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

laguna

2013. október 15.

kicsit körömlakk mániás vagyok, van vagy 40-50 darab, és ennek tuti hogy több, mint a fele ilyen isadorás. az állaguk változó, és van, amelyik annyira nem jön be, mert nehezen kenhető - pl bananas! meg talán a dolce vita -, de a legtöbbet imádom, és két rétegben elég tartós is, kb 5 nap. az ecset pedig a legjobb körömlakkecset, amit valaha használtam, minimális hibával tudok festeni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

meaviolet

2013. szeptember 25.

A Color Chock kollekció Purple Reign-ja abszolút elvarázsolt. 1 rétegben fed, csodás a színe, fényes - azonban hamar kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

k.boglarka

2013. augusztus 25.

Hot hibiscus nevű árnyalattal rendelkezem, nagyon szép színe van, gyorsan szárad tartóssága ugyanolyan mint olcsóbb társaié. Az ára és tartóssága miatt nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Andika5

2013. július 20.

Kb. 1 hete bementem a Douglasba és teljesen beleszerettem az Aloha elnevezésű színbe. Egyszerűen gyönyörű :). Meg is vettem és azonnal ki is próbáltam. 4-5 napot simán kibír. Még sosem volt ilyen tartós körömlakkom, úgyhogy még beszerzek belőle pár színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

svenimeni

2013. július 5.

Nagyon szeretem, nem tudok rá semmi rosszat mondani, de vannak olcsóbbak amik ugyanilyen jók, bár az igaz, hogy a színek különlegesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

urbanD22

2013. július 1.

A legjobb körömlakk amit eddig valaha próbáltam. Kb. egy hétig bírja nálam, ami nagy szó, én a széles ecsetet is szeretem mert könnyű vele dolgozni, nagyon szépek a színek, választék is van belőlük. Színtől függően valamelyiknél elég egy rétegben is felkenni, csak ajánlani tudom. Egyetlen dolog viszont van amit nem szeretek benne, hogy hamar besűrűsödik, bár nem mindegyiknél történt meg. De az 5 pont jár neki mindenképp

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol