IsaDora

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 2000 , Eladó: arimer
Állapot: Egyszer probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel 11. Vagy 1.keruletben
Ár: 2000 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés, posta is megoldható (+pk.)

Mesi

2012. november 27.

Minden_egyes_forintot_megért_
Szuper állag, nagyon jó ecset, egy rétegben is tökéletes fedés (sötét színűm van.)
Nagyon szép, különleges színekben kapható. Én is egy szín miatt invesztáltam be rá, annyira belezúgtam....
Alap- és fedőlakkal nekem kb. 6 napot bír házimunkával. <3
(Alap és fedőlakk nélkül is teszteltem csak úgy kíváncsiságból, nem pattogzott le, de másnapra kopni kezdett a körömvégen.)
Soha ilyen jó lakkom nem volt még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Minden_egyes_forintot_megért_
Alap- és fedőlakkal nekem kb. 6 napot bír házimunkával. <3
Soha ilyen jó lakkom nem volt még.

parsley

2012. augusztus 15.

Én egy narancssárga árnyalatban vettem meg. Imádtam a színét, és még mindig oda-vissza vagyok érte. (A testvérem is, ezért lenyúlta és 1 hónapig nem láttam, tehát nem csak nekem jött be. :D) Nyárra nagyon jó kis lakk. Egy rétegben nekem kicsit halvány a színe, de kettő az pontosan megfelel. Lassan kopik, tehát ez egy óriási előnye, nem úgy, mint némelyik, ami hamar lekopik és csak kevés ideig jó. Ahogy elnézem az összetevőit, semmi kivetni valót nem találok, mert sajnos már találtam ennél sokkal durvábbat is, amit inkább méregnek tudtam be, mint lakknak. Az ára nem a legolcsóbb, de ha megvesszük, egész minőségi lakkot kapunk. Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

jucika81

2012. július 29.

A múltkori blogbejegyzés, és az itteni vélemények alapján vettem meg a Second Nail-t és azt kell mondanom, hogy nem csalódtam benne. A szín (legalábbis ez) nem túl ütős, de egy nude árnyalattol ne várjam ugye, hogy hanyatt essek! Soha ilyen jó lakkom még nem volt, nagyon könnyű felvinni, gyorsan szárad. Perpillanat egy bajom van vele: a tartóssága. Nekem eddig 2 napot bírt csak ki, de mivel nemrégiben szabadultam meg a gél-lakkomtól, és a körmeim nagyon puhák, lehet, hogy ez a baj vele. Szóval egyenlőre 4 csillag, de ha helyre jött a körmöm update-elek. Ha valakinek van ötlete, hogy a nagyon puha körömmel mit lehet csinálni, előre is köszi a tanácsokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.

raczdetti

2012. június 11.

Azok közé az itthon kapható ritka körömlakkok közé tartozik, ami teljesen hipoallergén - formaldehid, toulol, DPB és kámformentes - én ezért vettem meg, lelkesen egyből két színárnyalatot: Mauvement (mályvalila) és Second Nail (halványbézs) fantázianevűeket. Szeretem lakkozni a körmeimet de ha lehet minél kevesebb méreggel. :)

Korábban ArtDeco-t használtam, az formaldehid és toulol mentes - de ez még jobb összetételű, könnyebben, szebben felvihető a széles ecsetnek köszönhetően, még hamarabb szárad és tartósabb is. Picit sem csíkoz, szaga szinte nincs is semmi, a párom kényes orra sem veszi észre ha miközben Ő zuhanyozik a fürdőben mellette lakkozom - régebben mindig kitiltott a teraszra a kis büdös üvegcséimmel. :) :)
Rendkívül sok színárnyalat volt belőle a Douglas-ban, alig győztem átbogarászni, az ára 2290 Ft. Egy-két szín épp kifogyott, gondolom a legnépszerűbbek, de láthatóan mindenfajta vásárlói réteget igyekeznek megcélozni, a széles spalettájú természetes és klasszikus árnyalatokon kívül ott figyelt a polcon az összes tuti trendi (kék, zöld, sárga, lazac), sőt valami mágnesezhető őrületek is.

Én gyorsan, egyszerűen csak alapozó- és fedőlakk nélkül használom, 2 rétegben, és éppcsakhogy kivárom a 2-3 perc száradási időt. Normál használat (gépelés, takarítás, egybeszorult legódarabkák szétfeszegetése) mellett a sötét nekem 5-6, a világosabb 8 napig is bírja abszolút szalonképesen, gyakorlatilag lenövésig, bár a fénye azért előbb mattul. (A teljesség kedvéért hozzáteszem hogy nálunk mosogatógép mosogat, tapasztalatból tudom hogy ez azért körömlakk tartóssági téren sokat számít.)

Nekem eddig ez a legtartósabb és legegészségbarátabb összetételű lakkom! A SecondNail szín pedig nevéhez hűen tényleg olyan gyönyörű és természetes, hogy aki szereti a visszafogottan tökéletes körmöket, imádni fogja. :)

Összegezve: károsanyagmentes és luxus minőségű. Egyetlenegy hiba róható fel az Isadora lakkoknak, amit már az előttem szólók is kifogásoltak: hogy túl pici üvegben árulják. Tartok tőle nemsokára mehetek úja(ka)t venni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

yvie

2012. május 29.

Tényleg nagyon jó lakk, csak dicsérni tudom, már 1 rétegben is nagyon szépen fed. Ami a legjobban tetszett, hogy nem olyan büdös aceton szagú mint a többi és a pici dundi ecsete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

chyork

2012. május 6.

Kifejezetten tartós, klassz lakkok. Szuper színei vannak és felvinni is könnyű. Nem a legolcsóbb, de szerintem jobb minőségű, mint a lényegesen drágább Chanel vagy Dior lakkok. Csak egy okból nem ez a kedvenc lakkom, hogy kevés van egy üvegben. Ha lábra és kézre is használom, nagyon hamar elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 6.

szambi

2012. február 24.

Nagyon könnyű felvinni, egy rétegben is kiválóan fednek, tartósak, szép és nagy a színválaszték. A Beyu-val egy kategóriába tartozik nálam, mindkét márka körömlakkjait szeretem. Kiváló termék, érdemes kipróbálni, igaz nem olcsó kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 24.

ur.isten.ne.mar

2012. január 9.

Nekem a kedvenceim közé tartoznak az IsaDora lakkok, nagyon gyorsan száradnak, egy rétegben is tökéletesen fednek, nagyon vastag az ecsetük, ami megkönnyíti a szép felvitelt és csak akkor jönnek le, amikor én akarom. Kár, hogy kicsi a kiszerelés (6 ml) és ahhoz képest azért elég drága (nem tudom, hol van 2000 Ft alatt, én legolcsóbban 2290 Ft-ért láttam). A színei gyönyörűek és hatalmas a színskálája, amilyen színben nincs IsaDora körömlakk, az a szín nem is létezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 9.

vrozi

2011. augusztus 19.

Próbáltam, nagyon tetszett. Tényleg nagyon szép színekben lehet kapni, jól fed és tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

superhero

2011. március 20.

Nagyon szeretem az Isadora - Wonder Nail körömlakkokat. Hihetetlen színekben kapható, és egy rétegben is látható a színük, de a tökéletes fedés miatt én 2 rétegben használom. Sajnos nekem nem annyira bizonyoultak tartósnak - 2-3 napig voltak szépek, utána kezdett lejönni, hiába kentem rá fedőlakkot. Akkor is használom mert imádom a színeit. Kedvenceim a pink cadillac, a dolce vita és a cool caramel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 20.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol