Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A különösen tápláló és gazdag formula értékes mandulaolajjal és sheavajjal,valamint az E-vitaminnal és allantoinnal kényezteti és ápolja a nagyon száraz kezet.

Ár: 300 Ft , Eladó: VaGa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, megbeszélés szerint

szevin007

2017. november 11.

Nekem nem jött be. Sem az illata, sem a hatása nem tetszik. Bekenem a kezemet vele és 10 perc elteltével olyan száraz lesz amilyen volt. Nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

csill87

2017. október 8.

Ud.: Hosszútávon elviselhetetlenül erős az illata, amiatt már nem is szívesen használom.

Egész jó kézkrém lenne, bár félve vettem meg, de egészen használható, normális időn belül beszívódik, hidratál és csak picit hagy ragacsos érzést maga után.Azt nem tudom mondjuk hogy ez mitől maszk, nincs olyan sűrű állaga, mint ahogyan ahhoz kellene szerintem. A legnagyobb hátránya számomra is az illata, ami nagyon erős ér tartós, ami meglepő mert megszaglásztam vásárlás előtt és valahogy a boltban a tubusból nem tűnt annyira erősnek, mint amilyen valójában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

pudinggie

2017. október 6.

Ajándékba kaptam, nagyon örülök neki. Szuperül hidratál, nagyon gyorsan beszívódik és én az illatát is nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Jaslindore

2017. szeptember 3.

Olyan szempontból csalódás, hogy nincs mandula illata és nagyon töményen édeskés, idővel már zavaróan is. Mint kézkrém elmegy. Meghagyom télre, hátha akkor jobban fogom szeretni ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

googles

2017. augusztus 28.

Valóban szuper kézkrém normális áron. Nem mandulás ugyan az illata (legnagyobb sajnálatomra, ugyanis vadászom minden mandulaillatú cuccot, aki tud ilyet, szóljon!), de jó. Édeskés illatú, hamar beszívódik, egyáltalán nem ragad és nem zsíros. Szerintem jól ápol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

ladri

2017. július 14.

Egyszerűen imádom. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után és az illata valami mennyei. Soha nem gondoltam volna, hogy egy mandulás krémnek lehet ennyire jó illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

hdia

2017. július 6.

Jól hidratál, a végén már sok volt ez az édeskés illat.
Egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Jól hidratál, a végén már sok volt ez az édeskés illat.
Egynek jó volt.

Lexiii

2017. július 3.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet, abszolút pozitív csalódás. Az illata kellemes és sokáig megmarad. Szintentartásra tökéletes, de ha valakinek extra hidratálásra van szüksége annak lehet, hogy kevés lesz. Ha nagyon ki van száradva a kezem, akkor én sem ezért nyúlok. Ezt a táskámban tartom, mert nem marad utána ragacsos a kezem és egyből folytathatom tovább a dolgom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Jelizz

2017. június 14.

Elegge olcso. De nekem tetszett az illata nagyon jo parfumos de elviselheto .... sokaig erezni. Nyaron jol hidratal ,telre valami tobb kell ,de ujra vennem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

zsazsa

2017. május 26.

Eszméletlenül finom illata van, nagyon tetszik, már csak ezért megérte megvenni. :) Egyébként a hidratálása is megfelelő az árához képest. Mostanában nagyon száraz a kezem, így sűrűn kell használni, de kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin