Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A különösen tápláló és gazdag formula értékes mandulaolajjal és sheavajjal,valamint az E-vitaminnal és allantoinnal kényezteti és ápolja a nagyon száraz kezet.

Ár: 300 Ft , Eladó: VaGa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, megbeszélés szerint

Platina890413

2020. január 8.

Illata nekem kicsit édes, hidratál mint egy átlagos kézkrém. Árban nagyon jó- viszont nekem nem elég a száraz kezemre!-sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

rekucccc

2019. november 18.

Nagyon szeretem, édeskés illata van, könnyen beszívódik, és az én extrém száraz kezemet is jól kordában tartja így az őszi-téli időszakban. Mióta megvan, nem kell egész nap krémeznem a kezem, mert sokáig hidratáltan tartja. Simán veri a sokkal drágább kézkrémeket, akciósan 300 ft alatt volt az ára :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

Marolin

2019. augusztus 22.

Nagyon jó minőségű kézkrém, az előttem hozzászólók pozitív véleményét abszolút tanúsíthatom én is. Nagyon kellemes illata van (én szeretem az édeskés illatokat), könnyen beszívódik, plusz gyönyörű a tubusa! Először a tubus mintája miatt figyeltem fel rá - néha győz az esztétikum a praktikum felett, de ez így kettő az egyben. :) Könnyen beszívódik és jól hidratál. Néha felszalad az ára; ha 400 ft alatt van, akkor érdemes venni, mert láttam 900-ért is.
Már a 3. tubust fogyasztom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Már a 3. tubust fogyasztom.

ClaraWolf04

2019. június 2.

A cserepesre kiszáradt kezemet nagyszerűen visszaállította eredeti formájába, ráadásul nagyszerű illata van, én nagyon hamar be is szívta a bőröm. Teljesen elégedett vagyok vele, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Mia0602

2019. április 21.

Szerelem elsőre. Jó illatú, lágy, selymes tapintású, könnyen beszívódik. A kezem puha, selymes a száraz részek mintha soha nem is lettek volna. Ez igazi csodaszer! Az ára meg kifejezetten jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 21.

kissagi19

2019. április 14.

Véletlenül vettem sima kezkrém helyett. Nagyon jó véletlen volt :)
Az illata csodás szantálos-kicsit fűszeres. Remekül hodratálja a kezeim és a lábaim. Az uj parfümömre nagyon hasonlít: Mon Guerlain utánérzés. Nagyon finom.
Újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Véletlenül vettem sima kezkrém helyett. Nagyon jó véletlen volt :)
Újravevős

FarkasManka

2019. április 8.

Gyorsan beszívódik, egyáltalán nem ragacsos és én nagyon szeretem az illatát. Ajándékba kaptam először kicsit tartottam tőle hogy gagyi lesz, de nem. Csak azért vonok le egy csillagot mert nekem kétszer kell bekennem este , hogy elég hidratált legyen a kezem de ettől függetlenül szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

curlsandcurves

2019. április 2.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet. Isteni illata van, elég hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Általában lefekvés előtt használom és reggel mindig puha kezekkel ébredek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

BijouScott

2019. március 25.

Szerencse, hogy ajándékba kaptam, különben sosem vettem volna meg - mégpedig az illata miatt. Ugyanis én a kakaót, vaníliát, kávét, mandulát, enni vagy inni szeretem, nem pedig magamra kenni, gyűlölöm az édes illatokat kozmetikumokban. Ez viszont az én ízlésem, nem az ő hibája, mandula illatnak egészen kellemes.. Ami pedig a lényeg, hogy a tönkrement kezeimet pár nap alatt rendbehozta! Az első használatánál is megvolt a hűha faktor, de az ideiglenesnek bizonyult, napi használattal viszont egy hét után végre ismét pihe-puhák, nem ráncosak, és az ujjközeim sem hámlanak sebesre, szinte olyanok, mint mielőtt két hónapja felvettek takarítani. Mikor pedig megláttam az árát is... Még az sem kizárt, hogy újra egyem, az illata ide vagy oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

drebeka

2019. március 19.

Nagyon jó kis kézkrém! Nagyon hamar beszívódik, klassz az illata, olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Nagyon jó kis kézkrém! Nagyon hamar beszívódik, klassz az illata, olcsó.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin