Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A különösen tápláló és gazdag formula értékes mandulaolajjal és sheavajjal,valamint az E-vitaminnal és allantoinnal kényezteti és ápolja a nagyon száraz kezet.

Ár: 300 Ft , Eladó: VaGa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, megbeszélés szerint

Anna922

2017. december 31.

Kellemes az illata, gyorsan beszívódik és, ami nálam a fő szempont nem ragad utána a kezem. Nem csodaszer, de teljesen korrekt hidratáló kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

linkee

2017. december 26.

Augusztusban vettem, akkor mega-giga kedvencem lett, mert hidratált, isteni az illata és hamar be is szívódik.Aztán eljött az ősz, majd a tél és a valóban száraz,szomjazó kézfejemet már nem tudta maradéktalanul hidratálni.Nálam előny, hogy "dimeticone"-t nem tartalmaz, nincs ragacsos érzet, pikk-pakk beszívódik. De sajnos az igazit még tovább kell keresni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

CeCeDrake

2017. december 13.

Gondoltam teszek egy próbát és hátha lesz jó kézkrém Eucerin-Nuxe-Neutrogena tengelyen kívül.
Hát ez nem az, ez röhejesen rossz! Szárazabb tőle a kezem, mint volt. Kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Hát ez nem az, ez röhejesen rossz! Szárazabb tőle a kezem, mint volt. Kidobtam.

vinczen

2017. december 13.

Szuper! jó illatú, hamar beszívódik, ami nekem fontos, mert napközben is használom.. még így télen is elég a kezemnek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

sophy83

2017. december 12.

Jól hidratál, imádom az illatát. Éjszakára vastagon kenve még jobb hatást lehet vele elérni. Könnyen beszívódik, nem marad zsíros utána a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Lull

2017. december 5.

Konkrétan kiszárítja a kezem :DDD vicc

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Konkrétan kiszárítja a kezem :DDD vicc

timilla

2017. december 1.

Impulzusvásárlás volt, éppen elfogyott az irodai kézkrémem, és gondoltam, nem kockáztatok nagyot egy 400 forintos példánnyal. Egész jó kis krémnek bizonyult, könnyen beszívódik, nem zsíros, nem képez fura bevonatot, nekem elég tartós is a hidratálása. Az illata valóban szükségtelenül erős, vaníliás-púderes, nekem mondjuk kellemes, de nélküle én is jobban szeretném. Hétköznapi ápolásra teljesen rendben van még így télen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

PoppyCat13

2017. november 19.

Nagyon jó kis termék. Nekem speciel tetszik az illata, nincs vele semmi baj, bár eléggé meghatározhatatlan. Az ápolása is jó. :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Daisyyy

2017. november 17.

Szerintem semmi baj nincs ezzel a kézkrémmel, hozza azt, amit egy átlagos középkategóriás kézkrémnek tudni illik. Viszonylag gyorsan felszívódik, nem lesz ragacsos a kezem, a hidratálási szint erős közepes, gyorssegélynek megteszi, az illata pedig meghatározhatatlan, de nem büdös, nem kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

sprefectesse

2017. november 11.

Annyira gyűlöltem az illatát, hogy tíz perc után mentem kezet mosni, majd el is ajándékoztam, mert még a lábamra se kenegetném el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin