IsaDora

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 2000 , Eladó: arimer
Állapot: Egyszer probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel 11. Vagy 1.keruletben
Ár: 2000 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés, posta is megoldható (+pk.)

L.A.Izabella

2013. június 14.

Na ez KÖRÖMLAKK!!! Gyönyörű szín választéka miatt figyeltem fel rá, és vettem is rögtön 3 db-ot. Mondjuk az ára elég húzós (2.290 Ft), és ráadásul csak 6ml! Nem baj, gondoltam ennyit megérdemlek. A legjobb lakk, amivel valaha találkoztam. Simán kibír 3-4 napot házimunka mellett. Aztán gondoltam egyet és kicsit továbbfejlesztettem a használatát. Száradás után egy réteg fényzselét viszek föl rá. UV lámpa alatt megköttetem, és olyan, mintha zselés körmöm lenne. Nem repedezik be és nem pattog le. Az ecsete szuper és tényleg villámgyorsan megszárad.

Update: Továbbra is nagyon tetszik ez a lakk. Hetente kétszer szoktam újrakenni, mert hamar megunok egy színt viselni sokáig. Hát igen, a kiszerelés valóban kicsi, de legalább elhasználom, mielőtt beszáradna.

Update II: Ne haragudjatok, de le kell vegyek egy csillagot, mert kipróbátam az OPI körömlakkját.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 14.

kbeata87

2013. június 4.

Nagyon jó körömlakk! Az ára picit magasabb, de megéri! Könnyen lehet vele dolgozni, szuper az ecset, jól terül a lakk, szépen fed. Egy hétig garantáltan nincs gond a manikűrömmel, mert szuper tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

emagdi

2013. április 3.

Nagyon szépen lehet dolgozni a széles ecsettel. Jó a lakk állaga, nem csíkoz, erősen fed. A színei is szépek (bár ez szubjektív:)). Gyorsan szárad, viszonylag tartós is. Azért fedőlakk mindenképp kell rá, mert különben hamar megkopik a fénye. Van olyan lakkom ami már másfél éve megvan tőlük, és nem sűrűsödött be (olvasom itt a korábbi hozzászólásokban, hogy volt, aki erre panaszkodott).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 3.

Ksari

2013. április 2.

2 színem van (Macchiato, Ancient Ruby). Egyelőre még csak a 2. próbáltam ki, azzal tökéletesen elégedett vagyok :) A színét nem tudnám pontosan meghatározni, bizonyos szögből padlizsán lila, máshonnan vörös, vagy fekete. De a lényeg, hogy gyönyörű :) Nagyon könnyű volt vele lakkozni, tetszik az ecsete. Gyorsan szárad, szép fényes. Tartósnak is tűnik. Remélem a másik is ilyen szuper, megelőlegezem az 5 csillagot.
A másik is tökéletes, fedőlakk nélkül is szuper tartós (sajnos pont elfogyott, így kénytelen voltam kipróbálni így), a színe pedig ennek is csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

timity

2013. március 10.

617-es dolce vita pink színű lakkom van. Először,amikor megláttam, hatalmas öröm fogott el, mert ez a szín valami csodaszép! Igazi vad, feltűnő pink , melyet nagyon könnyű felkenni. Szokatlan volt első használatnál a lapított, a többi márkánál szélesebb ecset. Igazából, ezzel elég egyszer áthúzni a körmöt, mert egy rétegben is szépen fed. 3 napig tökéletesen bírja, de azután a szabadszélnél megpattan, és úgy már elég igénytelennek tűnik. Valamiért másik márka alaplakkjára nem jó kenni, mert úgy csíkos lesz. És az átlátszó fedőt sem szereti. Tehát nem lehet tartósabbá tenni. Semmi ápoló hatást nem vettem észre. Nem tetszik, hogy igazán hamar beszárad, és az amúgy is sűrű állagú lakk, valahogy még jobban csíkozódik. Folyamatosan hígítani pedig nem a leghálásabb dolog, főleg egy ilyen drága lakk esetén!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

oroszdetti

2013. február 24.

Megszállott körömlakk gyűjtő vagyok, eddig ez az egyetlen márka, ami nálam elfogyott és újra kellett venni a kedvenc színemben. Minden barátnőmnek ajánlottam, könnyű használni, széles ecset, egy rétegben is tökéletes fedés, gyönyörű színek, minden szezonban újdonságok. Már vagy 20 félét begyűjtöttem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

Kaha91

2013. február 13.

634 nude skin árnyalat tulajdonosa vagyok!
Pozitívum: könnyű vele dolgozni, lapított ecset, tartós, szép szín, megfelelő fedés, gyorsan szárad.
Negatívum: nem egy olcsó lakk, és ahhoz képest igen kevés lakk lapul az üvegcsében!
Gyönyörű árnyalatokban szerezhető be, ha nem lenne limit a pénztárcámon több Isadora lakk boldog tulajdonosa lennék!
Ma

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

634 nude skin árnyalat tulajdonosa vagyok!
Ma

Vica75

2013. január 28.

Én sem lettem a márka elkötelezettje. Nagyon hamar sűrűsödik, max. egy szezont bír ki a lakk az üvegében. Amúgy lassan szárad, viszont hamar kopik. Drága és kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 28.

csillabo

2013. január 18.

Engem nem gyozott meg. Nehez vele dolgozni, tobbszor bele kellett javitanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Engem nem gyozott meg. Nehez vele dolgozni, tobbszor bele kellett javitanom.

Guttmann Natasa

2012. december 23.

Nagyon szeretem ezt a lakkot, mert veszettül tartós és könnyű használni. A paletta széles kínálatú, egészen a rózsás babaszínektől a (számomra) furcsa neonszíneket át a sokféle fekete, sötétlila, szürke, mélykék árnyalatig tart. Egy 720-as, Beetle Green varázserdőt idéző sötétzöld és egy 641-es, Femme Fatale névre hallgató pirosas, bordós gyönyörűséget birtoklok. Nem gyorsan száradó (expressz) lakk, de még így is percek alatt elkészülök a formatervezett fejének köszönhetően. Átlátszó alaplak-Wonder Nail-átlátszó fedőlakk és 7 (!) napig nincs problémám a manikűrrel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 23.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol